Zdravie

GenBrain ÔÇô cena, kde k├║pi┼ą, ako to funguje, kde ho k├║pi┼ą

Genbrain Preh─żad

Produkt Genbrain je doplnok kognit├şvne Posil┼łovanie. Doplnok je zn├ímy pre v├Żrobu lep┼í├ş celkov├Ż v├Żkon mozgu r├┤znymi sp├┤sobmi, doplnok vykon├íva funkcie, ako je zlep┼íenie odvolanie pam├Ąti, zv├Ż┼íenie energetickej hladiny a zameranie, propag├íciu pozit├şvnej n├ílady a zv├Ż┼íenie du┼íevnej jasnos┼ą. Doplnok obsahuje ┼żiviny, ktor├ę pom├íhaj├║ udr┼żiava┼ą mozog ┼żiven├ę a akt├şvne plniaca v priebehu cel├ęho d┼ła. Doplnok v kr├ítkosti je zameran├Ż na zlep┼íenie v├Żkonu a to bu─Ć, alebo dv├şha┼ą v├í┼í mozog v├Żkon na svojej optim├ílnej ├║rovni.

Doplnok kognit├şvne zv├Ż┼íenie Genbrain sa pred├íva v 60 kapsl├ş f─ża┼íu. Ka┼żd├í f─ża┼ía Genbrain najprv uveden├Ż na bezplatn├ę vysk├║┼íanie po ur─Źit├║ dobu 14 dn├ş pred raz sa ├║─Źtuje pln├║ cenu f─ża┼íe. Pon├║kaj├║ 30-denn├í z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş chrbta.

Inform├ície v├Żrobcu a tvrdenia o Genbrain

Doplnok Genbrain je produktom mozgu vyr├íban├Ż firmou, Genius inteligencia. V├Żrobcovia tvrdia, ┼że Genbrain v├ím d├í prudko rast├║cou ├║rov┼łou IQ ─Ź├şm je navrhnut├Ż tak, aby sa uvo─żnil kone─Źn├║ pr├ívomoc svojich odberate─żov mozgu. Doplnok je rovnako tvrdil umo┼żni┼ą spotrebite─żovi za┼żi┼ą extr├ęmne relax├íciu a to je treba prip├şsa┼ą skuto─Źnosti, ┼że stres a ├║zkos┼ą s├║ jednou z hlavn├Żch pr├ş─Źin ├║bytku mozgovej zamerania, zrozumite─żnosti a maxim├ílnu schopnost├ş. V├Żrobcovia tvrdia, ┼że zabezpe─Ź├ş, ┼że ich produkt je schopn├Ż zv├Ż┼íi┼ą odvolanie pam├Ąti, zv├Ż┼íenie energetickej hladiny, lep┼íie zameranie a zdv├şha┼ą svoje n├ílady. Oni tvrdia, ┼że pou┼ż├şvaj├║ pr├şrodn├ę pr├şsady vo formul├ícii ich doplnok. Tieto zlo┼żky, ktor├ę tvrdia, ┼że boli presk├║man├ę a klinicky dok├ízan├ę, ┼że s├║ ├║─Źinn├ę pri podpore funkcie mozgu.

Pracovn├Ż proces a zozname zlo┼żiek

Genbrain mozog zv├Ż┼íenie doplnok spolupracuje s synergick├ęho pr├şnosu jej zlo┼żiek. Oni zlo┼żky s├║ povedal, aby bol jeden z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş, pokia─ż ide o posilnenie mozgu. Tieto zlo┼żky s├║ v skuto─Źnosti uk├ízala by┼ą ├║─Źinn├í. Niektor├ę z t├Żchto zlo┼żiek n├íjdete v formul├ícii dodatku Genbrain patria nasleduj├║ce: ÔÇô

  Fosfatidylser├şn
 • To kombinuje s neurotransmiterov v mozgu zv├Ż┼íi┼ą metabolizmus gluk├│zy. Zlep┼íuje komunik├íciu medzi bunkami v mozgu. To zvy┼íuje tekutos┼ą bunkov├Żch membr├ín neur├│nov tak, ┼że k potla─Źeniu starnutia ├║─Źinky na mozog. To prispieva k obnove komunik├ície medzi mozgov├Żmi bunkami znova. Zvy┼íuje produkciu dopam├şnu neurotransmiterov, ─Źo je to, ─Źo pom├íha s prev├Ż┼íen├şm n├ílad, celkov├Ż pocit pohody a ├║─żava od stresu a ├║zkosti
 • Bacopa monnieri

 • zvy┼íuje produkciu seroton├şnu neurotransmiterov a acetylchol├şn, ktor├í podporuje ich ├║─Źinky na regul├íciu n├ílady. To pom├íha lep┼íie stresu a ├║zkosti reakcie, vr├ítane depresie. Podporuje zdravie tr├íviaceho syst├ęmu. M├í relaxa─Źn├ę ├║─Źinky.
 • Vinpocentine

