správy

Agromax znaleck├ę posudky

´╗┐


V s├║lade s FTS, v├Żkonn├ę org├íny spolo─Źnosti nie s├║ zahrnut├ę diskvalifikovan├í os├┤b. Na┼ía v├Żroba zamestn├íva vysoko kvalifikovan├Żch odborn├şkov s rozsiahlymi sk├║senos┼ąami, ktor├ş sa neust├íle zlep┼íova┼ą svoje vedomosti a zru─Źnosti. Po dobu 10 rokov GC ÔÇťAgromaksÔÇŁ z malej firmy sa stal jedn├Żm z popredn├Żch v├Żrobn├Żch spolo─Źnost├ş v Rusku a Spolo─Źenstve nez├ívisl├Żch ┼ít├ítov. Na┼ía v├Żrobn├í kapacita a objem zariaden├ş mliekarne, zv├Ż┼íil desa┼ąkr├ít.


Zakladatelia LLC ÔÇťAgromaxÔÇŁ

Po kliknut├ş na tla─Źidlo ÔÇťOdosla┼ą ┼żiados┼ąÔÇŁ s├║hlas├şm so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov. Port├íl je realizovan├Ż funk─Źnos┼ą z├íkaziek pre dealerov ve─żkoobchodn├ę a maloobchodn├ę z├íkazn├şkov, poskytuje pohodln├ę vyh─żad├ívanie produktov na zauj├şmav├Ż profil.


Všetky

zariadenia k dispoz├şcii a s├║ v na┼íej datab├íze. V├í┼í prehliada─Ź nesp─║┼ła technick├ę po┼żiadavky pre pr├ícu s iskrou. Inform├ície o konan├ş o v├Żkone rozhodnutia proti ┬źCruise-AutoÔÇŁ nemo┼żno n├íjs┼ą.


dotla─Ź materi├ílov z webu je povolen├ę len s p├şsomn├Żm s├║hlasom spr├ívy webu. V tomto ─Źasopise publikuje ─Źl├ínky o medzin├írodn├ę ties┼łov├ę podporn├Ż fond pre deti OSN (UNICEF) a Save the Children Nada─Źn├Ż fond ÔÇťDa┼ą ┼żivot! ÔÇť, Ktor├ę sa pren├í┼ía z predaja 1 rube─ż ka┼żdom ─Ź├şsle ─Źasopisu, aby ka┼żd├Ż, kto si k├║pi ─Źasopis, sa podie─ża na charitat├şvnej akcii. ─îasopis je priate─żstvo so svojimi ─Źitate─żmi, publikova┼ą svoje listy, kresby, pr├şbehy, zauj├şmav├ę recepty, remesl├í, at─Ć je.


Recenzie Company Agromaks

Agromax

po─żnohospod├írskej ponuky firmy hlavne drah├ę dovezen├ę zariadenia pre mliekarensk├Ż priemysel. V├Żroba a dod├ívka high-tech vybavenie mliekarne a ┼ípecializuje mlie─Źne syst├ęmy pre po─żnohospod├írsko-priemyselnom odvetv├ş v Rusku a Spolo─Źenstve nez├ívisl├Żch ┼ít├ítov.


K dispoz├şcii s├║ publikovan├ę dojemn├ę svedectv├í od det├ş mlad┼íieho ┼íkolsk├ęho veku. Podrobn├ę inform├ície o ochrann├Żch zn├ímkach, vyn├ílezy, ├║┼żitkov├ę vzory, vr├ítane registra─Źn├ęho ─Ź├şsla, d├ítum za─Źatia a ukon─Źenia tohto stavu.  • hnojivo s ve─żk├Żm mno┼żstvom stopov├Żch prvkov, K├║pi┼ą v hnoj├şv Agromaks Ufa Sprievodca hnojivo.
  • Spolo─Źnos┼ą ÔÇťListerraÔÇŁ pon├║ka kvapaln├ę komplexn├ę hnojivo s obsahom stopov├Żch prvkov v chel├ítovej forme svojej vlastnej v├Żroby pre aplik├íciu na list po─żnohospod├írskych kult├║ry.
  • T├íto tabu─żka je zalo┼żen├í na ├║dajoch z registra.
  • na karte podniku vid├şte zoznam licencovan├Żch druhy ─Źinnosti organiz├ície.

