Disclaimer

Inform├ície uveden├ę na tejto webovej str├ínke s├║ ur─Źen├ę v├Żhradne na vzdel├ívacie ├║─Źely. Rady, n├ípady a n├ízory vyjadren├ę na str├ínkach by nemali sl├║┼żi┼ą ako n├íhrada za skuto─Źn├ę rady lek├íra.

Hoci autori a vydavatelia vynalo┼żili maxim├ílne ├║silie na to, aby zabezpe─Źili presnos┼ą inform├íci├ş obsiahnut├Żch v tejto webovej str├ínke, povaha vedeckej te├│rie a anal├Żza doplnkov znamen├í kol├şsanie a zmenu. Preto nem├┤┼żeme zaru─Źi┼ą ├║pln├║ presnos┼ą skuto─Źnost├ş uveden├Żch na tejto webovej str├ínke.

V d├┤sledku toho by ani autori, ani vydavatelia t├Żchto webov├Żch str├ínok nemali by┼ą zodpovedn├ş za ┼żiadne opomenut├ę, ne├║pln├ę alebo datovan├ę materi├íly.

Okrem toho autori na tejto webovej str├ínke nebud├║ nies┼ą zodpovednos┼ą za situ├ície, v ktor├Żch ─Źitate─ż z├şska in├ę v├Żsledky ako pou┼żitie chemik├ílie, ako bolo uveden├ę v pr├şru─Źk├ích. Preto┼że vonkaj┼íie premenn├ę a jednotliv├ę faktory m├┤┼żu ─Źasto zmeni┼ą ├║─Źinnos┼ą ak├ęhoko─żvek dan├ęho doplnku, v├Żsledky sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą.

Zrieknutie sa zodpovednosti:

Pri ─Ź├ştan├ş t├Żchto webov├Żch str├ínok preber├íte v┼íetky rizik├í spojen├ę s pou┼ż├şvan├şm poskytnut├Żch r├íd, ├║dajov a podnetov s ├║pln├Żm porozumen├şm, ┼że ste v├Żlu─Źne zodpovedn├ş za ─Źoko─żvek, ─Źo sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą v d├┤sledku toho, ┼że tieto inform├ície bud├║ ak├Żmko─żvek sp├┤sobom zasiahnut├ę, bez oh─żadu na va┼íu interpret├íciu poradenstva.

Str├ínky: z├íkonn├ę vyhl├ísenie o v├Żpovedi a zodpovednos┼ą

Str├ínka je str├ínka, ktor├í sl├║┼żi na poskytovanie komplexn├Żch anal├Żz, sprievodcov a recenzi├ş najob─ż├║benej┼í├şch doplnkov, ktor├ę sa pred├ívaj├║ po celom svete. Vzh─żadom na zv├Ż┼íen├║ spotrebu a riziko konzum├ície doplnkov v roku 2018 je u┼żito─Źn├ę, aby sme ako organiz├ícia objasnili na┼íe pr├ívne n├ízory, povinnosti a z├ív├Ązky.

Povaha podnikania, v ktorej sa nach├ídzame, vzdel├ívania ─żud├ş vy┼żaduje, aby na┼íi ─Źitatelia pochopili nielen to, ─Źo rob├şme, ale aj to, ako t├íto povinnos┼ą zapad├í do v├Ą─Ź┼íieho rozsahu p├┤sobnosti americk├ęho a medzin├írodn├ęho pr├íva ako celku. Ako tak├Ż bude t├íto pr├şru─Źka predstavova┼ą pr├ívne z├ív├Ązky, vyhl├ísenia a z├ív├Ązky str├ínok.