Reumatin tea - sme kontrolova┼ą, ─Źi to stoj├ş za n├íkup tohto produktu? A ko─żko to stoj├ş
správy

Reumatin tea ÔÇô sme kontrolova┼ą, ─Źi to stoj├ş za n├íkup tohto produktu? A ko─żko to stoj├ş

Pod─ża legendy, recept z Reumatin bol vyn├íjden├Ż u┼ż dlh┼íiu dobu mn├şchov, aby sa udr┼żala svoju moc v d┼łoch p├┤stu a tvrdej pr├íce, rovnako ako posilnenie zdravia a lie─Źi┼ą mnoho chor├┤b. S oh─żadom na ┼ípecifik├í strohos┼ą ┼żivota v kl├í┼ítore, kl├í┼ítornej zbierka skladala z t├Żchto byl├şn, ktor├ę mo┼żno ─żahko a r├Żchlo zhroma┼żdi┼ą do okolit├Żch lesov a pol├ş. Teraz je mo┼żn├ę zisti┼ą, ktor├ę z mnoh├Żch v s├║─Źasnosti existuj├║cich recept├║r je p├┤vodn├Ż, ale nabud├║ce sa budeme zaobera┼ą najefekt├şvnej┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą doma.

Ako u┼żito─Źn├Ż Reumatin a ─Źo je v ┼łom

Len pre upresnenie: tento nápoj nie je doplnok,

a rozhodne nie je v┼íeliek. Jeho ├║─Źinky na

telo a ├║─Źinnos┼ą z├ívis├ş na tom, ─Źo bylinky tvor├ş tento takzvan├Ż lie─Źebn├Ż ─Źaj. V kl├í┼ítornej byliny m├┤┼żu obsahova┼ą zlo┼żky, ktor├ę maj├║ dostato─Źne siln├Ż ├║─Źinok, ale nie s├║ n├íhradou doplnok terapie za ak├Żchko─żvek okolnost├ş.

Naj├║─Źinnej┼íie s├║ r├┤zne druhy z├íchovnej zberu, zatia─ż ─Źo recepty z hypertenzie, osteoartr├│za, diabetes, z├ípal prostaty, a tie┼ż, ako sa zbavi┼ą nadv├íhy alebo zl├ę n├ívyky umo┼żn├ş pripravi┼ą iba pomocn├Żm prostriedkom k zmierneniu stavu a zlep┼íi┼ą zdravie , Po tejto d├┤le┼żitej v├Żhrady prejs┼ą priamo k z├íkladn├ęmu receptu.

Tonic ─Źaj kl├í┼ítor

Ak├ę bylinky a ─Ćal┼íie pr├şsady je potrebn├ę vzia┼ą:

 • kore┼ł Oman;
 • bylina oregano,
 • bylina ─żubovn├şk bodkovan├Ż;
 • ┼í├şpky;
 • ─Źierny alebo zelen├Ż ─Źaj;
 • med, citr├│n (chuti).

Efekt tohto ─Źaju je zalo┼żen├í na regenera─Źn├ę vlastnosti byl├şn. Tak┼że Inula pom├íha bojova┼ą proti z├ípalu, ochorenia p─ż├║c, migr├ęnach, m├í posil┼łuj├║ci ├║─Źinok. Major├ín ur├Żch─żuje l├ítkov├║ v├Żmenu, chr├íni pred nespavos┼ąou, a zlep┼íuje tr├ívenie. ─Żubovn├şk bodkovan├Ż je mocn├Żm n├ístrojom na posilnenie organizmu a zlep┼íenie pohody. Ru┼ża je osved─Źen├Ż imunostimulans, multivitam├şn a posilnenie v├Żrobok

M├┤┼żete ma┼ą z├íujem na :. Calowy ─Źaju na sto chor├┤b

Tak├í Reumatin by mal by┼ą pripraven├Ż ka┼żd├Ż de┼ł v dopolud┼łaj┼í├şch hodin├ích. Nard, oregano, ─żubovn├şka a ┼í├şpky budete musie┼ą vzia┼ą 2 polievkov├ę ly┼żice a ─Źierny alebo zelen├Ż ─Źaj budete potrebova┼ą 2 ly┼żi─Źky. Nard a ┼í├şpky zalejeme 1 litra vriacej vody a da┼ą na 20 min├║t do vodn├ęho k├║pe─ża. Potom sa k p├┤de prida┼ą ─żubovn├şk, oregano, a ─Źierny (zelen├í) na pr├şpravu ─Źaju a Infuse ─Źajov├ę l├şstky po dobu

1 hodiny na ve─żmi miernom ohni alebo v termoske, potom sa prefiltruje a pitie po─Źas d┼ła, zrieden├şm s teplou vodou a pridan├şm medu a citr├│na pod─ża chuti. Pre druh├Ż de┼ł je potrebn├ę pripravi┼ą ─Źerstv├Ż inf├║zie.