Na┼íi klienti ÔÇô stovky ziskov├Żch chovov a fariem. Hlavn├Żm ├║─Źelom jej vzniku bolo vytvori┼ą modern├ę mliekarensk├ę zariadenia pre po─żnohospod├írstvo za dostupn├ę ceny, ─Źo je kvalita nie je hor┼í├ş ako zahrani─Źn├ę anal├│gy. Pre Rusk├║ feder├íciu, a podporova┼ą rozvoj po─żnohospod├írstva a bola zalo┼żen├í v├Żrobn├í firma tov├íre┼ł ÔÇťIzhAgromax┬╗.


zlo┼żenie je plne v s├║lade s vlastnos┼ąami p├┤dy, je zvolen├í tak├Żm sp├┤sobom, aby ┼żiadny nepriazniv├Ż vplyv na p├┤du, je bezpe─Źn├Ż pre ─żud├ş a zvierat├í. Droga ur├Żch─żuje kl├ş─Źenie semien, tak to je ┼íiroko pou┼ż├şvan├Ż ako nam├í─Źanie. Spolo─Źnos┼ą bola zap├şsan├í pred 11 rokmi, ─Źo nazna─Źuje, ┼że stabiln├║ prev├ídzku a doh─żad nad verejn├Żmi org├ínmi. Ak ste vlastn├şk alebo ved├║ci tejto spolo─Źnosti, m├┤┼żete prida┼ą alebo upravi┼ą svoje kontaktn├ę ├║daje. Tie┼ż sa m├┤┼żete zaregistrova┼ą a vyu┼ż├şva┼ą ┼ípeci├ílne ceny pre spr├ívu str├ínok.


F1.1310Ustavny kapit├íl (z├íkladn├ę imanie, autorizovan├Ż fondov, pr├şspevkov partnerov) 0tys. 2018Strahovye pr├şspevky na povinn├ę soci├ílne poistenie pre pr├şpad pracovnej neschopnosti a materstvo rub─żov. 2018Strahovye a in├ę pr├şspevky na povinn├ę

d├┤chodkov├ę pripoistenie prip├şsan├í rusk├Żch rub─żov do d├┤chodkov├ęho fondu. GodNaimenovanieSumma2018Strahovye pr├şspevky na povinn├ę zdravotn├ę poistenie ekonomicky akt├şvneho obyvate─żstva, ktor├ę maj├║ by┼ą preveden├ę do rozpo─Źtu rub─żov Federal Povinn├ę zdravotn├ę poistenie fondu.


F2.2520Rezultat od ostatn├Żch oper├íci├ích nie s├║ zahrnut├ę do ─Źist├ęho zisku (straty) perioda0tys. F1.1300Itogo v oddiele III ÔÇô hlavn├ę a rezervy12987tys

.

Ak├ęko─żvek kop├şrovanie vlastn├ęho materi├ílu je povolen├ę s povinn├Żm pou┼ż├şvan├şm referencie zdrojov. V├í┼í prehliada─Ź neposkytuje pln├║ podporu JavaScriptu, ktor├ę m├┤┼żu vies┼ą k oneskoreniu pr├íc na str├ínkach port├ílu.


V re├ílnom ─Źase m├┤┼żete vidie┼ą nielen na ur─Źen├ę d├ítum, ─Źas a ─Ź├şslo izby, ale skuto─Źn├Ż ─Źas za─Źatia a ukon─Źenia stretnutia vo v┼íetk├Żch z├íle┼żitostiach t├Żkaj├║cich sa spolo─Źnosti. Presk├║ma┼ą graf n├írokov podan├Żch na rozhodcovsk├ę konanie v pr├şpadoch t├Żkaj├║cich sa firiem v danom obdob├ş ako navrhovate─ża a odporcu. ├Üpln├ę inform├ície o zabezpe─Źenie fyzick├Żch a pr├ívnick├Żch os├┤b. Inform├ície o d├ítume a po─Źte ozn├ímen├ş, z├ílo┼żn├ęho a z├ílo┼żcu, rovnako ako predmet z├ístavy. Kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇť┼Żiados┼ą o volanieÔÇŁ s├║hlas├şm so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov.


Obchody pr├şpravkov na ochranu rastl├şn a hnoj├şv v Moskve

V rastlin├ích sa zdvihne na zmeny extr├ęmnym teplot├ím a nedostatok odolnosti vo─Źi vlhkosti. Agromaks Tsink200 ÔÇô vysoko koncentrovan├ę hnojivo hnojenie, ─Źo umo┼ż┼łuje kompenz├íciu nedostatku zinku v rastlin├ích v priebehu vegeta─Źn├ęho obdobia na list. Vo vode rozpustn├ę a membr├ína tvar zinok pronikatel zabezpe─Źenie ├║plnej absorpcie zinku a zv├Ż┼íenie mobility prvku v rastlinn├Żch tkaniv├ích. Zinok je nevyhnutn├Ż pre norm├ílne fungovanie rastlinn├Żch horm├│nov, nukleov├Żch kysel├şn, plodnos┼ą zvy┼íuje pe─żu, stimuluj├║ absorpciu v├ípnika. Azotobacter ÔÇô ur├Żch─żuje rast, zvy┼íuje imunitu a ─Ćal┼í├şch z├íhradn├şckych plod├şn, prirodzene obohacuje p├┤du

.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *