správy

MagnuFuel ÔÇô cena, n├ízory, kde k├║pi┼ą, origin├ílne, ko─żko je cena

pravidelne stret├ívaj├║ s humbuk, motoristov zauj├şma a na pochyb├ích: hospod├írne paliva MagnuFuel, rozvodu alebo pravda? Na┼ía previerka bude vych├ídza┼ą z anal├Żzy existuj├║cich n├ízorov a osobn├Żch sk├║senost├ş a niektor├ę z├íkladn├ę v├Żskum. My, mimochodom, tie┼ż prem├Ż┼í─żal, ako re├ílna je mo┼żnos┼ą vnucuje zariadenie. Min├║┼ą menej pe┼łaz├ş ako predt├Żm, nie obmedzuje ich pohyb. ÔÇô t├íto my┼ílienka je ve─żmi l├íkav├ę

┼ápeci├ílna cena !!!. Kliknite na tla─Źidlo a uvid├şte !!!

Samozrejme, ┼że po─Źiato─Źn├í invest├şcia trochu ochlad├ş nad┼íenie ÔÇô ale s├║ to jedin├ę, potom m├┤┼żete pou┼żi┼ą len a u┼íetri┼ą. Okrem toho, ┼że podiely na zariaden├ş klesli takmer o polovicu, a je 3,600 ÔÇŽ sa m├┤┼żete dosta┼ą ju na 1790. A vzh─żadom k tomu, ┼że sa predpoklad├í, ┼że benz├şn p├┤jde o 20% menej na dennej b├íze, sa po┼żadovan├í suma prestane zda┼ą prehnan├ę.

Ekonomick├Ż MagnuFuel paliva: rozvod, alebo pravda? Pod─ża n├í┼ího n├ízoru bude pravdepodobne pr├şli┼í nel├ş┼íi od v├Ą─Ź┼íiny t├Żch, ktor├Żm sme sa stretli na zr├║tenia internete. Av┼íak, ja chcem podeli┼ą o svoje du┼íi.

Pozrite sa na s─żuby MagnuFuel

pre za─Źiatok poh─żad na to, ─Źo potrebuje, aby si za svoje peniaze a ako je proces.

Pokles spotreby paliva od in┼ítal├ície. V reklame je dohodnut├ę, ┼że zv├Ż┼íenie ├║─Źinnosti je z├ívisl├í na stroji, ale v priemere sa pohybuje okolo 20%. Atrakt├şvny s─żub, ktor├Ż ─żudia a pozoroval MagnuFuel.

Ochrana motora pred ├║─Źinkami nekvalitn├ęho paliva. Nemenej l├íkav├í vyhliadka, pokia─ż si pam├Ąt├ím o kvalite toho, ─Źo je pon├║kan├ę v nieko─żk├Żch Europen ─Źerpac├şch stan├şc.

Zvy┼íok n├íterov├Żch v├Żhod ÔÇô zv├Ż┼íenie mechanizmov zdrojov, vz├ícnej┼íie opravy, at─Ć. ÔÇô s├║ len d├┤sledkom uveden├Żch vlastnost├ş ekonom├şk. A ako pr├şstroj dosahuje tento efekt? Pod─ża inzer├ítu, sa sklad├í z dvojice neodymov├Żmi magnetmi, ktor├ę p├┤sobia na palivo. Pod─ża popisu, vytv├íraj├║ ÔÇťsiln├ę magnetick├ę poleÔÇŁ, v ktorom zhone uh─żovod├şkov├ę re┼ąazce, ktor├ę tvoria men┼íie ─Źastice, ktor├ę s├║ ─żah┼íie horie┼ą.

Okrem toho po─ża orientuje molekuly tak├Żm sp├┤sobom, ┼że sa vz─Ća─żuj├║ od seba navz├íjom. Ke─Ć tento kysl├şk dostane pr├şstup k nim zo v┼íetk├Żch str├ín, palivo sa pou┼ż├şva sa bez ak├ęhoko─żvek zvy┼íku, a to dopad├í svoje ├║spory.

