Smartwatch V8 - hodinky, Koľko to bude stáť a ako to funguje?
správy

Smartwatch V8 – hodinky, Koľko to bude stáť a ako to funguje?

dostal k písanie recenzie na čínskych chytrých hodiniek Smartwatch

V8, ktoré používam približne od marca tohto roku.

Tento príspevok bude užitočná nie ako revízii určitých modelov chytrých hodiniek, z ktorých existujú stovky, a pre formuláciu názoru, že tam je čínsky chytrých hodiniek všeobecne a aké sú možnosti ich využitia.

Obsah

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Vzhľad, značka, špecifikácie, charakteristiky

Dodáva Smartwatch V8 v jednoduchom kartónovej krabici. Približne v rovnakej krabici boli predané lacný obyčajných hodiniek značky.

V súprave nie je nič zaujímavé. Iba hodinky sám, malá ručná a USB kábel, microUSB pre nabíjanie. tam nabíjačku, ale je to k lepšiemu. – v priebehu času, každý užívateľ moderných technológií produkuje príliš veľa z týchto nabíjačiek a microUSB kábel k nim

samotný hodinky. Horná časť tela. – kov a nie kov farebný plast

voľným okom vidieť, že Smartwatch V8 kopírovať dizajn Samsung Gear 2.

spodný kryt sú vyrobené z plastu. GV10 dvakrát silnejšie ako bežné hodinky, pretože sú trochu nepohodlné sa vrchný -. Neustále sa snažíme držať ostenia rukáv

druhej strane. MicroUSB konektor pre nabíjanie a pripojenie k počítaču. Ostatné konektory tam celý deň.

Pod zadným krytom. Štrbiny pre microsite a microSD.

Batérie 450мАч, že je späť. Celé hodiny táto kapacita batérie je slušná.

možno prehrávať, ak zapnete inteligentný displej Watch GV10 snaží napodobniť Android. V skutočnosti sú tieto hodinky pracujú na Nucleus RTOS – rovnaký systém, ktorý fungoval čínsky “nokla” s 2 sim a TV

.

Top tonneau tiež snaží napodobňovať rozhranie nejaké dávnej verziu systému Android.

Hodiny obrazovka. Je k dostaniu v niekoľkých jednoduchých číselníkov, to je podľa môjho názoru je nejroztomilejší.

Hlavná obrazovka. Ďalšie hodiny, tentoraz, analóg, a tlačidlá pre prístup do telefónneho zoznamu, vytáčanie a menu. Charakteristika Nucleus RTOS nedbalý “skákanie” písmo.

obrazovka vytáčania. Môžete volať ako hodiny a spárovaný s ich smartphone.

Kontrola čipové hodinky Smartwatch V8Review čipové hodinky Smartwatch V8Review čipové hodinky Smartwatch V8Review čipové hodinky Smartwatch V8Review chytré hodinky Smartwatch V8

Menu. Pre väčšie pohodlie, pridal rovnaký typ fotiek v galérii.

prístup k SMS. Môžete zobraziť textové

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

správy, ktorá prišla inštalované v watch SIM karta a SMS v pamäti združené smartphone Android.

Zobrazenie jednotlivé texty.

Zbytočné funkcie Smartwatch V8

Ako sa často stáva, že Číňania sa rozhodli umiestniť zariadenie na maximum funkcií, nie je naozaj premýšľať o ich použiteľnosti a relevantnosti. S maľbou zbytočné funkcie chytrých hodiniek GV10 začnem, pretože v tomto zariadení najviac.

