Krása

Realquit – cena, názory, kde nakupovať, originálne, prečo by ste mali kúpiť

Koľkokrát ste sa pokúsili prestať fajčiť? STO? Tisíc? Dva alebo snáď päť? A to všetko k ničomu? Možno ste jednoducho nevedeli o tejto jedinečnej a veľmi účinný prostriedok proti fajčeniu, ako biomagnify Realquit ! Em>

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Slabá vôľa, nedostatok času, roky zvyku alebo obyčajný lenivosť – to všetko je teraz absolútne nie je dôležité, keď máte tento silný liek, ktorý bude naozaj skoncovať s vašou škodlivé závislosti Navigácia článok

Čo predstavuje Realquit?

Nemusí žuť, cmúľať a trvať niekoľko hodín. Realquit je dva malé magnety, ktoré sú upevnené v určitých bodoch na uchu. Tieto body sú zodpovedné za túžbu po fajčení.

Vedci dokázali, že ušnica sa skladá z veľkého množstva nervových zakončení, tzv bodov, z ktorých každý je zodpovedný za prácu akéhokoľvek orgánu alebo časti tela. To je úzko spojená s nervovým systémom, takže jeho použitie môže mať vplyv na celé telo.

Princíp pomocou magnetov je podobný akupunktúra – akupunktúrnych účinkov na reflexných bodov. Ihla aktivuje impulzy, ktoré raz v mozgu, aktivujú inhibičný interneurón buniek.

Výsledkom je blokovanie tejto oblasti mozgu, ktorá je zodpovedná za túžby po nikotíne. Inými slovami, je tu blokovanie tejto oblasti mozgu, ktorá interpretuje signál z postihnutého orgánu.

Rovnaký účinok sa vyskytuje v súvislosti s biomagnetické fajčenia Realquit ktorý tiež vyslať signál do mozgu.

Princíp prevádzky Realquit

Povrch magnetov Realquit je vyrobená z 24 karátového zlata-á. Preto je možnosť alergickej reakcie s je vylúčené. Ich tlak na určitom mieste, ktorý je úplne totožný s akupunktúrou. Výsledkom je aktivácia jednotlivých mozgových oblastí zodpovedných za závislosť na tabaku.

Na rozdiel od akupunktúry, Realquit unesiete neobmedzené množstvo času, aby si výsledok. Nebudú zasahovať do svojich bežných činností, rekreáciu. Magnety necítil v uchu a nemajú absolútne žiadne kontraindikácie.

Vzhľadom k vynikajúcej magnetické vlastnosti zariadenia bezpečne a pevne sa viaže k uchu.

Ako používať Realquit?

Každá súprava obsahuje podrobné pokyny na používanie Realquit v Europen. Pre pohodlie našich čitateľov sme sa tiež podrobne popísať všetky fázy.

1Перед použití starostlivo umyte a osušte ruky a utrieť ear.2set magnet s menším priemerom na vnútornej strane ušnice hore, v plocha Oreo.3Большой magnetu inštaláciu na vonkajšej strane, len v prednej časti malej magnet.4When ste ľavák, by mali byť magnety umiestnené na ľavom uchu.

Ak máte pocit, nepríjemné pocity, umiestnenie magnetov sa môže líšiť, ale v aktívnej zóne.

Noste ich každý deň po dobu najmenej 4 hodiny denne. To je najlepšie používať magnety Realquit proti fajčeniu počas dovolenky, kedy si môžete oddýchnuť. V tomto stave, bude magnetické pulzy preniknúť oveľa hlbšie, rýchlejšie a efektívnejšie.

Pozitívny efekt nastáva po 3-4 týždňoch pravidelného nosenie! Em> Prvý príznaky nie sú dlho čakať:

 • počet cigariet, ktoré sa zníži,
 • nedostatok túžby veľa dymu;
 • nepríjemný pocit pri fajčení, ktorý prinúti k ukončeniu cigaretu.

Vzhľadom na vzájomnej príťažlivosti biomagnify Realquit usporiadať na veľmi pevne.

Výhody Realquit

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Život bez fajčenia je dnes možné aj pre tých ťažký fajčiar s dlhoročnými skúsenosťami! To je úplná pravda. Pretože zariadenie má jedinečné vlastnosti. Tu sú hlavné výhody Realquit:

 • Môžete použiť všetkých ľudí, bez ohľadu na vek;
 • aktivuje funkcie mozgu, ktorý slúži k odstaviť od fajčenia;
 • otupil, a potom postupne miznú, baženie po nikotíne, ktorý je zrejmý najmä v stresových situáciách;
 • absolútne žiadne vedľajšie účinky, nepríjemné pocity a nepohodlie;
 • môžete použiť kedykoľvek;
 • odstaviť ľudí od fajčenia postupne, bez bolesti, stresu.

