správy

Silane Guard ÔÇô tekut├ę sklo, cena, k├║pi┼ą hne─Ć, kde k├║pi┼ą, koment├íre,

Japonsk├í Silan Guard nielen le┼ít├ş povrch v├í┼ího vozidla. Revolu─Źn├ę zlo┼żenie chr├íni lak pred po┼íkriaban├şm a vonkaj┼í├şch de┼ítrukt├şvnymi vplyvmi, ako s├║ dopady kamene, kon├íre a in├ę veci. Tento konkr├ętny produkt poskytuje ┼żiariv├Ż lesk na tele, ktor├ę trv├í dlh├║ dobu ÔÇô a┼ż 1 rok! Tie┼ż vytvoril siln├║ vodoodpudiv├Żm ├║─Źinkom. Pevn├í, organick├Ż polym├ęr f├│lie, vystu┼żen├ę oxid kremi─Źit├Ż, chr├íni pred po┼íkriaban├şm pri mechanick├ę a ru─Źn├ę ─Źistenie. Wilson Gard chr├íni lak pred ┼íkodliv├Żmi ├║─Źinkami chemick├Żch l├ítok a soli ─Źinidiel v zime, rovnako ako ┼íamp├│ny s vysok├Żm obsahom alk├íli├ş v bezdotykov├Żmi um├Żva─Źk├ích. Vodn├ę sklo Silan Guard je mo┼żn├ę aplikova┼ą na automobily v┼íetk├Żch farieb vr├ítane metalick├Żch a perly. P├┤vodn├Ż technol├│gia umo┼żnila vytvori┼ą zlo┼żenie jedno- a ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie. Mohli ste vidie┼ą p├┤sobiv├ę foto a video f├│r automobilov├Żch t├ęm, pri ktor├Żch je vidie┼ą telo po pou┼żit├ş.

Recenzie lek├írov a ─Ćal┼í├şch odberate─żov Silan gardy

Mimochodom, odpor├║─Źam si pre─Ź├şta┼ą recenzie renomovan├Żch lek├írov a skuto─Źn├Żmi ─żu─Ćmi, ktor├ę sme z├şskali. Mo┼żno, ┼że tla─Źi┼ą ku k├║pe.

 • & nbsp; Vodn├ę sklo je modern├Ż sp├┤sob, ako chr├íni┼ą va┼íe auto
 • V ─Źl├ínku na blogu motoristov: ÔÇťTestovanie tekut├ę sklo pre Brilliance V5ÔÇŁ

Prednosti prostriedkov Silan Guard

 1. Accessibility. Cena za balenie tohto tekut├ęho skla je porovnate─żn├ę s n├íkladmi plechoviek k├ívy.
 2. Zabezpe─Źenie. Postup pre obnovenie laku sa ─żahko vykon├íva s├ím vo svojej gar├í┼żi alebo vo dvore. Jedin├ę, ─Źo je potrebn├ę starostlivo sledova┼ą jednoduch├ę in┼ítrukcie pre pou┼żitie Silan str├í┼że nevy┼żaduje ┼ípeci├ílne znalosti a zru─Źnosti, s postupom obnovenie zvl├ídne prakticky ka┼żd├Ż motorista.
 3. R├Żchlos┼ą dosiahnutie po┼żadovan├ęho v├Żsledku. Za jedin├Ż o┼íetren├ş budete robi┼ą va┼íe auto svetl├ę a leskl├ę.
 4. Silan Guard udr┼ż├ş svoju dobre vyzeraj├║ce auto za takmer 12 mesiacov! Povlak chr├íni pred da┼ż─Ćom, snehom, vietor, n├şzke teploty, chemick├Żch l├ítok, slnko, soli.
 5. Objem 95 ml je dostato─Źn├í na pokrytie osobn├Żch automobilov, minibus alebo jeep
 6. OL> Pre─Ź├ştajte si tie┼ż :. Cope Ak Renumax s ┼íkrabance na aute?