 • Cameraobscura zbytočná vec, ktorý je obsiahnutý v značke meno a lacné čínske modely smart watches.In GV10 inteligentný Watch je kamerový modul z 0,3 MP z oboch mobilných telefónov rok týmto spôsobom v roku 2004. Kvalita záznamu je hrozné, hľadáčik je pomalšie. Značkové hodinky kamier 1.2-2MP, mierne better.But to nie je ono. Napríklad, niekto nejako dať pozor na kamery, fotenie

  nie je horší ako dnešné hlavné zariadenia, ako sú iPhone 6s alebo Galaxy S7 Edge. Stačí sa pozrieť na hodinky samotné umiestnenie oka kamery vzhľadom k obrazovke na ne a premýšľať, a ako ju použiť pre fotografovanie? Čo to je, že cesta. Tvar hodín nemusia používať ako fotoaparát a kamera v hodinách nie je potrebné vôbec.

 • Browserside na internete s štvorcovou obrazovku s uhlopriečkou 1,5 palca? No, smiešny. Takže prehliadač – ďalšie zbytočné funkcie
 • .

 • Počítadlo egotiations veľmi užitočná vec, ak bola správne vykonaná. Tj. sledovanie všetku fyzickú aktivitu používateľa v pozadí a s dostatočnou presnosťou. Napríklad, ako je to v súčasnej iPhone, ktorý je určený pre sledovanie fyzickej aktivity používateľa je riešený samostatným coprocessor.But smartwatches GV10 krokomer sa aktivuje a zastaví sa ručne, a presnosť počítania krokov je diskutabilná. Obtiaž (zakaždým vyliezť v ponuke a umožňujú počítanie krokov) a nedostatočné vykonávanie funkcie robí to k ničomu.
 • Audio prehrávač a FM rádio nie je vybavená slúchadlovým konektorom. Presnejšie povedané, je navrhnuté pre pripojenie slúchadiel cez microUSB. Kde nájsť také, ale napriek tomu poskytnúť prijateľnú

  Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

  kvalitu zvuku – záhadu sa me.And ak zapojíte slúchadlá, potom použite prehrávač bude stále nepríjemné. Predstavte si, visiace drôt, ktorý beží od uší k zápästia. Nehovoriac o tom, že akýkoľvek náhly pohyb rúk a slúchadlá von z ucha.

 • Videoplanet nárok scvrkáva na rovnaké ako v prípade prehliadača – na veľkosti obrazovky. No, čo videa 1.5 “Obrazovka Čo je tam vidieť a prečo prelomiť vaše oči?
 • microSD kartaesli na hodinách nebude hrať akékoľvek video alebo audio (z nejakého dôvodu bolo vysvetlené vyššie), je potrebné použiť pamäťové karty zmizne. Možnosť vložiť pamäťovú kartu do hodiniek k jedlu, ale na uloženie na tejto pamäťovej karty sa nič.
 • Monitor sySmartwatch V8 dostatočne objemný spať v nich bol nepríjemný. Takže, nebude použitý na funkciu spánku, ktorá je prítomná v hodinách.
 • QQ, Weixin, Game CenterПредустановленные čínskej poslovia a čínska “game centrum” .V Ruska sa používa na určený účel nemôže, a teda k ničomu.

Užitočné funkcie Smartwatch V8

Pozrime sa teraz na tie prvky, ktoré robia chytré hodinky užitočné a odôvodňujú ich nákupe.

 • Casionova výzva inteligentný hodiniek je v skutočnosti bolo niekoľko hodín. Táto úloha vykonávajú, tým, že ukazuje vo forme analógového vytočiť s rukami (existuje niekoľko rôznych možností

  konštrukcie) a v podobe čísel.

 • Telefongesprache vložením micro-SIM je šikovný hodinky záložný telefón, ktorý je vždy po ruke. V tejto súvislosti lacné čínske hodinky sú oveľa lepšie ako drahé modely od známych výrobcov: značkové hodinky Zásuvka pre SIM karty nie je k dispozícii
 • .

