Dynamite – aktivátor skus, recenzie, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď,

[Total:    Average: /5]

Tak ideš na ryby! Vzal čln, rybárske prúty, nádrže, návnada, vodka, zakúsi … A Dynamite vzal? Nie? Potom rýchlo zhodiť topánky a spustiť na počítači rýchlo objednať Dynamite! Vplyv Dynamite (dynamit) je neporovnateľná aktivátor blázon cool!

Viete, čo to môže porovnať? Psst, odstráňte z monitora detí! Vplyv našej aktivátor na ryby je približne rovnaká ako vplyvom omamnej na človeka! Áno, ryby sa práve chystá orechy cez neuveriteľné hladu! A napriek tomu, skoro som zabudol, prívesu hák na aute! Žiadny z kufra nebude držať všetky ryby ste chytiť dynamitom! A nezabudnite na podberák! Aktivátor Dynamite niekedy plávať takéto prípady!

Ako Dynamite?

možno odpovedať jedným slovom – úžasné! Ale poďme sa obrátiť na vedu. Takže, ktorá je súčasťou našej Dynamite zahŕňa:

  • ryby, ktorý hrá rovnakú úlohu ako obyčajné múky, pre väzbu zložky;
  • pekárenské prísady, aróma a chuť;
  • zvláštnu príchuť, aby prirodzenosť k produktu;
  • a čo je najdôležitejšie, samozrejme, nitroglycerín … Oh-Oh-Oh, atraktanty! Len dynamit efektu, ktorú hrajú úlohu nitroglycerínu v Dynamite Nobel.

Spôsobujú ryby inštinktívna reakcia a pritiahnuť ju k návnade.

Už ste niekedy videli, ako Catnip pracuje na mačky? Reakcia aktivátor zábere Dynamit je pozorovaná u rýb.

Je prekvapivé, majú pocit, že účinok aktivátora na veľmi veľkú vzdialenosť. Ryby zhromaždí v kŕdľoch a budú cítiť, pretože od tej chvíle majú jediný cieľ – nájsť a zjesť! A stačí hodiť tyč, a nie zabudnúť na návnadu, pretože s výnimkou veľmi bláznivý býk, bez sebaúcty ryby na holé háku uhryznutie nebude.

Poradie aplikácie aktivátora uhryznutie Dynamit

je účinok Dynamite (Dynamit) iba v kvapalnej forme. V jednom balení nájdete 5 balíčkov, každý s 5 ml aktivátor. Jedno balenie aktivátor, je potrebné pridať 2-2. 5 kg konvenčné návnada pripravená alebo zakúpené na trhu alebo v špecializovanej predajni. To môže byť zmes dusené obilie, jedlo, kŕmenie, atď., Všetko, čo by ste normálne používať.

Ďalej je rybárska návnada naliata po malých častiach k udržaniu koncentrácie počas rybolovu.

je možné použiť aktivátor a pre jednotlivé návnad a umelých návnad. K tomu, rozpustiť vrecúško účinku Dynamit (Dynamite) v pohári vody, dal vedľa neho pred betonážou zaplávať návnada v sklenenej miske. Avšak, sklo, ktoré stoja a je prístrešok, preto je spôsob aplikácie si vyberiete, ako bude pohodlné a známe.

Obaly produktov má svoje vlastné zvláštne pokyny, takže budete vždy schopný zvládnuť.

Kedy a kde používať návnady Dynamite?

Tu nemajú žiadne obmedzenia! Dynamite je užitočné všade, v každom tele vody, za každého počasia a kedykoľvek počas dňa. Existuje jedna vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť. V nádržiach s stojaté vody, pôsobenie aktivátora je dlhá a malé, takmer všetky rybárske vám bude stačiť jeden sáčok. Ale v nádržiach s directional dobu trvania poklesu v závislosti na prietoku.

pre vás dosť silná, že by bolo lepšie použiť špeciálne vrecká alebo hliníková pletiva pre návnadu, že to je menej rozmazaný voda, inak ste práve nenapadajú aktivátor sústo. Ďalšia predmet je výhodné použiť sklo s roztokom aktivátora dip každý návnadu alebo nástrahu.

a lepšie na rýchlych tečúcich riek hľadajú stojaté vody, kde prúd nie je zrejmá, a vybrať rybárske miesto tu. A ty výhodnejšie a pohodlnejšie pre ryby bude, a vábenie nie je toľko potrebné, a aktivátor ušetrí všeobecne nejaké plusy!

V závislosti od typu vody, kde sa ryby a mení sa prietok aktivátor sústo. Typicky jeden balíček je dosť pre 5-10 rybárčenie. Existuje veľmi úsporné klienti, ktorí po 20 výlety ťahajú. Ale to záleží na vás.

recenzie o Dynamite

Veľmi sa mi páčil stanovisko, ktoré plne citovať nižšie, dokonca bez toho, aby sa zmenila štýl a opravu chýb, je potrebné čítať tak, ako je napísané:

Kde kúpiť Dynamit a aká je cena?

Ako bolo uvedené vyššie, jedno balenie s 5 sáčkov na 5 ml. Je toto rybárske radosť je …. uložiť výrobok na nižšie uvedený odkaz! Je zaistená proti falšovaniu, je tu reálna taliansky aktivátor Dynamite! Môžete si byť istí, že sme, pretože produkt je testovaný osobne niekoľkokrát! Po objednaní maximálne 10 minút budete volať obchodného zástupcu, objasnia adresu a čas doručenia, a budete mať len pripraviť výbavu a čakať. Zostáva vám popriať úspech s našou Dynamite! Uistite sa, že ste s nami späť viac!

About Paulína Turošíká 318 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.