správy

Psorilax ÔÇô n├ízory a cena, k├║pi┼ą hne─Ć, kde k├║pi┼ą

Psorilax jedn├í o kozmetick├Ż pr├şpravok pre ka┼żdodenn├║ starostlivos┼ą o jemn├║ a obzvl├í┼í┼ą citliv├║ poko┼żku tv├íre a tela. Kr├ęm takmer v┼íetky pr├şrodn├ę, ale preto, ┼że dokonale upokojuje poko┼żku a podporuje ho v dobrej kond├şcii.

Cena Psorilax a kde k├║pi┼ą kr├ęm

Kr├ęm na pravideln├║ starostlivos┼ą o citliv├║ ple┼ą Psorilax vydan├ęho Europen kozmetick├ę firmy Hendel. Kupova┼ą je k dispoz├şcii na predaj v obchodoch, kozmetick├Żch sal├│noch ─Źi lek├ír┼łach v t├║to chv├ş─żu nemo┼żn├ę. Jeho realiz├ícia sa zaober├í v├Żhradne s v├Żrobcom.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Hendel je mlad├í, rast├║ca zna─Źka, ktor├í u┼ż sa osved─Źil s ich inovat├şvne v├Żvoj v oblasti kozmetiky. Kombinuj├║ci pr├şrodn├║ silu biologicky akt├şvnych l├ítok a modern├Żch technol├│gi├ş v├Żroby kozmetiky, spolo─Źnos┼ą vydala jedine─Źn├Ż kr├ęm Psorilax.

Cena Psorilax kr├ęm pre citliv├║ poko┼żku je:

 • v Eur├│pe ÔÇô 990 rub─żov,
 • na Ukrajine ÔÇô 450 UAH;
 • v Bielorusku ÔÇô za bielorusk├Ż rube─ż 34;
 • v Kazachstane ÔÇô 5200 tenge;
 • v Moldavsku -. 349 lei

Upozornenie! Iba ofici├ílny v├Żrobca pon├║ka kvalitn├ę a certifikovan├ę v├Żrobky. Neriskujte svoje zdravie, vzh─żad a peniaze, kupova┼ą tovar z pochybn├Żch priekupn├şkov na internete.

Popis a prospe┼ín├ę vlastnosti kr├ęmu Psorilax

Tento kozmetick├Ż pr├şpravok vhodn├Ż pre ka┼żdodenn├ę pou┼żitie. Zvl├í┼í┼ą dobr├Ż produkt pre citliv├║, n├íchyln├í k podr├í┼żdeniu, vyr├í┼żky, olupovanie ko┼że.

Kr├ęm obsahuje biologicky akt├şvne l├ítky, ktor├ę podporuj├║ odstr├ínenie svrbenie, za─Źervenanie a upokojenie dermis, ale tie┼ż napom├íhaj├║ vyrovna┼ą sa s pr├şznakmi a d├┤sledky lupienky a mnoh├Żch in├Żch ko┼żn├Żch ochoren├ş, ktor├ę sp├┤sobuj├║ zna─Źn├ę nepohodlie pre pacientov.

Okrem toho Psorilax kr├ęm obsahuje pr├şrodn├ę oleje, vosky, ktor├ę chr├ínia poko┼żku pred negat├şvnym vonkaj┼íieho vplyvu, zabr├íni┼ą dehydrat├ícii a vysu┼íen├ş. Vzh─żadom k tomu, kr├ęm je hypoalerg├ęnny, potom jeho ─Źlenovia nie s├║ zahrnut├ę v├┤ne a syntetick├ę zlo┼żky.

V─Ćaka m├Ąkk├ę a jemnou ┼ítrukt├║rou, kozmetick├ę kvalitat├şvne rovnomerne umiestnen├ę na ko┼żi, sa r├Żchlo vstreb├íva a nezanech├íva mastn├Ż film. Po─Źas pouh├Żch nieko─żk├Żch sek├║nd po nanesen├ş kr├ęmu na tv├ír Psorilax m├┤┼żete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą dekorat├şvnu kozmetiku.