 • Funguje ako vazodilata─Źn├ę ─Ź├şm stimuluje prenos krvi a v mozgu. To pom├íha pr├şstupu kysl├şka do mozgu a ┼żiviny, ktor├ę s├║ nevyhnutn├ę pre jeho fungovanie. Zvy┼íuje cerebr├ílnej metabolizmus. To zvy┼íuje produkciu seroton├şnu neurotransmiterov, ktor├Ż pom├íha s posilnen├şm svojej n├ílady. Zvy┼íuje hlad├şn gluk├│zy, ─Źo vedie k zv├Ż┼íeniu v energetickej hladiny. zvy┼íuje odvolanie pam├Ą┼ą a spoma─żuje starnutie ├║─Źinky na mozog
 • Ginkgo biloba

 • Zvy┼íuje priamu dod├ívku kysl├şka a ┼żiv├şn sa dost├ívaj├║ na mozog. Obsahuje flavonoidy, ktor├ę s├║ siln├ę antioxidanty poskytuj├║ ochranu a opravy na / pred po┼íkoden├şm vo─żn├Żmi radik├ílmi. Maj├║ tie┼ż terpenoidy zv├Ż┼íi┼ą prietok krvi do krvi, ktor├Ż pom├íha pri dilat├íciu ciev, aby sa zabr├ínilo lepkavos┼ą krvn├Żch do┼íti─Źiek v krvi.
 • acetyl-L-karnit├şn

 • Je aminokyselina obohaten├Ż o anti-oxidanty, ktor├í podporuje mozgov├ę aktivite a zdrav├ş. Podporuje vyvolanie pam├Ąte. Je akt├şvny v regener├ícii po┼íkoden├Żch nervov.

V├Żhody Genbrain

 • Posil┼łuje odvolania pam├Ąte
 • Zvy┼íuje du┼íevn├║ a fyzick├║ energiu
 • Zvy┼íuje mozgov├║ s├║stredenie a pozornos┼ą
 • Posil┼łuje du┼íevn├║ jasnos┼ą
 • Zv├Ż┼íenie v├Żkonu mozgu
 • podporuje pocit celkovej pohody
 • vyzdvihne n├íladu
 • ├Ü─żava od stresu, ├║zkosti a depresie

Medzi zápory Genbrain

 • Nie s├║ pr├şli┼í nadch├ídzaj├║ce s inform├íciami o ich produkt

─îast├ę ot├ízky

Ak├ę s├║ opatrenia pri pou┼ż├şvan├ş Genbrain?
Zabezpe─Źte, aby vyh─żadali lek├írsku pomoc / radu najprv pred pou┼żit├şm tohto dodatku, ak ste matka a tehotn├ę alebo doj─Źiace, ak ste osoba mlad┼íia lieky alebo u┼ż├şvate nejak├ę lieky. Tie┼ż zabezpe─Źi┼ą, ┼że budete uklada┼ą tento doplnok v chladnom a suchom mieste a mimo dosahu det├ş.

Mo┼żn├ę ved─żaj┼íie ├║─Źinky
Neexistuj├║ ┼żiadne negat├şvne ved─żaj┼íie ├║─Źinky u┼ż├şvania tohto dodatku.

Kone─Źn├Ż verdikt

Doplnok Genbrain je priemerne dobr├Ż produkt. Ide o doplnok, ktor├Ż m├í dobr├Ż v├Żber ingredienci├ş. S├║ to nielen zozn├ími┼ą, ale aspo┼ł sme si ist├ş, ┼że bolo preuk├ízan├ę, ├║─Źinn├í pre zlep┼íenie funkcie mozgu. Doplnok tie┼ż pon├║ka bezplatn├ę sk├║┼íobn├ę verzie, ┼że by bolo lep┼íie priechod to vysk├║┼ía┼ą a uvid├şte, ako to funguje u v├ís pred n├íkupom v totalite.

Viac ako inokedy ─żudia v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ş sa stret├ívaj├║ s probl├ęmami s pam├Ą┼ąou. ─Żudia nie s├║ schopn├ş sa odpoji┼ą od svojej pr├íce, zatia─ż ─Źo ┼ítudenti s├║ pod ve─żk├Żm tlakom, aby preveden├ş. Mozgy s├║ zahlten├ş inform├íciami, ktor├ę musia ma┼ą na pam├Ąti. Kvalitn├Ż posil┼łuj├║ci pam├Ą┼ą produkt by mal obsahova┼ą klinicky overen├ę ingrediencie, ktor├ę pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą nielen pam├Ą┼ą, ale aj s├║stredenie v noci. Pam├Ą┼ąov├ę produkty by mali pom├┤c┼ą optimalizova┼ą celkov├║ du┼íevn├ę zdravie a funkcie mozgu. A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie spomienka v├Żrobok by mal pracova┼ą bezpe─Źne a ┼íetrne k podpore kognit├şvnych funkci├ş.

Ni┼ż┼íie si m├┤┼żete dnes n├íjs┼ą niektor├ę z naj├║─Źinnej┼í├şch v├Żrobcu pam├Ą┼ąov├Żch produktov na trhu, pod─ża n├í┼ího n├ízoru.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...