 • Wireless garniturnaya najlepšie funkciu inteligentnej hodiniek, podľa môjho názoru, je pracovať ako bezdrôtový headset. Ak voláte v telefóne hodinky ukáže ID volajúceho a dať príležitosť na prijatie hovoru alebo ho obnoviť. Veľmi užitočné pri jazde. By nebolo na škodu mať tlačidlo, ktoré umožňuje neklesá hovor, prepnúť do tichého režimu, ale bohužiaľ. Aj keď v niektorých modeloch je tu možnosť.
 • Anti-lostЧасы signálu v prípade straty bluetooth spojenie s smartphone. Je vhodný pre ľudí, rozptýlené, vám umožní rýchlo sledovať missing.When pripojenie hodinky smartphone s Androidom a inštalovať aplikácie funkciu spoločník je tiež k dispozícii signál o smartphone s cieľom uľahčiť ich vyhľadávanie.
 • Sedavé reminderА je opakujúci sa časovač, dodáva signál o vopred stanovenú dobu. Hlavnou úlohou je signalizovať muža pri sedavej práce pravidelne vstať a pretiahnuť, aby sa rozišli krv do celého tela.
 • Ovládanie hudby na smartfonlar všetko z názvu zrejmé. Smartphone je v taške alebo vo vrecku, a hodinky pevne na zápästí a na obrazovke je možné ovládať z vášho smartphonu hrateľné hudby.
 • Distincition – skvelá funkcia pre rýchle opraviť informácie, spolu s aplikáciou pre písanie poznámok a neustále nosiť notebook. A jednoduchší a rýchlejší prístup k rekordéru, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa usadí v ako každodenný tool.It je najlepšie mať samostatný rekordér, uložené vo vrecku a priviedol do stavu stlačením jediného tlačidla. Ale tiež na ručné sebe elegantné hodinky s diktafónom sú dobrou voľbou.

Kompatibilné s operačným systémom Android a iOS

Smartwatch V8 kompatibilný so smartfónmi, ako sú Android a iOS.

Základné funkcie (Bluetooth, ovládanie hudby) je k dispozícii v predvolenom nastavení, ďalšie funkcie (prístup k SMS na smartphonu, oznámeniami zobrazenie zo smartphonu na hodinkách a podobne) vyžadujú vykonať inštaláciu aplikácie spoločník.

V Android táto aplikácia (tzv BTNotification a je k dispozícii na Google Play) a funguje dobre, ale v iOS, všetky smutnejšie. Podarilo sa mi nájsť v App Store len app Mediatek Smartdevice, ale pre prácu v tandeme s GV10 na mojom iPhone 5s to nechcel.

Tak si vybrať hodinky za pár iPhonu venovať pozornosť.

Na druhú stranu, základné funkcie fungujú bez inštalácie aplikácií, a je to skutočne nevyhnutné pre všetky neesenciálne funkčnosti?

Záver Smartwatch V8

Ak chcete kúpiť šikovný hodinky práve teraz nemá zmysel. V súčasnej dobe je šikovný hodinky je zariadenie bez problémov. Na trhu bola nasýtená dopyt po hodinkách padá. V očakávaní nových technických riešení, ktoré prehodnotila šikovný hodinky a urobiť je viac funkčné, je venovať pozornosť lacných čínskych modelov.

Pre mňa je užitočná funkcia pre chytré hodinky, bol schopný s ním hovoriť, a to ako na slúchadlá a hlasový záznamník. Áno, a záložný telefón sám o sebe nebude zbytočná. Napriek tomu je treba volať na chytré hodiny som sa stretol, ale v prípade, že je lepšie mať túto možnosť, než ho mať. Táto funkcia je stojí peniaze v rozmedzí 2-3 tisíc rubľov, ale nič viac.

Výnimka – Apple. Na použitie s iPhone, a ak financie dovolia, to dáva zmysel, aby sa na ne pôvodné Apple Watch, ktoré naostrený interakcií s “Apple” elektronikou a integrovaný do Apple ekosystému.

Smartwatch V8 Odporúčame kúpiť nemôžem, pretože dnes už nie sú optimálne z hľadiska pomeru cena / vlastností / návrhu.

Sledujte Smartwatch V8в internetový obchod GearBest podobný model za $ 18 hostí v internetovom obchode katalóg GearBest plné chytrých hodín internetový obchod GearBest

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...