EMS Six Pack – Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?

EMS Six Pack - Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?
[Total:    Average: /5]

Belt EMS six pack pre svalovej pumpy :. Aký je princíp jeho činnosti, výhody jeho použitia a aplikácie pravidiel, prípadné kontraindikácie a spätná väzba od odborníkov a kupujúcich

EMS six pack je revolučný vývoj vedcov na chudnutie a posilnenie svalov doma bez vyčerpávajúce cvičenia a vyčerpávajúce stravy. Je pás, ktorý dáva zvláštne nutkanie k telu. To znamená, že telo samo zbaví prebytočného tuku a zvyšuje svalovej hmoty.

Kde kúpiť pás a cenu EMS six pack

Belt EMS six pack išiel na predaj v limitovaných sériách. Takže kúpiť v predaji v obchode so športovými

potrebami je to nemožné. Realizácia prispôsobenie sa zaoberá

výhradne výrobcom a priamo na internete. Kúpiť EMS six pack a všetky s ním súvisiace atribúty iba na oficiálnych stránkach v obstarávacej cene.

Belt cena EMS six pack je:

 • Europe – 1 ….
 • na Ukrajine -. 799 Sk

Na webových stránkach Tutknow.ru nedá kúpiť EMS six pack pre zvýšenie svalovej hmoty, pretože nebudeme predávať. Vaša pozornosť je výhradne revízie nástrojov: všetky potrebné informácie o štruktúre a používania akčnej zóne zariadení, technológií, názory odborníkov a užívateľov EÚ.

Oficiálne výrobca dôrazne odporúča kupovať pás na internetových stránkach mediátorov. V takom prípade riskujete kúpiť chybný alebo falošný produkt, ktorý nebude len plytvanie peniazmi, ale tiež spôsobí neočakávanú reakciu zo strany tela, podráždenie alebo alergia.

Popis a prospešné vlastnosti pásu EMS šesť balenia

štíhly, pružný telo bolo vždy považované za meradlo atraktívnosti a zdravie, a to ako pre mužov a ženy. Avšak, v moderných spoločnostiach, nie každý je schopný dovoliť pravidelne trénovať v posilňovni, jesť diétne jedlá. Výlety do tréningu vyžadovať značnú fyzickú námahu, čas i financie. A v neustálom zhone k jedlu iba výživné a zdravé potraviny tiež nie je vždy možné.

Je potrebné poznamenať, že ženy majú tendenciu hľadať pre mužov, ktorí majú tvar konštrukcie trupu a ABS. Podľa štatistík, asi 80% z dám si vyberie vymenili a silní partneri. Muži predovšetkým venovať pozornosť, aby sa zmestili aj štíhle ženy.

Je pravidlom, že najproblematickejšie časť tela u mužov i žien je brušné svaly. Tu je najťažšie, ako

sa zbaviť tuku. I keď budete pravidelne robiť drví, môže to neprinesie žiadne výsledky, pretože svaly sú jednoducho nie sú pod vrstvou tukových buniek viditeľné.

Vedci sa dlho snažili vyriešiť problém nadváhy a svalová slabosť, a bol vynájdený revolučný nástroj, ktorý pomáha vyrovnať sa s niekoľkými problémami naraz. Tento pás EMS six pack. Tie už nebudú musieť vybojovať čas a energiu pre chodiť do posilňovne. Ak chcete schudnúť a budovať svaly, bez opustil dom, a nie vyčerpávajúci sami s výcvikom.

Belt EMS six pack vykonáva stimuláciu svalov, čo im kvalitné a efektívne čerpanie. Tento prístroj je vhodný pre mužov aj ženy.

Muži môžu použiť na riešenie nasledujúcich úloh:

 1. Ak chcete spaľovať prebytočný tuk v oblasti brucha,

  biceps;

 2. Chcete napumpovať svaly, aby sa dosiahlo dokonalé kocky;
 3. Udržujte všetky svaly tela v dobrom stave;
 4. Zvýšenie sily a vytrvalosti,
 5. budovať svalovú hmotu na správnych miestach.
 6. OL>

  Nemenej prínosom tento jedinečný pás prináša aj ženy, ktoré pravidelne používajú. Takže EMS six pack help:

 • Ak sa chcete zbaviť celulitídy a ovisnutej kože;
 • Ak chcete modelovať tvar a spaľovanie tukov v miestach, kde je to potrebné;
 • Ak chcete prísť o 10-12 libier v priebehu jedného mesiaca bez diéty a cvičenia;
 • K posilneniu svalov, aby im v tóne;
 • Aby sa koža elastickejšie.

Aby sme pochopili, prečo EMS je účinným tréner, mali by ste pochopiť princíp jeho činnosti. Keď je namontovaný na telese pásu smeruje ovplyvňuje svaly, zníženie je s určitou frekvenciou. Tak, tam je simulačné cvičenia na konkrétne svalové skupiny. Nie je potrebné, aby signál do mozgu, ako je to u bežných tréningov, kedy sa mozog impulz spôsobí, že svaly, aby zmluvy.

komfortné zóne spočíva v

tom, že môže byť použitý na akomkoľvek mieste a kedykoľvek. Je kompaktná a neviditeľné pod oblečením, nemá žiadne káble a vypne sám po určitom programu. To znamená, že kým sa robiť svoju domáce práce, opasok EMS six pack pracuje na modelovanie svojej postavy.

Pre dosiahnutie nádherný reliéf tela bez námahy doslova v priebehu niekoľkých týždňov. V tomto prípade ušetríte peniaze, ktoré by bola vynaložená na členstvo v telocvični, a nie dať sami vystavení riziku zranenia.

Vlastnosti pásu zariadenia EMS six pack

Vysoká účinnosť pásu EMS six pack by mohlo byť dosiahnuté prostredníctvom série technologických inovatívnych funkcií.

Pás je vyrobený z hypoalergénne silikónu, ktorý preberá úľavu svalov. Vnútri z “plátkov” tohto zariadenia bezpečne pripevnený špeciálne elektródy, ktoré odovzdá impulz na povrchu hélia. Hélium listy, podľa poradia, majú vyššiu pevnosť a zabezpečiť rovnomerné rozloženie energie na určité časti tela.

Tiež pás je vybavený “inteligentná technológia”, ktorá vám umožní nastaviť záťaž na určité časti tela. S pomocou počítačových programov si môžete vybrať, ako sa intenzita pasívnym tréningu, a jeho trvania.

Výrobca odporúča použiť kompletný s pásom EMS šesť balenia a špeciálny gél pre zlepšenie kontaktu medzi “okvetné lístky” s kožou. Uvedomte si, že použitie lacných prostriedkov môže vyvolať

alergickú reakciu a výrobca nie je zodpovedný za výsledok takéhoto výcviku.

Návod na použitie pásu EMS six pack

Spôsob použitia tohto zariadenia pomerne jednoduché a zrozumiteľné aj pre laikov. Je potrebné poznamenať, že oblasť má 15 úrovní intenzity. Každý si môže vybrať pre seba najvhodnejšie pre jeho fyzických schopností a potrieb.

Ak neviete, ako používať EMS six pack, postupujte podľa tohto návodu:

 1. Definovať problémovú oblasť, ktorú chcete pracovať.
 2. starostlivo odmastiť plochu pokožky tela, ktorá sa chystá dať pásu.
 3. Pripojiť výrobok a uistite sa, že je pevne pripevnená na koži.
 4. Zapnite zariadenie a vyberte úroveň záťaže. Tie by mali nielen cítiť, ale aj vidieť, ako sa vaše svaly značne znížená pod vplyvom impulzov.
 5. Odporúčané použitie časové pásmo. – asi 23-25 ​​minút
 6. po tréningu, zrušte zónu z povrchu tela a liečbe s antiseptickým roztokom.

Belt vhodné používať na rôznych častiach tela. Takže ak vaše problémové oblasti rúk, potom umiestnite zariadenie na vnútornej alebo vonkajšej strane končatiny. – bicepsu alebo tricepsu

Ak chcete mať vplyv na brucho, potom sa pripojí k problémových oblastí. – hornej a spodnej časti brušnej naraz

môžete tiež spáliť tuk a posilniť svaly na nohách. Pre inštaláciu remeňa EMS šesť balenia na zadnej alebo prednej strane stehna. Najmä to nemožno prehliadať oblasť zadku.

Odporúčaná belt EMS six pack denne v špeciálnom programe výcviku. Odborníci radia používať zariadenie v štyroch stupňoch:

 • Zahriatie svalov na ich prípravu k intenzívnemu spaľovaniu tukov;
 • počiatočnej fáze tréningového procesu – aktívne pôsobenie na tukové bunky;
 • Intenzívne vplyv impulzu – opakované kontrakcie svalov, čo vedie k postupnému nahromadeniu svalovej hmoty;
 • Relaxácia je relaxačné koniec prax, ktorá je určená, aby sa zabránilo výskytu bolesti.

Kontraindikácie pri používaní pásu EMS šesť balenia

Belt EMS six pack nemá prakticky žiadne kontraindikácie. Je vyrobená z organických hypoalergénnych materiálov, ktoré nespôsobujú žiadne nežiaduce účinky na koži. Vplyv na svaly je bod, a nemá žiadny vplyv na vnútorné orgány.

Všetky jednotky komponenty sú pevne a tesne ukrytý vnútri silikónové plášťa. Ak chcete teda použiť pásový EMS six pack bez váhania.

Upozorniť iba na jeho používanie môže byť tehotenstvo. Tehotné ženy sa neodporúča používať simulátor v oblasti brucha. Avšak, v iných častiach tela, to by sa mohli týkať.

Znalecký posudok o pásme EMS six pack

Unikátny vývoj vedcov pre nápravu nemohlo zostať bez povšimnutia odborníkmi z rôznych odborov. Ocenila účinnosť bezpečnostných pásov kondičných trénerov, aktívnych športovcov, rehabilitačné špecialistov a odborníkmi na výživu.

