Electricity Saving Box – názory, cena, kde kúpiť, originálne, alebo to stojí za to

[Total:    Average: /5]

Nezvyčajné produkt objavil na trhu elektrospotrebičov – Electricity Saving Box alebo ekonomickú elektriny. Tento malý box, podľa reklamu, významne prispieva k zníženiu spotreby energie. Takýto lákavá ponuka za veľmi nízku cenu, nemôže zostať ľahostajný. Čo tento nástroj, ako to funguje a aké sú názory skutočných zákazníkov?

Elektrina Saving Box – rozvod alebo pravda

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Na prvý pohľad reklamné stránky zariadenia , ktoré možno ľahko nájsť na internete, veľmi informatívny. Popísané schéma zapojenia elektriny Saving Box, princíp činnosti, vyššie uvedená tabuľka účinnosť využitia na rôznych miestach, osvedčenie o zhode sú tiež k dispozícii. Existuje mnoho analógie s veľmi podobnom princípe prevádzky.

Ako to funguje?

princíp tohto zariadenia je, že nakoniec stabilizuje tok energie, jeho distribúciu rovnomerne. Je to trochu statické Converter, prináša poriadok v elektrickom chaose domu naplnené rôznymi domácich spotrebičov. Sľubuje, že trim prepätie elektrickej energie pri preťažení a klesá v sieti, pretože toto zariadenie je schopné filtrovať a eliminovať tieto javy . To by malo pozitívne ovplyvniť nielen množstvo spotrebovanej energie, ale aj na dĺžke trvania operácie.

Inštalácia tejto jednotky v blízkosti vodomeru jednoduchým zasunutím do zásuvky. Samozrejme, že pred použitím elektriny Saving Box sa doporučuje zoznámiť sa s užívateľskej príručke. Potom, po zapnutí prístroja s jedným stlačením tlačidla, začnete ušetriť až 33% elektrickej energie. A všetky tieto skvelé úspor, podľa predajcov, je legálne, pretože zariadenie je po pultu.

Všetky vyššie uvedené znie vzrušujúce, ale poďme preskúmať, či je to pravda alebo podvod naivné kupujúci.

Čo logika hovorí?

Každé rozumný človek by sa mali byť upozornení na dve veci:

  • príliš ukladať (33%);
  • Nízka cena ≈ 600-700 … (na internete);
  • Neznámy značky.

Prvé takéto veľké percento úspor za tak málo peňazí, je sporná. A za druhé, či je to naozaj vedecký výskum, ktorý ukazuje také vysoké výsledky, bude prepustený dobre známou firmou. Faktom je, že veľké korporácie sú veľmi rýchlo reagovať, kupovať všetky svoje novinky. Vznik takéhoto efektívneho rozvoja v málo známych firiem by malo vzbudiť podozrenie. Rovnako ako distribúcii výrobku prostredníctvom distribútora, a nie svoje vlastné zastúpenie, ako sa sluší na vážne organizácie.

Čo fyzika hovorí?

Reklamná slogany sľubujú veľa bonusov zariadenie používať. Pôsobí ako:

  • Úspory elektriny;
  • regulátora napätia;
  • Prevodník jalového prúdu v aktívnej.

Pre vyhodnotenie tieto aspekty výrobkov, potrebujeme znalosti z fyziky. Ak máte skúmať informácie z internetových stránok, účinok nástroje sa kontroluje meraním prúdu v sieti pred spustením zariadenia a potom. Zdá sa, že spotreba elektrickej energie a aktívnej elektrickej sieti meranie nie je zapojený. Avšak, každý odborník vám povie, že celkový prúd do siete sa môže znížiť s kolísaním účinníka, bez toho aby sa znížila spotreba energie.

K dispozícii sú aj verzie, ktoré táto jednotka prevádza reaktívne voľnej energie v aktívnej forme. A tu znalý odborník vám povie, že existuje jalovej energie pre prevádzku elektromagnetických polí, ale iné typy nie sú prevedené. Činná energia, a preto nesie jeho meno, ktorý je prevedený na iné formy energie pre okamžité použitie.

Ostatné distribútori vyhlasujú, že zariadenie detekuje fázový posun medzi prúdom a napätím, ale je to jednoducho nie je možné, ak je spôsob pripojenia. Netreba spomínať, že zariadenie jednoducho nemá aktuálne senzory pre určenie fázového posunu nefunguje. Okrem toho, propagačné materiály niekedy miesto činného výkonu pôsobí úplne, takže tabuľka účinnosti je zrejmý.

Čo je vo vnútri zariadenia?

