MagnuFuel – cena, názory, kde kúpiť, originálne, koľko je cena

[Total: 0    Average: 0/5]

pravidelne stretávajú s humbuk, motoristov zaujíma a na pochybách: hospodárne paliva MagnuFuel, rozvodu alebo pravda? Naša previerka bude vychádzať z analýzy existujúcich názorov a osobných skúseností a niektoré základné výskum. My, mimochodom, tiež premýšľal, ako reálna je možnosť vnucuje zariadenie. Minúť menej peňazí ako predtým, nie obmedzuje ich pohyb. – táto myšlienka je veľmi lákavé

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Samozrejme, že počiatočná investícia trochu ochladí nadšenie – ale sú to jediné, potom môžete použiť len a ušetriť. Okrem toho, že podiely na zariadení klesli takmer o polovicu, a je 3,600 … sa môžete dostať ju na 1790. A vzhľadom k tomu, že sa predpokladá, že benzín pôjde o 20% menej na dennej báze, sa požadovaná suma prestane zdať prehnané.

Ekonomický MagnuFuel paliva: rozvod, alebo pravda? Podľa nášho názoru bude pravdepodobne príliš nelíši od väčšiny tých, ktorým sme sa stretli na zrútenia internete. Avšak, ja chcem podeliť o svoje duši.

Pozrite sa na sľuby MagnuFuel

pre začiatok pohľad na to, čo potrebuje, aby si za svoje peniaze a ako je proces.

gricuture bur coe up1 MagnuFuel   cena, názory, kde kúpiť, originálne, koľko je cena Pokles spotreby paliva od inštalácie. V reklame je dohodnuté, že zvýšenie účinnosti je závislá na stroji, ale v priemere sa pohybuje okolo 20%. Atraktívny sľub, ktorý ľudia a pozoroval MagnuFuel.

Ochrana motora pred účinkami nekvalitného paliva. Nemenej lákavá vyhliadka, pokiaľ si pamätám o kvalite toho, čo je ponúkané v niekoľkých Europen čerpacích staníc.

Zvyšok náterových výhod – zvýšenie mechanizmov zdrojov, vzácnejšie opravy, atď. – sú len dôsledkom uvedených vlastností ekonomík. A ako prístroj dosahuje tento efekt? Podľa inzerátu, sa skladá z dvojice neodymovými magnetmi, ktoré pôsobia na palivo. Podľa popisu, vytvárajú “silné magnetické pole”, v ktorom zhone uhľovodíkové reťazce, ktoré tvoria menšie častice, ktoré sú ľahšie horieť.

READ  Fito Spray - názory, cena, kde kúpiť, originálne, alebo to stojí za to

Okrem toho poľa orientuje molekuly takým spôsobom, že sa vzďaľujú od seba navzájom. Keď tento kyslík dostane prístup k nim zo všetkých strán, palivo sa používa sa bez akéhokoľvek zvyšku, a to dopadá svoje úspory.

Naše námietky MagnuFuel

Tie možno rozdeliť do vedecky platné, logické a praktické. Začnime s prvou.

  • Nároky medzeru medzi odkazy, ak je známe, že akejkoľvek osobe, zmaturovala, je možné len v prítomnosti jadrového reaktora alebo LHC. Magnetické pole je fyzicky schopný;
  • Všetky použité vozidlá paliva podľa svojich vlastností – dielektrikum organického pôvodu s relatívne malou veľkosťou molekúl. Jeden z vodičov, je povolaním fyzik, za to, že reštrukturalizácia ich poradie alebo smeru budú musieť magnetom veľkosti výškové budovy je 16 poschodí a pracovať iba na nej elektráreň. Slabé magnety (ani elektrický) môžu orientovať molekuly nie sú schopné;
  • Ďalšou zvláštnosťou, tentoraz chemik nechápal, ako MagnuFuel chráni motor pred nečistotami v benzíne. Magnetické pole nemožno rozobrať a neutralizujú nečistoty v palive. Avšak, čo sa týka reklamy, o ochrane povedal mimochodom zmienil bez vysvetlenia

Prejdime k logike :. Video tvrdí, že patent na know-how drží automobilka General Motors. Čisto teoretická otázka: prečo nie vybavuje tieto magnety ich produkty zídete z montážnej linky? Takýto prospešný rozdiel by zvýšila prestíž a kúpiť ich značky.

Počet inštalovaných magnetov závisí od druhu auta. Silnejšie ako on, tým viac. Logický záver: keď dáte na Runabout 10 dvojíc, nebude jesť palivo. Avšak, čo je pochybné, z kategórie nevedecké fantáziu.

gricuture bur cooking1 MagnuFuel   cena, názory, kde kúpiť, originálne, koľko je cena
A konečne, osobný názor. Áno, nie sme lakomý kúpiť veľa vynášané ekonomizér a skúsiť to na vlastné stroja. Po prvé, jednoduchosť inštalácie, výrobca sľubuje, že nebola získaná: z troch experimentátorov bez problémov, dať iba jeden. Po druhé, po dobu jedného mesiaca testovania, počet závodov vyplniť a objem výplň znateľné úspore paliva ukázala – prirodzene, na základe najazdených kilometrov. Míňať menej jediný, kto šiel na dovolenku vlakom, jeho auto za týždeň stál na parkovisku.

READ  Normalife - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Domnievame sa, že mesiac nie je dostatočná pre konečné závery, a zariadenia, zatiaľ čo stroje vzlietnuť (stále majú peniaze zaplatené). rozvodu alebo pravdu: sme však už otázku, ekonomické palivo MagnuFuel odpovedal? Podľa nášho názoru možno považovať za extrémne negatívne. A namiesto toho trávia svoj vlastný peniaze, ponúkame vám na motoristov, aby zvážila takú smutnú skúsenosť.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 252 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.