  Na rozdiel od Silan Guard v tradi─Źn├Żch sp├┤sobov le┼ítenie m├í viacero nev├Żhod:

  1. N├íklady. M├┤┼żu st├í┼ą a┼ż ÔÇŽ.
  2. Existuj├║ rizik├í. Recovery LCP je pomerne ch├║lostiv├í proced├║ra. Neexistuje ┼żiadna z├íruka, ┼że le┼ítenie bude vykon├íva┼ą kvalifikovan├Ż majster, na konci m├┤┼że by┼ą telo sp├┤sobil v├Ą─Ź┼íie ┼íkody.
  3. str├ívil ve─ża ─Źasu. Obnovenie laku vozidla oprava trv├í nieko─żko mesiacov. V tomto momente budete musie┼ą n├íjs┼ą in├ę sp├┤soby dopravy, napr├şklad cestova┼ą mestskou hromadnou dopravou a trpezlivo ─Źaka┼ą, a┼ż va┼íe auto bude fungova┼ą.
  4. OL>

   Action Silan Guard

   1. Pou┼żi┼ą tekut├ę sklo na povrchu vozidla Silan str├í┼że k telu.
   2. P├íska dr┼ż├ş okam┼żite a d├íva po┼ąahu ┼żiariaci vzh─żad.
   3. ─Äalej, jeho zlo┼żenie vytv├íra hydrof├│bna ├║─Źinok, chr├íni vozidlo z de┼ítrukt├şvne vlhkosti.
   4. Maxim├ílna ochrann├Ż ├║─Źinok silanu str├í┼że sa dosiahne po aplik├ícii viacer├Żch vrstiev. aplikuje sa viac vrstiev po─żskej Silan str├í┼że, ─Ź├şm dlh┼íie je vozidlo potom musel st├í┼ą v gar├í┼żi. 10 vrstiev je potrebn├ę a┼ż tri dni. Jeden bal├ş─Źek n├ístroje potrebn├ę k aplik├ícii 1-2 vrstiev. N├íklady na tekut├ę sklenen├ę Silan Guard je ve─żmi cenovo dostupn├ę, m├┤┼żete si k├║pi┼ą viac balen├ş!
   5. OL>

    V d├┤sledku pou┼żitia le┼ítidla:

    hydrof├│bna povlak poskytuje oxid kremi─Źit├Ż. Voda je jednoducho jemne tla─Ź├ş a ro┼żky z povrchu vozidla, tak┼że v├ípenn├Żch usaden├şn a ┼íkv┼Ľn. Polym├ęr je ochrann├í f├│lia je ve─żmi jednoduch├Ż na pou┼żitie a dostato─Źne flexibiln├ę. V─Ćaka nemu, viaznuce i die┼ąa poradia.

    N├ívod na pou┼ż├şvanie & nbsp; Silan Guard

    1. umy┼ą auto a ─Źistenie povrchu.
    2. Vezmite ┼ípongiu a m├í─Źa┼ą v roztoku Silan Guard.
    3. Pou┼żi┼ą kompoz├şcie na povrch ─żahko, to odreniny. Venova┼ą osobitn├║ pozornos┼ą tejto po┼żiadavke! ─îlenovia nepotrebuj├║ trie┼ą, sta─Ź├ş aplikova┼ą ju na vrchole
    4. Po─Źkajte 5-10 min├║t zaschn├║┼ą.
    5. Utrite ─Źistou handri─Źkou (op├Ą┼ą bez tlaku).
    6. Druh├ę a nasleduj├║ce vrstvy maj├║ intervaly v jednej a pol hodiny.

    Kde k├║pi┼ą silanu str├í┼żnika?

    Willson Silan Guard mo┼żno zak├║pi┼ą iba od v├Żrobcu priamo. Na in├Żch miestach, ktor├ę m├┤┼żete n├íjs┼ą falzifik├íty. V t├║to chv├ş─żu na ofici├ílnom webe (v tomto pr├şpade to je), kde si objedn├íte tento n├ístroj, je predaj a mo┼żno ich zak├║pi┼ą za zn├ş┼żen├║ cenu. Teraz jeho cena je iba & nbsp; ÔÇŽ Ak chcete objedna┼ą, vypl┼łte formul├ír, zadan├şm svojho telef├│nneho ─Ź├şsla a men├í. Za to, ┼że budete hovoroch z predaja a zada┼ą adresu, na ktor├║ chcete doru─Źi┼ą n├ístroj, a zodpovie ak├ęko─żvek ot├ízky m├┤┼żete ma┼ą. Okrem toho, miesto n├íjdete skuto─Źn├ę hodnotenie z├íkazn├şkov k pou┼ż├şvaniu Silan str├í┼że.

    Urob si svoj poriadok teraz!