Magnety proti fajčeniu Realquit je vhodný najmä pre tých, ktorí nemajú dostatočnú silu vôle. A poradiť sa s lekárom ho ťažko potrebovať, pretože výrobok je úplne bezpečná.

Odborníci Realquit

Každý z nás vie, že fajčenie je škodlivé pre celý organizmus. Od nikotínu rovnako trpia obličky, srdce, reprodukčný systém, nosohltan, atď pozývajú na čítanie recenzie lekári o Realquit.

Alekhine Valentin Petrovič, lekár-otolaryngologist

“Ako audiologa s 20 rokov skúseností môžem povedať, že v 97% prípadov, nikotín je príčinou rôznych ochorení hrtanu a pľúc, vrátane rakoviny.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Avšak, aby sa vzdali fajčenia v jedinom okamihu nie je pre každého. To je práve ten problém, a rozhodne sa mať Realquit. Pre mnoho ľudí sa stal skutočnou spásou. Je úplne neškodný a pomáha vyrovnať sa s závislosťou.

Okrem toho táto osoba nie je zažíva akékoľvek utrpenie, psychologické skúsenosti. Naopak, magnety účinne otupenie nutkanie fajčiť cigaretu, takže proces odvykania je oveľa mäkšia. Veľa pacientov, ktorí fajčia, ja odporúčam tento výrobok dal vysoké známky.

Inna Stepashin, Gynekológia

“Vždy cítiť trápne, keď som prišiel na recepcii mladá žena alebo nastávajúca matka, z ktorého vyžaruje vôňu cigaretový dym. Vždy sa snažil viesť rozhovor s nimi a vysvetľovať, aké nebezpečné je fajčenie pre ňu aj pre dieťa. V odozva, počul som len jednu vec -. nemožno odmietnuť, nie je dostatok vôle

O biomagnetické Realquit som sa dozvedel z cudzieho lekárskom časopise. Ukazuje sa, že v Spojených štátoch, tento produkt už dlhú dobu úspešne používa. Penetračný zásadu, rozhodol som sa ho odporučiť svojim pacientom fajčenia. Vzhľadom k tomu, že magnety sú úplne neškodné a nespôsobí žiadnu ujmu na nastávajúce matky alebo jej dieťaťa.

Výsledok je proste ohromujúci. Z celkového počtu 10 pacientov, 8 môjho prestať fajčiť. Okrem toho, žiadne negatívne pocity, nepohodlie zažili. Všetky ženy, ktoré chcú zachovať svoje zdravie, ale nemôže prestať fajčiť, odporúčam kúpiť biomagnify Realquit.

Kontraindikácie použitie Realquit

Úprimne dúfam, že naše odporúčania nebudú musieť pre tehotné a dojčiace ženy, pretože to dôležité pre vás a vaše dieťa bude opatrný a zodpovednosť. Tiež tam sú niektoré ďalšie obmedzenia.

Výrobca neodporúča používať tento produkt, ak:

 • Prítomnosť kardiostimulátora, pretože magnetická vlna môže mať negatívny vplyv na jeho prácu;
 • prítomnosť implantovaných púmp pre kontinuálne podávanie inzulínu;
 • alergická reakcia je do kovu.

Vo všetkých ostatných prípadoch, možno použiť toto zariadenie pre liečbu závislosti na tabaku. Em>

späť na obsah ↑

Cena a kde kúpiť Realquit?

Predám Realquit na oficiálnych stránkach dodávateľa. Ale otázka nákladov je vždy dotýka každého. A nie je to ani o množstvo peňazí, a ako prospešné, odôvodnené a užitočné nákupu.

Prosím, povedzte mi, koľko peňazí miniete z cigariet? Balenie aj najzákladnejšie cigareta nie je tak lacná. A keď si uvedomíte, že deň, kedy ste fajčiť priemerne 1-2 a ešte viac balíčkov, je zrejmé, že vybraná čiastka slušný.

V cene magnetov z fajčenia Realquit je kvapka v mori v porovnaní s údajmi o nákladoch zo dňa na deň nákupu cigariet, nehovoriac o zdravie, ktorá mizne s každým obláčik. A magnety si kúpiť len raz.

