Aqua Disiac – Parfém s feromónmi cenu kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre,

[Total: 0    Average: 0/5]

Psychológovia hovoria, že mnohí ľudia majú problémy pri komunikácii s opačným pohlavím. Perfumers odporúčame používať parfum s feromónmi Aqua Disiac vyrábané v mužských a ženských variantoch. Výrobca sľubuje, že po použití, Zoznamka a datovania sa koná v prírodnom a príjemnej atmosfére, pretože parfum môže spôsobiť účinok milosti a inštinktívny atrakcie partnermi. Priznajme si to, či je to to, čo cena liehovín, a ako ich správne používať.

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Rozmanitosť sortimentu

Odborníci hovoria, že parfum Aqua Disiac vyvinutý v mužskej a ženskej verzii. Parfumy pre ženy je balený v štýlovej lesklej krabici z lepenky. Je vyrobený vo fialovej tóny s strieborné písmená názvu. Bočné má štrbinu, cez ktorý je viditeľný priesvitná sklenená fľaša rovnakej červenej farby. Na krku inštalovaného pohyblivého valca, ktorými sú duchovia aplikovaného k telu. Objem fľaštičky 10 ml a jeho cena je 990 … (viac na tomto odkaze).

beverge citru coe up 1 2 Aqua Disiac  Parfém s feromónmi cenu kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre, Na snímke ukazuje, že pánske parfumy s feromónmi Aqua Disiac majú tiež štýlový obal, vyrobený zo striebra-čiernej farbe. Je vyrobený vo forme krabice s drážkou v ľavom rohu, prostredníctvom ktorej zobrazíte lesklé fľašu, ktorá vyzerá ako chrómovej ocele. Pod bielym mliečnym krytom má tiež klip, ktorý vám umožní umiestniť na koži správne množstvo parfumu. Fľaštičku s rozumnú cenu okolo 1000 rubľov, 10 ml na kontrolu cien na pánskeho parfumu na oficiálnych webových stránkach (napr. Odkaz).

Feromóny dať signál do mozgu.

Mali by sme sa tiež zmieniť o kolekciu Aqua Disiac divokého pižma. To je reprezentované známeho lekárnika Patrick Martin a je vyrobená v piatich ženských variantoch:

 • Molekuly.
 • La vie est belle.
 • Sublime Balkiss.
 • Eros Versace.
 • Boss ma vie.
READ  Erogen X -price, kde kúpiť, kúpiť teraz

Okrem toho existujú dva varianty pánskeho parfumu:

 • Modré de Chanel.
 • Eros Versace.

Perfumers uvedomiť, že charakteristickým rysom tejto rady je použitie pižma, ktorý má tú vlastnosť, zlepšiť náladu, zvýšenie libida, zbaviť stresu a negativita od ostatných ľudí a inovatívne molekulárnej komplex zvyšuje trvanlivosť parfumu, čo im na dosiahnutie svojich cieľov aj napriek občasné používanie.

Princíp pôsobenia feromónov

bhin food bck hnd chef 1 Aqua Disiac  Parfém s feromónmi cenu kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre, Vedci vysvetľujú, že feromóny alebo atraktanty sú látky vylučované z žliaz zvierat a ľudí. Nemajú žiadny zápach, ale je okamžite zachytená v organizme a slúži ako signály do mozgu. Tieto prchavé látky sú schopné prenášať informácie do opačného pohlavia o pohlavnej zrelosti, dostupnosti, ochotu vytvoriť dvojicu. Majú zástupcovia ich pohlavia, ktoré navodzujú pocit žiarlivosti, nepriateľstvo, alebo naopak, pokiaľ ide, umiestnenie, má rád.

V kolekcii Aqua Disiac divokého pižma použité všetky druhy feromónov, študovaný vedci-perfumers.

Tieto feromóny obsiahnuté vo vaginálnej tekutiny. A čím bližšie k ovulácii, čím väčšia je koncentrácia týchto prchavých látok produkovaných v tele. Tak prírode sa stará o plodenia, nie je žiadnym tajomstvom, že keď ste pripravení k oplodneniu žena má zvláštnu príťažlivosť pre mužov.