    Varovanie

    nevdychujte ani pi┼ą. Choroby ko┼że ÔÇô pou┼żitie rukavice. Udr┼żujte mimo dosahu det├ş. Aby sa zabr├ínilo kontaktu s oh┼łom. V pr├şpade po┼żitia ÔÇô urgentn├ę lek├ír. V pr├şpade kontaktu s ko┼żou, aspo┼ł po dobu 15 min├║t. Je nutn├ę pou┼ż├şva┼ą iba sil├ínom str├í┼ż pod─ża pokynov. Tento produkt m├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż len na lakovan├ę plochy. Prostriedok by mal by┼ą aplikovan├Ż v miestach chr├ínen├Żch pred prachom a priamym slne─Źn├Żm svetlom. Nepou┼ż├şva┼ą pri n├şzkych teplot├ích.

    Tie┼ż nemo┼żno pou┼żi┼ą na plasty, pneumatiky, n├írazn├şka, chr├│m a gumov├ę diely, svetla, skla. V pr├şpade kontaktu s nimi ÔÇô utrie┼ą vlhkou handri─Źkou. Po aplik├ícii prostriedku k telu je potrebn├ę za─Źa┼ą raspolirovka. Pou┼żitie v dostato─Źne vetranej miestnosti. Po otvoren├ş n├ídr┼że je chemick├í reakcia, tak┼że po otvoren├ş nemo┼żno skladova┼ą dlh┼íiu dobu. Zvy┼ín├ę kvapalina sa po kr├ítkej dobe, u┼ż nie je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą. Mus├şte ulo┼żi┼ą sil├ínom str├í┼ż pri teplot├ích pod 40 stup┼łov. Aby sa zabr├ínilo ochladzovaniu a vyhn├║┼ą sa priamemu slne─Źn├ęmu ┼żiareniu

    Pozri tie┼ż :. Skontrolujte odn├şmate─żn├Ż na opakovan├ę pou┼żitie toniza─Źn├Ż tonikum M

    Záver

    V roku 2015 sl├ívny japonsk├Ż spolo─Źnos┼ą Willson vydala nov├║ jednozlo┼żkov├ę Silan Polish Guard. Po dobu 5 rokov vlajkov├Ż produkt Telo Glass Guard, ktor├ş d├ívaj├║ prednos┼ą z├şska┼ą motoristov po celom svete, u┼ż z├şskal kultov├Ż status. Ak├ę s├║ v├Żhody Silan str├í┼że v prednej ─Źasti tejto klasickej n├ístroje?

    skuto─Źnos┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą Willson sa etablovala ako organiz├ícia, ktor├í je ve─żmi citliv├í na n├ízory svojich z├íkazn├şkov. Jedin├í drobn├í nev├Żhoda produktu Telo Glass Guard, pod─ża pripomienok fan├║┼íikov zna─Źky, je skuto─Źnos┼ą, ┼że tento n├ístroj je dvojzlo┼żkov├í a nemo┼żno skladova┼ą dlh┼íiu dobu. T├íto skuto─Źnos┼ą znemo┼ż┼łuje spracova┼ą auto o nie─Źo nesk├┤r, a miera ─Źasto ni┼ż┼íie, ne┼ż je uveden├ę na obale toku.

    Recenzie lek├írov a ostatn├ę odberatelia

    Mimochodom, odpor├║─Źam si pre─Ź├şta┼ą recenzie renomovan├Żch lek├írov a skuto─Źn├Żmi ─żu─Ćmi, ktor├ę sme z├şskali. Mo┼żno, ┼że tla─Źi┼ą ku k├║pe.

 • denn├şk Drive2.ru Vodn├ę sklo je modern├Ż sp├┤sob, ako chr├íni┼ą va┼íe auto
 • V ─Źl├ínku na blogu motoristov: ÔÇťTestovanie tekut├ę sklo pre Brilliance V5ÔÇŁ

Kde k├║pi┼ą?

Pam├Ątaj !!! N├íjdete n├ístroj v obchodoch. P├┤vodn├Ż produkt je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą iba na webe v├Żrobcu! To umo┼ż┼łuje, aby spolo─Źnos┼ą neust├íle sleduje kvalitu produktu, jeho cenu a recenzi├ş samozrejme z├íkazn├şkov.

Postup pri obstaran├ş nebude trva┼ą ve─ża ─Źasu. Sta─Ź├ş vyplni┼ą objedn├ívkov├Ż formul├ír a ─Źaka┼ą na v├í┼í pozemok.

Nav┼ít├şvte ofici├ílnu Đüđ░đ╣Đésilaneguard.com

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...