Tiež by som chcel vniesť jasno. Na webových stránkach obzorfan.ru nie je zapojená do predaja výrobku. Sme informačný zdroj, ktorého hlavným účelom je zaujímavé, užitočné, plný informácií o nových kozmetických produktov, zdravie, doma. Na našich stránkach sa môžete zoznámiť s recenzií, články, recenzie, komentáre.

Všetky otázky týkajúce sa dodávky, ceny vlastnosti môžete požiadať na oficiálnych stránkach dodávateľa. Ak to chcete urobiť, stačí kliknúť na tlačidlo.

a keď bola cena Realquit:

 • Európa 1190 …
 • Ukrajina je 380 Sk ;.
 • Bielorusko 369 000 BYR.RUB ;.
 • 5495 Kazakhstan tenge;
 • Moldavsko 350 lei
 • 1799 Kirgizsko som;
 • Latvia 29 EUR;
 • Lithuania 29 EUR;
 • Nemecko 40 EUR;
 • Taliansko 40 EUR;
 • Poľsko 78 PLN.

Vysoká popularita produktu viedlo k vzniku veľkého počtu podvodov, ktoré predávajú falošné. Pri kúpe výrobku na oficiálnych internetových stránkach, máte zaručené, že sa pôvodný produkt.

Dávajte pozor na náklady. Ak je v dvoch, alebo dokonca trikrát menej, než to, čo je uvedené na oficiálnych stránkach, potom s najväčšou pravdepodobnosťou, chcete len profitovať. Musíte si uvedomiť, že kvalitný produkt, osvedčený na trhu, nemôže byť lacné .

Recenzie asi magnety Realquit

Väčšina klientov sú pozitívne Realquit. Tí, pre ktorých je produkt bol úplným sklamaním s najväčšou pravdepodobnosťou ju používa sa čas od času, sú pripojené nie sú v mieste ucha, alebo jednoducho zabudol ju nosiť.

vážne a so všetkou zodpovednosťou priblížiť liečbu, potom pozitívny výsledok nebude držať sám čakal. Tu nejaké reálne spätná väzba o biomagnetické Realquit.

Nikdy napísal nejaké pripomienky, ale nemohol odolať. Ľudí, to je naozaj cool veci! Mnohokrát som prestal fajčiť. Revidované horské videá, prečítal veľa článkov, ale výsledkom bolo odporúčanie k ničomu.

Áno, začal fajčenia o niečo menej, ale napriek tomu nebol schopný prestať. Magnety Realquit bol prepustený ako šoková terapia, ktorá by pomohla zastaviť tento zvyk navždy. Nosiť na takmer 2 mesiace. Moje skóre iba tri cigarety týždenne. Jednalo sa o balíček denne!

Všeobecne platí, že to hovorím, je to naozaj funguje, ale len za predpokladu, že by mali byť pravidelne nosia, nezabudnúť. Veľa šťastia vám všetkým!

Igor Travinsky, 44 modakurichi začína na strednej škole. Začalo jednej cigarety za týždeň, a potom sa tak chváliť. Postupne som si zvykol a začal fajčiť takmer krabičku denne. Problémy začali s krku, hlasiviek, ktoré sú všeobecne potrebné urobiť operáciu.

Nastavenie magnety. Po dvoch týždňoch si všimol, že začal fajčiť menej, ťah nie je tak silný. No nepohodlie nebolo. O mesiac prakticky odmietol z cigariet. A žiadne utrpenie, psychóza, zlá nálada nebola.

Ďakujem za takú užitočnú vec. Pre fajčiarov, je to skutočná záchrana.

Natalya Borovaya, 28 rokov

magnetov Realquit mal všetko -. Náplasti, žuvačky, zasadnutie psychologickej korekcia, spoločnosti fajčiarov a obrovské množstvo nezmyslov, ktoré nepomohlo

rozhodli vyskúšať tento produkt. Bol veľmi prekvapený, keď po dvoch týždňoch nosenia zistilo, že vo svojom balíku na konci dňa tam bolo oveľa viac cigariet, než je obvyklé. Myslel som, že možno niečo, alebo čo.

, ale po dvoch týždňoch konečne presvedčený, že tento nástroj funguje. V prestávke, kolega zo zvyku ponúkol cigaretu, a ja nechcem! Viete si predstaviť, proste nechcem to! Predtým som nikdy odmietnuť.

Chcel by som tiež dodať, že som sa zlepšil svoju fyzickú kondíciu. Stal sa viac aktívny, stratila únavu, letargia. Stručne povedané, to, čo by v nej odporučilo.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...