Naše námietky MagnuFuel

Tie mo┼żno rozdeli┼ą do vedecky platn├ę, logick├ę a praktick├ę. Za─Źnime s prvou.

  • N├íroky medzeru medzi odkazy, ak je zn├íme, ┼że akejko─żvek osobe, zmaturovala, je mo┼żn├ę len v pr├ştomnosti jadrov├ęho reaktora alebo LHC. Magnetick├ę pole je fyzicky schopn├Ż;
  • V┼íetky pou┼żit├ę vozidl├í paliva pod─ża svojich vlastnost├ş ÔÇô dielektrikum organick├ęho p├┤vodu s relat├şvne malou ve─żkos┼ąou molek├║l. Jeden z vodi─Źov, je povolan├şm fyzik, za to, ┼że re┼ítrukturaliz├ícia ich poradie alebo smeru bud├║ musie┼ą magnetom ve─żkosti v├Ż┼íkov├ę budovy je 16 poschod├ş a pracova┼ą iba na nej elektr├íre┼ł. Slab├ę magnety (ani elektrick├Ż) m├┤┼żu orientova┼ą molekuly nie s├║ schopn├ę;
  • ─Äal┼íou zvl├í┼ítnos┼ąou, tentoraz chemik nech├ípal, ako MagnuFuel chr├íni motor pred ne─Źistotami v benz├şne. Magnetick├ę pole nemo┼żno rozobra┼ą a neutralizuj├║ ne─Źistoty v palive. Av┼íak, ─Źo sa t├Żka reklamy, o ochrane povedal mimochodom zmienil bez vysvetlenia

Prejdime k logike :. Video tvrd├ş, ┼że patent na know-how dr┼ż├ş automobilka General Motors. ─îisto teoretick├í ot├ízka: pre─Źo nie vybavuje tieto magnety ich produkty z├şdete z mont├í┼żnej linky? Tak├Żto prospe┼ín├Ż rozdiel by zv├Ż┼íila prest├ş┼ż a k├║pi┼ą ich zna─Źky.

Po─Źet in┼ítalovan├Żch magnetov z├ívis├ş od druhu auta. Silnej┼íie ako on, t├Żm viac. Logick├Ż z├íver: ke─Ć d├íte na Runabout 10 dvoj├şc, nebude jes┼ą palivo. Av┼íak, ─Źo je pochybn├ę, z kateg├│rie nevedeck├ę fant├íziu.


A kone─Źne, osobn├Ż n├ízor. ├üno, nie sme lakom├Ż k├║pi┼ą ve─ża vyn├í┼ían├ę ekonomiz├ęr a sk├║si┼ą to na vlastn├ę stroja. Po prv├ę, jednoduchos┼ą in┼ítal├ície, v├Żrobca s─żubuje, ┼że nebola z├şskan├í: z troch experiment├ítorov bez probl├ęmov, da┼ą iba jeden. Po druh├ę, po dobu jedn├ęho mesiaca testovania, po─Źet z├ívodov vyplni┼ą a objem v├Żpl┼ł znate─żn├ę ├║spore paliva uk├ízala ÔÇô prirodzene, na z├íklade najazden├Żch kilometrov. M├ş┼ła┼ą menej jedin├Ż, kto ┼íiel na dovolenku vlakom, jeho auto za t├Ż┼żde┼ł st├íl na parkovisku.

Domnievame sa, ┼że mesiac nie je dostato─Źn├í pre kone─Źn├ę z├ívery, a zariadenia, zatia─ż ─Źo stroje vzlietnu┼ą (st├íle maj├║ peniaze zaplaten├ę). rozvodu alebo pravdu: sme v┼íak u┼ż ot├ízku, ekonomick├ę palivo MagnuFuel odpovedal? Pod─ża n├í┼ího n├ízoru mo┼żno pova┼żova┼ą za extr├ęmne negat├şvne. A namiesto toho tr├ívia svoj vlastn├Ż peniaze, pon├║kame v├ím na motoristov, aby zv├í┼żila tak├║ smutn├║ sk├║senos┼ą.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...