Handy Heater – ryža, kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre,

[Total:    Average: /5]

Prehľad zariadenia Handy ohrievač

Prenosné Priestorové vykurovacie teleso – moderný moderný dizajn, ktorý je schopný v priebehu niekoľkých minút na ohrev studenej domovy. Kompaktný prístroj nie je neporiadok do voľného priestoru, pretože sa pripája priamo do zásuvky bez použitia drôtov a ďalších zariadení.

Po zapnutí keramických prvkov okamžite začať pracovať, plniť na izbe príjemné teplo.

Prítomnosť termostatu umožňuje nastaviť požadovanú teplotu, ktorá je zobrazená na LED displeji.

Programovanie časovača vypne zariadenie po 12 hodinách nepretržitej prevádzky, ak je počas tejto doby nedošlo k žiadnym kliknutie.

Rovus ohrievač Handy ohrievač zaberá málo miesta, takže sa ľahko zmestí do cestovnej tašky. Môžete si ju vziať so sebou, keď cestujete, aby nedošlo k zamrznutiu kvapaliny v chladnom hoteli.

Rapid teplo generované prístrojom, ktorý je schopný na vykurovanie miestnosti na 20 sq. M. Užívatelia si všimli, že vykurovací element nevysušuje vzduch a nemá žiadny negatívny vplyv na sliznice. Vďaka tomuto ohrievače Rovus populárne medzi rodinami s malými deťmi a ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie.

Miestnosť ohrievač malej veľkosti, priame pripojenie k elektrickému systému, si môžete kúpiť za rozumnú cenu, s odkazom na oficiálnych zástupcov výrobcu.

Názory zákazníkov Handy ohrievač

Sieť aktívne diskutujú vlastnosti výrobku. V hodnotení ľudia pozitívne hodnotila prácu Handy ohrievač. Používatelia tvrdia, že nákup zariadenia – spoľahlivý spôsob, ako udržať teplo v zime, keď je ústredné kúrenie nefunguje na správnej úrovni

.

Doplnkové produkty:

Cena a kde kúpiť Handy ohrievač

Miestnosť zariadenia pre rýchle vykurovanie s kompaktnými rozmermi predávaných na oficiálnych stránkach dodávateľa. Zdroj spolupracuje s výrobcom, takže sme garantovať kvalitu a priaznivú cenu výrobkov.

 1. Ak chcete kúpiť prenosný ohrievač Handy ohrievača, ktorý sa pripája priamo do zásuvky, vyplniť objednávkový formulár na stránke webových stránok.
 2. Klient bude okamžite volať zamestnanci spoločnosti za radu a transakcie.
 3. Zásielka je odoslaná tresku na zadanú adresu v deň nákupu. Dodanie do 14 dní.
 4. OL>

  Všetky produkty, ktoré produkujú teplo, je dôkladne testovaný pred odoslaním vylúčiť továrenské vadu. Vysoko kvalitný kryt plynulú prevádzku a pohodlné používanie výrobku v akejkoľvek situácii.

  Nákup tohto produktu priamo od spoločnosti má mnoho výhod. Teraz začala akcia, pokiaľ ide o ktorého cena výkonný ohrievač je znížená na polovicu.

  Koľko je Handy Heater:

  & nbsp;

  Návod na používanie Handy ohrievač

  Tento produkt je dodávaný v pevnej kartónovej krabici spolu s pokynom k ​​žiadosti v Europen. Pred zapnutím si prečítajte poznámky.

  1. Prenosné zariadenie je určené pre vykurovanie miestnosti na 20 sq. M.
  2. Malá krabička čierna farba vnútri obsahuje keramický vykurovací element.
  3. Zadná vidlica je určená pre štandardné zásuviek.
  4. Ak chcete Handy získal ohrievačom, pripojte ho k sieti a stlačte tlačidlo na boku.
  5. Kontrolka sa rozsvieti. Ručne zvoliť optimálnu teplotu, a za 10-15 minút v miestnosti ohrieva na požadovanú výkonnosť.

  V názorov ľudia píšu, že v miestnosti Ohrievač je vybavený ochranou proti prehriatiu a prepätiu. Pokiaľ dôjde k zlyhaniu, sa zariadenie automaticky vypne.

  , aby sa zabránilo nebezpečné situácie, výrobca doporučuje nezahŕňať Handy ohrievač v blízkosti horľavých materiálov a aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti.

  Vlastnosti Handy Heater

  New izba ohrievač má 4 nepopierateľné výhody, ktoré kladú dôraz na zákazníkov v ich hodnotení :. Výstupného výkonu, účinnosti paliva, spoľahlivosť a tichý chod

  Základná špecifikácia:

 • žiaruvzdorné húževnatý plast;
 • keramické výhrevné teleso;
 • výkon 350 W;
 • napätie 240 V;
 • časovač;
 • dva spôsoby používania;
 • schopnosť regulovať teplotu.

Heater Heater Handy má vysoko kvalitnej tepelnej ventilátory. Vzhľadom k tomu, izba sa zahrieva rýchlo a zostane teplá po celú dobu, keď je zariadenie v prevádzke.

& nbsp;

About Paulína Turošíká 318 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.