Alexander, tréner kulturistiky

Často sa v telocvični a chalanov a dievčat, ktorí chcú dosiahnuť rýchle výsledky, ale sila vôle majú jednoznačne nestačí. Koniec koncov, získať vytúženú “kocky” a pevný zadok, čo potrebujete k práci tvrdo v posilňovni doslova každý deň po dobu mesiacov. Táto dôležitá a vysoko kalorické špeciálne potraviny. A je mi ľúto, keď bol dobrý cvičebný program, vypísať diétu a my jednoducho nemajú čas sledovať všetky odporúčania. Takže, keď sme prišli na opasku trhu EMS six pack, sa stala skutočnou spásou a riešenie problému neideální tvarov pre mnohých z mojich študentov. Pretože toto zariadenie nie je nutné vyčerpať sa s tréningami a pripraviť každý deň vlastné špeciálne menu. Teraz, aby sa dosiahlo pôsobivé výsledky, je možné praktizovať pasívne cvičenie v pohodlí svojho domova či kancelárie. Svaly zmluvu s rovnakou intenzitou ako v čase, keď tradičné cvičenie v posilňovni. Aj často používajú tento pás, ak je treba, aby urýchlene dostať do formy pred konkurenciou. Veľmi užitočné!

Realitné hodnotenie zákazníkov o pásme EMS six pack

Na rôznych športových fórach na svete aktívne diskutovať o unikátnom remeň EMS six pack, ktorý vám umožní schudnúť a budovať svalovú hmotu bez námahy. Vo väčšine prípadov muži a ženy opustí pozitívne recenzie o EMS six pack.

Victor, 39 rokov

Mám telo štruktúru endomorph, teda bez ohľadu na to, koľko skala ho v telocvični – je veľmi ťažké sa zbaviť tuku. Vždy som držal vo forme, ale ako sa zbaviť brucha nemohol stlačiť nebolo vidieť. No cvičenia a diéty bol nepomáha. Tréner radil viac aeróbne cvičenie, ale nemám dosť ani čas v posilňovni, a potom je tu beží … nakoniec som sa zmieril s touto situáciou, ale nejako na jednom z fór som videl diskusiu o pás EMS šesť balenia. Každý, kto to skúsil, povedal, ze je možné na hojdačke doslova sedí na gauči. Samozrejme, ja poulybalsya z týchto príbehov, ale stále starostlivo študovali princíp zariadenia a rozhodol sa to skúsiť. Nikdy som neľutoval! Je to jednoducho zázrak: dva týždne mínus 4 kg. A to všetko je tuk z brucha, ktorý nedal mi odpočívať. Teraz som si môžu vychutnať krásne kocky a tlak.

Valery, 27 rokov

Vždy som hral športy. Ale nebol zranený a vystužené tréning musel dať kríž. Niekoľko mesiacov doktor mi zakázané chodiť do posilňovne. Že aj keď as-, že udržať svoje svaly v dobrom stave, som sa rozhodol kúpiť pásový EMS šesť balenia pre pasívne tréning. Všetci chválili ho on-line, a ja si uvedomil, že to nie je ojedinelý. Použil som ju na rôznych častiach tela udržiavať v dobrom stave, a bol veľmi spokojný s výsledkom. Svaly samy o sebe sú kymáca, aj keď ste práve sedí na pohovke sledovanie televízie. Môj doktor, keď som videl môj športový uniformu, okamžite začal mi nadávať, hovoriť, idem do posilňovne ticho, ale nesmiem. Ale keď som mu povedal, ako je možné udržať dobrú formu, upokojil a dokonca vydal niekoľko odporúčaní ohľadom intenzity tréningu s balenie EMS six.

Anastasia, 32 rokov

Vždy som sa snažil byť v dobrej fyzickej kondícii, navštívte posilňovňu, bazén, jedli správne. Ale v poslednej dobe zmenila prácu a nové aktivity vyžadujú moju plnú angažovanosť, a to aj v stálych obchodných ciest. Všeobecne platí, že čas pre zdravý život bolestne chýba. Jeden môj priateľ mi povedal, že o úžasné zariadenie, ktoré sa používa – zóna EMS six pack. Hovorí, že nemusí robiť nič, a telo v kondícii! Rozhodol som sa to skúsiť. Mal na sebe pás na ceste a v meste, a to aj pri konferenciách pre prácu pod oblečenie. To je všeobecne nepostrehnuteľný, a výsledok je zrejmý. Mám aj pravidelné výlety do posilňovne nebol tak dokonalý tvar – bez celulitídy, perfektné tesný trochu brucho, tónovaný stehná. Som s nákupom veľmi spokojný a odporúča pás EMS six pack.

Belt EMS six pack je jednoduchý a cenovo dostupnú alternatívu k vyčerpaniu tréning v posilňovni a diéty. Je dostatočne zabezpečiť zariadenie na tele, a to začne modelovať postavu presne v tých oblastiach, ktoré ju potrebujú najviac. Vďaka tomu môžete zapojiť do svojej každodennej činnosti, a nie sa rozptyľovať od práce v domácnosti veci.

About Paulína Turošíká 318 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.