Tento starobyl├Ż kl├í┼ítorn├ę n├ípoj pom├íha len pri z├şskavan├ş svojich kurzov, treba pi┼ą ─Źerstv├ę ka┼żd├Ż de┼ł po dobu 3 t├Ż┼żd┼łov s prest├ívkou medzi kurzami 3-5 mesiacov. V tomto pr├şpade bude zber ─Źaj poskytuje trval├ę a dlhodob├Ż efekt.

Ak├ę byliny m├┤┼żu aj na─Ćalej prida┼ą do Reumatin?

sme u┼ż bolo povedan├ę vy┼í┼íie o tom, ─Źo Reumatin, ako aj jej z├íkladn├Żch byl├şn a in├Żch zlo┼żiek, zvy─Źajne rast├║, odkia─ż t├íto skladba. Ako v├Żnimka, m├┤┼żete hovori┼ą len o pr├şchute ÔÇô ─Źierny alebo zelen├Ż ─Źaj a citr├│n, napr├şklad vy┼í┼íie uveden├Ż

recept. Ale nikto nezakazuje, aby ste vyplnili z├íkladn├Żm zlo┼żenie svojho uv├í┼żenia, samozrejme s prihliadnut├şm na vlastnosti zlo┼żiek.

Ak├ę bylinky m├┤┼żete prida┼ą:

 • ┼żih─żavy ÔÇô odstra┼łuje tox├şny, zlep┼íuje krvn├Ż;
 • ┼íalvia ÔÇô posil┼łuje cievy, je pr├şrodn├ę antibiotikum;
 • farba v├ípno ÔÇô antipyretick├Żmi a posil┼łuj├║ce prostriedky;
 • harman─Źeka ÔÇô zvy┼íuje chu┼ą do jedla, uvo─ż┼łuje k┼Ľ─Źe, dezinfikuje a redukuje z├ípal;
 • sushenitsu s├║k -. Multivitam├şnov├Ż a tonikum

Tie┼ż ─Źaj m├┤┼że zada┼ą r├┤zne plody ÔÇô maliny, r├şbezle, kalina Rowan, brusnice. S├║ nielen zlep┼íi┼ą chu┼ą n├ípoja, ale aj obohati┼ą ju o vitam├şny a stopov├Żmi prvkami. Odhadovan├Ż po─Źet ─Ćal┼í├şch byl├şn a plodov ÔÇô 2 ly┼żice v┼íetk├Żch typov z ─Źoho vybera┼ą

M├┤┼żete ma┼ą z├íujem: ─Źaj z listov figy: pr├şnosov a ┼ík├┤d.

o tom, ─Źo rob├ş Reumatin a kedy je lep┼íie nepou┼ż├şva┼ą?

Ako u┼ż bolo spomenut├ę vy┼í┼íie, tento n├ípoj nie je doplnok a nem├┤┼że nahradi┼ą lek├írsku starostlivos┼ą pre v├í┼żne choroby, ako je diabetes stup┼ła I, hepatit├şda, hypertenzia, osteochondr├│za, prostaty a mnoho ─Ćal┼í├şch. Tento bylinn├Ż ─Źaj m├í siln├Ż posil┼łuj├║ci ├║─Źinok, podporuj├║ l├ítkov├║

v├Żmenu a regener├íciu, tak┼że ho mo┼żno pou┼żi┼ą iba ako doplnkov├ę finan─Źn├ę prostriedky v r├ímci V┼íeobecnej podporn├║ terapiu.

─îo lie─Źi Reumatin? Pom├íha:

 • sp├Ą┼ą po─Źas rehabilit├ície obdobie po ochoren├ş pe─Źene, ┼żal├║dka, mo─Źov├ęho syst├ęmu;
 • pre ur├Żchlenie metabolizmu, odstr├ínenie tox├şnov z tela;
 • na t├│n a c├şti┼ą sa lep┼íie;
 • zbavi┼ą depresie, zl├ę n├ílady a nedostatok energie.

Kontraindik├ície pou┼żitia:

 • tehotenstva a doj─Źenia;
 • veku do 12 rokov;
 • alergickej reakcie na ak├Żchko─żvek pr├şsad v ─Źaji;
 • ┼żal├║do─Źn├Ż vred, hypertenzia 2 ┬░ C a vy┼í┼íie, ochorenia srdca.

Ak vezmeme do ├║vahy ┼ípecifik├í vlastnost├ş niektor├Żch byl├şn, ne┼ż za─Źnete ─Źaj by sa mal poradi┼ą s lek├írom. V┼íeobecne teraz viete, ┼że to nie je nutn├ę ├şs┼ą do kl├í┼ítora za┼żi┼ą skuto─Źn├║ Reumatin ÔÇô m├┤┼żete ju pripravi┼ą doma. A ak nem├íte ┼żiadne kontraindik├ície pre jej prijatie, tento n├ípoj m├┤┼że by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├ę pre udr┼żiavanie telesnej t├│n na jese┼ł a na jar.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...