Pravidlá inzercie na stránkach

str├ínka stanovila smernice, ktor├ę sa zameriavaj├║ na riadenie r├┤znych aspektov reklamy na webov├Żch str├ínkach. Smernice tie┼ż obsahuj├║ webov├ę str├ínky a mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę s├║ zameran├ę na spotrebite─żov. Webov├ę str├ínky a mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę pre spotrebite─żov, s├║ ur─Źen├ę na┼íimi reklamn├Żmi sie┼ąami a s├║ zalo┼żen├ę na z├íujmoch pou┼ż├şvate─żov ur─Źen├Żch t├Żmito reklamn├Żmi sie┼ąami.

Pokyny obsiahnut├ę v pravidl├ích inzercie pokr├Żvaj├║ nieko─żko ot├ízok, ako napr├şklad schv├ílenie rekl├ím zo strany m├ędi├ş, sp├┤sob zobrazovania rekl├ím na webov├Żch str├ínkach a odstr├ínenie odstr├ínen├Żch rekl├ím. Iba zamestnanci z lokality maj├║ mo┼żnos┼ą vykona┼ą ak├║ko─żvek z t├Żchto akci├ş. Je zodpovednos┼ąou m├ędi├ş interpretova┼ą a presadzova┼ą pravidl├í. str├ínka m├í tie┼ż pr├ívo zmeni┼ą reklamn├║ politiku kedyko─żvek to pova┼żuj├║ za potrebn├ę.

Nasleduj├║ pokyny reklamnej politiky

Str├ínky maj├║ v├Żlu─Źn├║ vo─żnos┼ą pri ur─Źovan├ş typu reklamy, ktor├í bude prijat├í a zobrazen├í na webov├Żch str├ínkach. Je d├┤le┼żit├ę poznamena┼ą, ┼że inzer├íty na webovej str├ínke nie s├║ potvrden├şm pre spolo─Źnosti, ktor├ę vyr├íbaj├║, distribuuj├║ alebo propaguj├║ propagovan├ę produkty alebo slu┼żby.

Str├ínka neschva─żuje inzerciu, ktor├í nie je presn├í. Reklama by mala by┼ą presn├í a uroben├í profesion├ílnym sp├┤sobom, aby bola akceptovan├í.

Kateg├│rie reklamy, ktor├ę nie s├║ povolen├ę

Str├ínka nebude akceptova┼ą ┼żiadne neleg├ílne alebo ÔÇťnepr├şpustn├ęÔÇŁ produkty. T├íto str├ínka si vyhradzuje pr├ívo ur─Źi┼ą, ─Źo pova┼żuje za ÔÇťnepr├şpustn├ęÔÇŁ produkty.

  • Materi├íly podporuj├║ce diskrimin├íciu alebo zosmie┼ínenie osoby alebo skupiny os├┤b na z├íklade osobn├Żch d├┤vodov nebud├║ akceptovan├ę.
  • Reklama na alkohole nebude prijat├í.
  • Ak├Żko─żvek podvodn├Ż, zav├ídzaj├║ci alebo ur├í┼żliv├Ż materi├íl nebude akceptovan├Ż.
  • Materi├íly, ktor├ę nasmeruj├║ svoj obsah na deti mlad┼íie ako 13 rokov, nebud├║ akceptovan├ę.
  • Pornografick├Ż obsah nebude prijat├Ż.
  • M├ędi├í alebo spr├ívy, ktor├ę boli zaraden├ę do kategoriz├ície videohier alebo obsahu ozna─Źen├Żch ako M, nebud├║ akceptovan├ę.
  • Produkty alebo slu┼żby, ktor├ę nie s├║ primeran├ę, nebud├║ akceptovan├ę.
  • Spr├ívy a m├ędi├í obsahuj├║ce tvrdenia, ktor├ę nemaj├║ d├┤kaz, nebud├║ akceptovan├ę.
  • Reklamn├ę jednotky prekra─Źuj├║ce definovan├Ż priestor nebud├║ akceptovan├ę.

Str├ínka tie┼ż rozli┼íuje reklamu, sponzorovan├Ż obsah a redak─Źn├Ż obsah. V d├┤sledku toho sa ka┼żd├Ż z typov obsahu pova┼żuje za samostatn├║ entitu s odli┼ín├Żmi pokynmi.

Ke─Ć ─Źitate─ż klikne na jednu z rekl├ím, bude prepojen├Ż s pr├şslu┼ínou oblas┼ąou sponzorovan├ęho obsahu, ktor├í sa nach├ídza pod majetkom webov├Żch str├ínok.

Str├ínka si vyhradzuje pr├ívo ur─Źi┼ą, ako sa zobrazia v├Żsledky vyh─żad├ívania inform├íci├ş o akomko─żvek k─ż├║─Źovom slove alebo t├ęme. Obsah sa zobraz├ş spolu s jeho zdrojom. Sponzorovan├Ż obsah bude ozna─Źen├Ż ako tak├Ż a rovnak├ę pokyny sa vz┼ąahuj├║ aj na in├ę inform├ície, ktor├ę sa filtrovali.

Str├ínka tie┼ż dodr┼żiava pravidl├í a pokyny, ktor├ę s├║ uveden├ę v reklam├ích Google, a prepoji┼ą ich s pr├şslu┼ín├Żmi webov├Żmi str├ínkami.

Obsah tret├şch str├ín m├í dodr┼żiava┼ą pravidl├í inzercie, zatia─ż ─Źo obsah ozna─Źovania sa riadi pravidlami ur─Źen├Żmi str├ínkami. Inzercia nie je ur─Źen├í na priame prepojenie s akouko─żvek kontaktnou inform├íciou, ako je registr├ícia alebo emailov├í str├ínka.

Str├ínky si vyhradzuj├║ pr├ívo schv├íli┼ą zverejnenie akejko─żvek reklamy. str├ínka m├┤┼że kedyko─żvek rozhodn├║┼ą o akceptovan├ş, odmietnut├ş, zru┼íen├ş alebo odstr├ínen├ş reklamy. V pr├şpade zru┼íenia, odstr├ínenia alebo odmietnutia bude poskytnut├ę okam┼żit├ę ozn├ímenie.

Inzerent je povinn├Ż dodr┼żiava┼ą v┼íetky dom├íce a zahrani─Źn├ę z├íkony, ktor├ę platia pre dan├║ lokalitu. Pravidl├í m├┤┼żu obsahova┼ą v┼íetky legendy, vyhl├ísenia a zverejnenia po┼żadovan├ę na pr├ívne ├║─Źely.

Reklama nem├í obsahova┼ą zna─Źky, pixely, flash kontajnery alebo in├Ż typ softv├ęru, ktor├Ż zhroma┼ż─Ćuje inform├ície. S├║bory cookie, maj├íky alebo in├ę inform├ície bud├║ filtrovan├ę, aby chr├ínili sie┼ą pred ak├Żmiko─żvek hrozbami. ÔÇť