Reklamné fotografie economices Elektrina Saving Box plný obraz jeho vzhľad, ale to, čo je náplň? Otvorenie tejto malej plastovej zariadení, je možné, pocit hlboké sklamanie – niekoľko položiek, namiesto toho, čo bolo sľúbené, prepracovaný systém. Všetko, čo možno nájsť v megapribor: diódový mostík, napájací zdroj, kondenzátor a dvoma LED žiarovky. Dokonca k školák je jasné, že toto je viac než baterkou vážne zariadení pre také obrovských úspor.

Všetky služby, ktoré môžu byť poskytnuté takým prostriedkom je svetlo drobnou viedli žiaroviek. On je v každodennom živote absolútne k ničomu, ak sa rozhodnete ho použiť ako dekoráciu.

posudkami reálnych užívateľov

Bez ohľadu na argumenty “pre” a “proti” žiadne stopy, potenciálnych kupcov, ktorí majú záujem v konečnom dôsledku používania tohto zariadenia. Tieto informácie môžu byť oznámené len tým, ktorí si kúpili elektriny Saving Box. skutočné názory vám pomôže úplne pochopiť, o vykonaní takéhoto zariadenia sami.

Pred pár rokmi som sa tiež objavil takzvaný elektriny Saving Box. Dal mi ho, uisťovať, že budem teraz ušetriť až 30% elektrickej energie. Dokonca som dostal demonštráciu svojej “sily” – Tester ukázal, ako sa mení rýchlosť okamžitej spotreby. čo box na demonštrácii zázraku spotrebiče elektrikár priateľa, bol som v miernou formou vysvetlené.

nie som zúfalá, ale zažili svoju prácu v reálnych podmienkach, držať sa na prvý meter zásuvky (podľa návodu). Moja rodina bola náročná určitú kW vplyvu zariadenia nezmenil túto spotrebu až o 5% , nehovoriac o 30%. Je smutné, že sa uchádzajú o zachrániť seniorov bude klesať k tomuto triku a trávia chudé platy na tomto rozvode.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

povedia na podporu fóra, ktoré varujú pred plytvanie peniazmi na takých veciach. Už viac ako sto ľudí klesol na tento trik, čo nie je prekvapujúce s takou lákavou perspektívu ušetriť až 30-50% elektrickej energie. Umiestnená hmotnosť pseudo-argumentov a všetky druhy tabuliek účinnosti, aj keby len aby si s hlavami ľudí.

Aj efekt regulácia napätia vyžaduje silný a drahý prístroj je pomerne veľká, a to, čo môže toto plastová škatuľka, ktorá váži 200 gramov? Nezmysel!

Prehľad na fóre na tému “Electricity Saving Box”

Úplne vedomý bludy supereconomy, kúpil som tento “elektriny Saving Box” kvôli experimentu. Meria spotrebu pred a po – úspory sú 0%. Ak sa nemýlim, sa pridá aj 1 kW. Pri pokuse o pýtať na ich zavesil. Tí, ktorí opúšťajú nadšené názory na zázrak zariadení na fórach, pre nájdenie vhodnej zlyhal. To všetko je jasné: kompletný rozvod . Určite skúsiť, či nie je ľúto!

Spätná väzba na poľnohospodárov forum

Možno nájsť pozitívne stanovisko týkajúce sa zariadení Elektrina Saving Box, ktoré majú osobitný charakter, iba reklamy.

Alert rodičia Elektrina Saving Box

Spustí praxi, kedy sa zástupcovia týchto spoločností predávajúcich podobné zariadenia Elektrina Saving Box ísť domov . Ich klienti sú seniori, ktorí nie sú osvietené internetový názory divov vedeckého myslenia v oblasti úspor energie. Oni hovoria, že oni sú manažéri niektorých veľkých energetických spoločností, ktorá spolupracuje s dôchodkovým fondom. Ďalej uviedol, že podľa osobitného programu sú dôchodcovia vyzývajú, aby kúpiť za zníženú cenu je úžasné zariadenie.

staré, počul o percento úspor sú ochotní zaplatiť, a to najmä preto, že väčšina z čiastky údajne splatí dôchodkového fondu. Ľudia bojujú s veľkým množstvom peňazí, a to napriek skutočnosti, že na internete je to oveľa lacnejšie. Ale bez ohľadu na cenu, ako je znázornené názory a testy, takéto zariadenie je úplne k ničomu.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

distribútori tejto nádhernej zariadenie uplatňuje náhradu konceptov , neúplné informácie alebo poloprávd. V skutočnosti, vrátane táto elektrina Saving Box, môžete získať pekný Korobchenko sa rovnako roztomilý LED žiarovky je predovšetkým o prípadných úspor a prejavu nemôže byť. V každom prípade je toto zariadenie čisto rozvod a podvod!

About Paulína Turošíká 318 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.