Silane Guard – tekuté sklo, cena, kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre,

[Total: 0    Average: 0/5]

Japonská Silan Guard nielen leští povrch vášho vozidla. Revolučné zloženie chráni lak pred poškriabaním a vonkajších deštruktívnymi vplyvmi, ako sú dopady kamene, konáre a iné veci. Tento konkrétny produkt poskytuje žiarivý lesk na tele, ktoré trvá dlhú dobu – až 1 rok! Tiež vytvoril silnú vodoodpudivým účinkom. Pevná, organický polymér fólie, vystužené oxid kremičitý, chráni pred poškriabaním pri mechanické a ručné čistenie. Wilson Gard chráni lak pred škodlivými účinkami chemických látok a soli činidiel v zime, rovnako ako šampóny s vysokým obsahom alkálií v bezdotykovými umývačkách. Vodné sklo Silan Guard je možné aplikovať na automobily všetkých farieb vrátane metalických a perly. Pôvodný technológia umožnila vytvoriť zloženie jedno- a veľmi jednoduché použitie. Mohli ste vidieť pôsobivé foto a video fór automobilových tém, pri ktorých je vidieť telo po použití.

Recenzie lekárov a ďalších odberateľov Silan gardy

Mimochodom, odporúčam si prečítať recenzie renomovaných lekárov a skutočnými ľuďmi, ktoré sme získali. Možno, že tlačiť ku kúpe.

 • & nbsp; Vodné sklo je moderný spôsob, ako chrániť vaše auto
 • V článku na blogu motoristov: “Testovanie tekuté sklo pre Brilliance V5”

Prednosti prostriedkov Silan Guard

 1. Accessibility. Cena za balenie tohto tekutého skla je porovnateľné s nákladmi plechoviek kávy.
 2. Zabezpečenie. Postup pre obnovenie laku sa ľahko vykonáva sám vo svojej garáži alebo vo dvore. Jediné, čo je potrebné starostlivo sledovať jednoduché inštrukcie pre použitie Silan stráže nevyžaduje špeciálne znalosti a zručnosti, s postupom obnovenie zvládne prakticky každý motorista.
 3. Rýchlosť dosiahnutie požadovaného výsledku. Za jediný ošetrení budete robiť vaše auto svetlé a lesklé.
 4. Silan Guard udrží svoju dobre vyzerajúce auto za takmer 12 mesiacov! Povlak chráni pred dažďom, snehom, vietor, nízke teploty, chemických látok, slnko, soli.
 5. Objem 95 ml je dostatočná na pokrytie osobných automobilov, minibus alebo jeep
 6. OL> Prečítajte si tiež :. Cope Ak Renumax s škrabance na aute?

  Na rozdiel od Silan Guard v tradičných spôsobov leštenie má viacero nevýhod:

  1. Náklady. Môžu stáť až ….
  2. Existujú riziká. Recovery LCP je pomerne chúlostivá procedúra. Neexistuje žiadna záruka, že leštenie bude vykonávať kvalifikovaný majster, na konci môže byť telo spôsobil väčšie škody.
  3. strávil veľa času. Obnovenie laku vozidla oprava trvá niekoľko mesiacov. V tomto momente budete musieť nájsť iné spôsoby dopravy, napríklad cestovať mestskou hromadnou dopravou a trpezlivo čakať, až vaše auto bude fungovať.
  4. OL>

   Action Silan Guard

   ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, cena, kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre,

   1. Použiť tekuté sklo na povrchu vozidla Silan stráže k telu.
   2. Páska drží okamžite a dáva poťahu žiariaci vzhľad.
   3. Ďalej, jeho zloženie vytvára hydrofóbna účinok, chráni vozidlo z deštruktívne vlhkosti.
   4. Maximálna ochranný účinok silanu stráže sa dosiahne po aplikácii viacerých vrstiev. aplikuje sa viac vrstiev poľskej Silan stráže, čím dlhšie je vozidlo potom musel stáť v garáži. 10 vrstiev je potrebné až tri dni. Jeden balíček nástroje potrebné k aplikácii 1-2 vrstiev. Náklady na tekuté sklenené Silan Guard je veľmi cenovo dostupné, môžete si kúpiť viac balení!
   5. OL>

    V dôsledku použitia leštidla:

    hydrofóbna povlak poskytuje oxid kremičitý. Voda je jednoducho jemne tlačí a rožky z povrchu vozidla, takže vápenných usadenín a škvŕn. Polymér je ochranná fólia je veľmi jednoduchý na použitie a dostatočne flexibilné. Vďaka nemu, viaznuce i dieťa poradia.

    Návod na používanie & nbsp; Silan Guard

    1. umyť auto a čistenie povrchu.
    2. Vezmite špongiu a máčať v roztoku Silan Guard.
    3. Použiť kompozície na povrch ľahko, to odreniny. Venovať osobitnú pozornosť tejto požiadavke! Členovia nepotrebujú trieť, stačí aplikovať ju na vrchole
    4. Počkajte 5-10 minút zaschnúť.
    5. Utrite čistou handričkou (opäť bez tlaku).
    6. Druhé a nasledujúce vrstvy majú intervaly v jednej a pol hodiny.

    Kde kúpiť silanu strážnika?

    Willson Silan Guard možno zakúpiť iba od výrobcu priamo. Na iných miestach, ktoré môžete nájsť falzifikáty. V túto chvíľu na oficiálnom webe (v tomto prípade to je), kde si objednáte tento nástroj, je predaj a možno ich zakúpiť za zníženú cenu. Teraz jeho cena je iba & nbsp; … Ak chcete objednať, vyplňte formulár, zadaním svojho telefónneho čísla a mená. Za to, že budete hovoroch z predaja a zadať adresu, na ktorú chcete doručiť nástroj, a zodpovie akékoľvek otázky môžete mať. Okrem toho, miesto nájdete skutočné hodnotenie zákazníkov k používaniu Silan stráže.

    Urob si svoj poriadok teraz!

    Varovanie

    nevdychujte ani piť. Choroby kože – použitie rukavice. Udržujte mimo dosahu detí. Aby sa zabránilo kontaktu s ohňom. V prípade požitia – urgentné lekár. V prípade kontaktu s kožou, aspoň po dobu 15 minút. Je nutné používať iba silánom stráž podľa pokynov. Tento produkt môže byť použitý len na lakované plochy. Prostriedok by mal byť aplikovaný v miestach chránených pred prachom a priamym slnečným svetlom. Nepoužívať pri nízkych teplotách.

    Tiež nemožno použiť na plasty, pneumatiky, nárazníka, chróm a gumové diely, svetla, skla. V prípade kontaktu s nimi – utrieť vlhkou handričkou. Po aplikácii prostriedku k telu je potrebné začať raspolirovka. Použitie v dostatočne vetranej miestnosti. Po otvorení nádrže je chemická reakcia, takže po otvorení nemožno skladovať dlhšiu dobu. Zvyšné kvapalina sa po krátkej dobe, už nie je možné použiť. Musíte uložiť silánom stráž pri teplotách pod 40 stupňov. Aby sa zabránilo ochladzovaniu a vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu

    Pozri tiež :. Skontrolujte odnímateľný na opakované použitie tonizačný tonikum M

    Záver

    ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, cena, kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre, V roku 2015 slávny japonský spoločnosť Willson vydala novú jednozložkové Silan Polish Guard. Po dobu 5 rokov vlajkový produkt Telo Glass Guard, ktorí dávajú prednosť získať motoristov po celom svete, už získal kultový status. Aké sú výhody Silan stráže v prednej časti tejto klasickej nástroje?

    skutočnosť, že spoločnosť Willson sa etablovala ako organizácia, ktorá je veľmi citlivá na názory svojich zákazníkov. Jediná drobná nevýhoda produktu Telo Glass Guard, podľa pripomienok fanúšikov značky, je skutočnosť, že tento nástroj je dvojzložková a nemožno skladovať dlhšiu dobu. Táto skutočnosť znemožňuje spracovať auto o niečo neskôr, a miera často nižšie, než je uvedené na obale toku.

    Recenzie lekárov a ostatné odberatelia

    Mimochodom, odporúčam si prečítať recenzie renomovaných lekárov a skutočnými ľuďmi, ktoré sme získali. Možno, že tlačiť ku kúpe.

 • denník Drive2.ru Vodné sklo je moderný spôsob, ako chrániť vaše auto
 • V článku na blogu motoristov: “Testovanie tekuté sklo pre Brilliance V5”
READ  Pantoflex - Koľko to bude stáť a ako to funguje?

Kde kúpiť?

Pamätaj !!! Nájdete nástroj v obchodoch. Pôvodný produkt je možné zakúpiť iba na webe výrobcu! To umožňuje, aby spoločnosť neustále sleduje kvalitu produktu, jeho cenu a recenzií samozrejme zákazníkov.

Postup pri obstaraní nebude trvať veľa času. Stačí vyplniť objednávkový formulár a čakať na váš pozemok.

Navštívte oficiálnu сайтsilaneguard.com

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 199 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.