Celkovo Psorilax m├í tak├ę u┼żito─Źn├ę vlastnosti:

 • zjem┼łuje poko┼żku. Vr├ítane ┼íetrn├ę k odumret├Żch ko┼żn├Żch buniek. To plat├ş v pr├şpade pou┼żitia kr├ęmu na oblasti s drsn├ę poko┼żky, alebo s├║ ovplyvnen├ę ko┼żn├Żch ochoren├ş, ako je lupienka.
 • regeneruje poko┼żku. V├Żsledkom pou┼ż├şvania kr├ęmu Psorilax bude dobre upraven├ę ko┼że, obnovil nielen zvonku, ale aj na vn├║trobunkovej ├║rovni. Tak hlbok├í regener├ícia umo┼ż┼łuje dosiahnu┼ą svie┼żi a zdrav├Ż vzh─żad.
 • Zmier┼łuje z├ípaly a podr├í┼żdenia. Obzvl├í┼í┼ą citliv├í poko┼żka, sa zvy─Źajne vyskytuj├║ u ─żud├ş, ktor├ş s├║ ─Źasto trpia alergick├║ reakciu s. Toto ─Źast├ę epidermis vyr├í┼żky, za─Źervenanie a r├┤zne drobn├ę z├ípaly. Psorilax pom├┤┼że odstr├íni┼ą tieto drobn├ę chyby kv├┤li jeho upokojuj├║ci ├║─Źinok.
 • Eliminuje nepr├şjemn├Ż pocit, svrbenie, p├ílenie. Psorilax kr├ęm efekt├şvne hydratuje a zvl├í─Ź┼łuje poko┼żku, pom├íha zmierni┼ą nepr├şjemn├ę pocity.
 • Zlep┼íuje krvn├Ż obeh. V─Ćaka biologicky akt├şvnych l├ítok, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou doplnku v povrchov├Żch vrstv├ích ko┼że zlep┼íuje mikrocirkul├íciu krvi a lymfy. Poskytuje epidermis so v┼íetk├Żmi z├íkladn├Żmi ┼żivinami a stopov├Żch prvkov. Vylep┼íuje vzh─żad sa st├íva e┼íte ─Źerstv├ę a zdrav├ę.
 • Easy dezinfek─Źn├Ż ├║─Źinok. Kr├ęm poskytuje epidermis s miernym antiseptick├Żm ├║─Źinkom, pom├íha v boji proti ko┼żn├ę probl├ęmy -. Vyr├í┼żky, z├ípaly, n├ísledkov psori├ízy

Akon├íhle sa liek dostane na povrchu poko┼żky, za─Źne pracova┼ą a akt├şvne ovplyv┼łova┼ą dermis. Po nieko─żk├Żch d┼łoch pravideln├ęho u┼ż├şvania, sa jej stav v├Żrazne zlep┼íil ÔÇô je hlad┼íia, za─Źervenanie pre─Ź, ┼íkvrny, peeling. Prihl├í┼íka kr├ęmov├ęho Psorilax rob├ş ple┼ą e┼íte viac pozit├şvny vplyv ÔÇô to je nas├Żten├Ż miner├íly a ┼żiviny, je lok├ílna imunita na ko┼żn├ę ochorenia, chronick├Żch ochoren├ş dermis ├║stupe.

z v├Żhod dodatku s├║ nasleduj├║ce: bezpe─Źn├Ż hypoalerg├ęnne zlo┼żenie, akt├şvne p├┤sob├ş na poko┼żku po prvom pou┼żit├ş, rozumn├║ cenu, nedostatok ved─żaj┼í├şch ├║─Źinkov, jednoduchos┼ą pou┼ż├şvania, pr├şrodn├ę pr├şjemn├║ v├┤┼łu, r├Żchle vstreb├ívanie, ┼żiadny zvy┼íok d┼ła oble─Źenie.

Kr├ęm pre citliv├║ ple┼ą Psorilax vhodn├Ż pre ┼żeny aj mu┼żov bez rozdielu veku a stavu poko┼żky.

Sadzba Psorilax a zlo┼żky kr├ęmu

Z├íkladom hojiv├ęho kr├ęmu je inovat├şvny zlo┼żka s n├ízvom dihydrofinasteride D. v─Ćaka nemu d├┤sledkom hydrata─Źn├ę a anti-z├ípal. Okrem toho, ┼że doplnok obsahuje rastlinn├Ż olej a biologicky akt├şvnych l├ítok, ktor├ę br├ínia dehydrat├ícii poko┼żky, zm├Ąk─Źenie a da┼ą pocit pohodlia.

laborat├│rium spolo─Źnosti Hendel dlhodobo spolupracuje na v├Żvoji ├║─Źinnej vzorec. Zoberme si kr├ęm Psorilax a hlavn├ę akt├şvne zlo┼żky:

 1. Dihydrofinasteride D. Je prote├şnov├í zlo┼żka dodatku. L├ítka sa extrahuje z kl├ş─Źiacich z┼Ľn ovsa. Absorbovanie v┼íetky lie─Źiv├ę vlastnosti tejto rastliny, prvok zameran├Ż na po┼íkoden├Żch miestach dermis, lie─Źi ich a neutralizuje podr├í┼żdenie.
 2. extrakcie oleja z repky. T├íto esencia sa sklad├í Psorilax tvor├ş ochrann├ę mechanizmy v poko┼żke, ktor├ę s├║ zodpovedn├ę za neutraliz├íciu tromb├│zy. Navy┼íe, zlo┼żka prispieva k zlep┼íeniu krvn├ęho obehu v horn├Żch vrstv├ích ko┼że.
 3. Candelilla vosk. Jeho hlavn├Żm rysom ÔÇô pom├íha v r├Żchlej regener├ícii ko┼żn├Żch buniek. Okam┼żite obnov├ş celistvos┼ą ko┼że, navy┼íe poskytuj├║ ─żahk├Ż antiseptick├Ż ├║─Źinok, zabra┼łuje teda vzh─żad z├ípalu.
 4. Panthenol. Bez tejto l├ítky je ┼ąa┼żk├ę si predstavi┼ą efekt├şvny proces regener├ície poko┼żky. Pod vplyvom panthenolu zm├Ąk─Źuje poko┼żku, r├Żchlo sa st├íva zdrav├Ż.
 5. Bambuck├ę maslo (Shea). Obsahuje komplex ┼żiv├şn, ktor├ę akt├şvne pren├í┼ía ko┼żu. Je to olej, ktor├Ż je pr├ştomn├Ż v Psorilax, je hlavnou zlo┼żkou v├Ą─Ź┼íiny kozmetick├Żch pr├şpravkov. ├Ü─Źinne hydratuje a vy┼żivuje dermis, zabra┼łuje pred─Źasn├ęmu starnutiu poko┼żky.
 6. OL>

  N├ívod na pou┼żitie kr├ęmu Psorilax

  kr├ęm Psorilax pou┼żi┼ą, rovnako ako u v┼íetk├Żch kozmetick├Żch v├Żrobkoch, na vy─Źisten├║ ple┼ą v m├Ąkk├Żch kr├║┼żiv├Żmi pohybmi.

  Zoberme si krok za krokom in┼ítrukcie pre pou┼żitie Psorilax:

 • starostlivo pred pou┼żit├şm n├ístroja um├Żva┼ą tv├ír. Odpor├║─Źan├í hygienick├ę postupy bez pou┼żitia mydla alebo m├Ąkk├ęho g├ęlu s optim├ílne hodnoty pH.
 • distribuova┼ą mal├ę mno┼żstvo kr├ęmu na tv├ír a jemne votrite ho, nie ┼ąahanie poko┼żky. Po─Źka┼ą a┼ż do ├║pln├ęho vstrebania.
 • po dobu 10-15 min├║t odstr├íni┼ą v┼íetky zvy┼íky n├ístrojov m├Ąkk├ęho papiera tkaniva, ─Źo blotov├íny pohybu.
 • Pou┼żitie kr├ęmu dvakr├ít denne. ÔÇô r├íno a ve─Źer
 • Ak pou┼żijete n├ístroj kurzu odstra┼łovanie probl├ęmov s ko┼żou, ─Źas nesmie by┼ą krat┼íia ako jeden mesiac, aby sa dosiahlo stabiln├Żch v├Żsledkov.

Kr├ęm je ve─żmi vhodn├ę pre n├ísledn├ę pou┼ż├şvanie na svojom make-up ÔÇô to nezanech├íva stopy trblietky a.

Kontraindik├ície pou┼żitie kr├ęmu Psorilax

Celkovo kr├ęm Psorilax je pova┼żovan├Ż za hypoalerg├ęnne, to znamen├í, ┼że jeho zlo┼żenie neobsahuje l├ítky, ktor├ę m├┤┼żu vyvola┼ą alergick├║ reakciu u ─żud├ş s. Av┼íak, existuje ur─Źit├í kateg├│rie ─żud├ş, ktor├ş s├║ alergick├ş na niektor├ę rastlinn├ę l├ítky. Oni by mali by┼ą opatrn├ş pred pou┼żit├şm ak├ęhoko─żvek kozmetick├ęho v├Żrobku.