Dáta z prchavých látok majú rovnaký účinok ako copulin, ale sú syntetizované v laboratóriu. Tento objav umožnil znížiť náklady na liehoviny, bez toho, aby stratili percento účinnosti. A početné recenzie perfumers a zákazníci potvrdzujú túto skutočnosť.

Vplyv tohto feromónu je schopnosť zvýšenie koncentrácie testosterónu v krvi mužov. Výsledkom je, že zástupca silnejšieho pohlavia prebudiť pozornosť, záujem a záujem o komunikáciu, rovnako ako túžba viac úzky kontakt s majiteľom aróma “s tajomstvom”.

Tento atraktant produkovaný žľazami oboch mužského a ženského tela. Media je vnímaná ľuďmi okolo nich sa sympatiami, rešpekt, záujem. Tak použite tento parfum produkt je lepší pre stretnutia, cestovanie, konferencií a iných komunikácií, ktoré nesúvisia s flirtovanie.

READ  VitaHair Max - akcia - Výsledky - Recenzia - ako používať - ​​kde kúpiť
Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Zbierka parfumu sa používa všetky známe feromóny.

Obsah pánske feromón parfum série pižmo divoký Aqua Disiac zamerané priamo na získanie sŕdc slabšie pohlavie. V skutočnosti, priznáva túto vôňu ženy inštinktívne túžia po sexe s jeho majiteľom, ako vnímajú to ako energický, neúnavného milovníka.

Tento muž atraktant má jedinečný vplyv na ženy. Takže, ženy začínajú brať dopravné zápachu so starostlivosťou a pozornosťou, takmer materské účasti. V spätnej väzbe chlapci na vedomie, že nestabilné dievčatá nájsť pokoj, jemnosť, dobrú náladu.

Odporúčania pre použitie Aqua Disiac

Psychológovia nám hovoria, že liehoviny alebo koncentrátu feromóny Aqua Disiac pomáha mnoho ľudí cíti dôveru prebudiť váš mužský alebo ženský. Takže po aplikácii parfumu plaché dievčatá alebo chlapci cítia akúsi podporu prchavých látok a začne sa správať oveľa uvoľnenejšie, pokojný a priateľský. Stratili nadmerné napätie, stuhnutosť a strach z odmietnutia. A to potvrdzujú početné fanúšikmi Sexy výrobkov života.

Ako používať mužské a ženské parfum s feromónmi? Perfumers venovať pozornosť skutočnosti, že atraktanty nemajú vôňu. Takže ľudia by mali potlačiť ich túžbu naliať parfum od hlavy až k päte. Tak je možné dosiahnuť opačného efektu, to znamená, že dôjde k inštinktívna nepriateľstvo a neochota komunikovať. Vhodné použitie zahŕňa drží jeden valec cez kožu z nasledujúcich častí tela:

 1. Oblasť za ušami.
 2. Point na zápästie.
 3. Jamka vašej kľúčnej kosti.
 4. Výstrih (pre ženy).
 5. OL>
  Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

  Prívrženci alternatívnej medicíny odporúčame použitie ochutené kvapalinu do oblasti, nachádzajúcej sa štyri prsty pod pupkom, as, podľa ich názoru, existuje bod sexuálnej energie.

  beverge coe up diet 1 1 Aqua Disiac  Parfém s feromónmi cenu kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre, Je dôležité použiť parfum s feromónmi v súlade s pokynmi.

  Aj pri správnom použití, neočakávajte okamžitý úspech, pretože duchovia sú schopné vzbudiť záujem, sympatie, umiestnenie. Avšak, oni nie sú schopní spôsobiť vážne pocity lásky, oddanosti, lojality.

  Čo iné by som mal vedieť o duchovia Aqua Disiac? Nezabudnite, že produkty značky nemôžu byť umiestnené na báze alkoholu, pretože feromóny pod vplyvom alkoholu v okamihu zničené. Preto je detekcia týchto produktov môže byť videný na falošný.

  Mnoho kladné hodnotenie z perfumers a obyčajných ľudí nás uisťujú, že výrobky Aqua Disiac – skvelý pomocník v komunikácii a flirtovanie. Feromón obsiahnutý v parfumu, pomôže komunikovať s opačným pohlavím, odstrániť plachosť, zdržanlivosť, hanby, bude získanie dôvery v jej odvolanie.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 252 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.