Aby sa zabr├ínilo alergick├ę reakcie ov, je nutn├ę vykona┼ą mal├Ż test na citlivos┼ą poko┼żky. K tomu, naneste mal├ę mno┼żstvo kr├ęmu na vn├║tornom ohybe lak┼ąa a nechajte nieko─żko min├║t. Po asi pol hodiny v pr├şpade, ┼że sa ┼żiadne negat├şvne reakcie od poko┼żky (za─Źervenanie, svrbenie, p├ílenie, z├ípal), doplnok m├┤┼że by┼ą bezpe─Źne pou┼ż├şvan├Ż ako r├ę┼żia.

nenan├í┼íajte produkt na ko┼żi v miestach, kde s├║ otvoren├ę rany, poranenia, bodnutia hmyzom alebo zvierat├í. Tie┼ż nepou┼ż├şvajte Psorilax v pr├şpade, ┼że v├í┼í stav ko┼że vst├║pila do akt├şvnej f├ízy.

Nehnute─żn├Ż z├íkazn├şkov n├ízory Psorilax

Nie je to tak d├ívno sa objavil na trhu, kr├ęm pre citliv├║ ple┼ą so u┼ż podarilo z├şska┼ą mnoho fan├║┼íikov. Mnoh├ş z nich od├şs┼ą nad┼íen├ę n├ízory po pou┼żit├ş Psorilax.

Olga, 43 rokov

som ma┼ą die┼ąa s ve─żmi citlivou tenkou ┼íupkou. Trochu jarn├ę top├ínok slnie─Źko ÔÇô vtedy tv├ír pln├║ pieh. Potom za─Ź├şna topo─ż chm├Ż┼Ö├ş ÔÇô som svrbenie po celom ko┼że a podr├í┼żdenie. Potom znova v lete, v┼íetky svrbenie z potenia. Zimn├ę tv├ír peeling a utiahne v chladnom a suchom vzduchu v byte. Stru─Źne povedan├ę, pokojn├Ż ┼żivot ma a moja ko┼ża nedal takmer po cel├Ż rok.

som nesk├║┼íal. R├┤zne kr├ęmy, masti, antihistaminik├í. Naj┼ąa┼ż┼íie bolo v┼żdy n├íjs┼ą norm├ílne ├║─Źinn├Ż hypoalerg├ęnne kr├ęm, ktor├Ż by zvl├í─Ź┼łuj├║ poko┼żku a alergick├ę prejavy boli odstr├ínen├ę, a ┼że nie je ne┼żiaducim ├║─Źinkom nebola sp├┤soben├í.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Potom, ─Źo na internete videl inzer├ít pre nov├Ż rozvoj na┼íich vedcov a kozmeti─Źiek ÔÇô Smetana Psorilax. Som milovn├şk vysk├║┼ía┼ą nie─Źo nov├ę. Rozhodol k├║pi┼ą. Mimo to je cena Psorilax relat├şvne n├şzka.

Aj hne─Ć p├í─Źil tento kr├ęm. Po prv├ę, pr├şjemn├í konzistencia a text├║ry, nie je mastn├Ż, svetl├Ż. Po druh├ę, ┼żiadny siln├Ż syntetick├Ż z├ípach ÔÇô pr├şrodn├ę a nen├ípadn├í v├┤ne. Po prvom pou┼żit├ş som si uvedomil, ┼że to budem rozhodne nie je alergia. ─îistenie sa odstr├íni ru─Źne. Pomaza┼ą si p├ír dn├ş opustil podr├í┼żdenie (len v lete). V┼íeobecne plat├ş, ┼że pou┼żil ako pravideln├Ż kozmetick├ęho pr├şpravku pre make-up a zabudn├║┼ą na ko┼żn├ę probl├ęmy. Rozhodli zopakova┼ą priebeh v zime, kedy desti─Źkovit├ęho n├íplast├ş. Tentoraz Psorilax od├┤vodni┼ą v┼íetky svoje n├ídeje. V┼íeobecne plat├ş, ┼że teraz len to, a ja pou┼ż├şvam ako z├íkladn├Ż kozmetick├ę.

Ksenia, 27 rokov

M├ím 25 rokov sa stalo hormon├ílnu poruchu na z├íklade ochorenia ┼żensk├Żch. Netrpia akn├ę v obdob├ş dospievania, a potom v┼íetci z nich sa vz┼ąahuje. Nepr├şjemn├í, a ┼íkared├Ż, a ko┼ża je ve─żmi rozmaznan├í.

Probl├ęm s horm├│nom bol vyrie┼íen├Ż, ale ko┼ża dostal po┼íkoden├Ż. postriekan├ę Aj siln├ę akn├ę mast├ş a epidermis sa stal such├ę, citliv├ę, podr├í┼żden├ę. ├üno a pupienky ─Źas od ─Źasu op├Ą┼ą st├║pa. Kamar├ít mi poradil vysk├║┼ía┼ą kr├ęm, ktor├Ż jej bolo o┼íetren├ę na dopady dermatit├şdy. Potom tv├ír bola k├┤ra, ve─ża st├┤p, z odlupovanie. Mala na sebe Psorilax a v┼íetci pre┼íli mesiaci.

som sa rozhodol to za┼żi┼ą na vlastn├ę o─Źi. Po prvom pou┼żit├ş som sa c├ştila tak├Ż komfort na tv├íri, ktor├í bola dlho za┼żil. ─îel├ş hne─Ć m├Ąkk├ę ako die┼ąa┼ąa, jemnou ko┼żou a bez tesnosti.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

som si cel├Ż kurz za mesiac pou┼ż├şvali doplnok. Moje probl├ęmy s poko┼żkou tv├íre a odi┼íiel ┼żiadnu stopu. Teraz som zase vyzera┼ą svie┼ża a mlad├í. ─Żav├í vysu┼íenie, podr├í┼żdenie, epidermis sa v├Żrazne zlep┼íila, sa stal jasnej┼íie. Teraz som ju odpor├║─Źam ka┼żd├ęmu ako univerz├ílny kozmetick├ęho v├Żrobku.

Igor, 33 rokov

V 20 rokoch som mala lupienku. Je to rana, z ktorej, ako hovoria, nemo┼żno zbavi┼ą ├║plne. Tie┼ż som trpel mnoho rokov. Mlad├Ż mu┼ż a cel├í pokryt├í chrasty, a to najm├Ą v priebehu exacerb├íci├ş. A tr├ípne, a ┼íkared├Ż a svrbie┼ą. V┼íeobecne plat├ş, ┼że som urobil ve─ża komplexov na 30 rokov. Samozrejme ┼żiadne s├║kromie.

Ako ─Źasto sa st├íva, aby sa akt├şvne rie┼íi┼ą probl├ęmy vzh─żad ─Źloveka za─Ź├şna, ke─Ć sa zamiluje. A ─Źo sa mi stalo. Zamilovala do kolegami som sa rozhodol, ┼że pred m├ívla rukou, a je potrebn├ę ─Źo do ─Źinenia s va┼íou rane.

Maj├║ ve─ża lek├írov, sk├║┼íal mnoho liekov. Nie─Źo pomohol viac ako neprin├í┼íaj├║ v├Żsledky. Celkovo mo┼żno poveda┼ą, m├┤j stav po ┼íiestich mesiacoch akt├şvnej lie─Źby bola znate─żne lep┼íia. Ale na ko┼żu okolo u┼í├ş a tv├írou e┼íte stopy psori├ízy ÔÇô plaku, pigment├íciu, ┼íupinat├ę ko┼że. Ako vyrie┼íi┼ą tento kozmetick├Ż probl├ęm, ja to nevedel. Pok├║sila rozmazania hydrata─Źn├ę kr├ęmy ÔÇô bezv├Żsledne.

M├┤j lek├ír mi povedal, ┼że doplnok Psorilax. Ako be┼żn├Ż kr├ęm. Raz som dokonca ani n├ídej na to, aby boli ├║─Źinn├ę. A bolo to naopak. Po nieko─żk├Żch d┼łoch sa stav ko┼że zlep┼íil tak, ┼że som ne─Źakala. Stopy psori├ízy zmizol pred o─Źami. Pre┼íiel som cel├Ż priebeh lie─Źby ao mesiac nesk├┤r sa rozhodol z├şska┼ą rande s priate─żkou. Po dobu jedn├ęho roka sme datovania. ─Äakujem Psorilax!

Kr├ęm pre ve─żmi citliv├║ poko┼żku Parilux je jedine─Źn├Ż produkt, ktor├Ż pom├íha odstr├íni┼ą be┼żn├ę nedostatky epidermis, ako s├║ such├í, tesnos┼ą, odlupovanie, odlupovanie, podr├í┼żdenie, z├ípalu. Je ├║─Źinn├Ż aj pri rie┼íen├ş niektor├Żch ko┼żn├Żch ochoren├ş.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...