Virgin Star - oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena
Potencia

Virgin Star – oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

Neexistuje jedna žena, ktorí by odmietnuť živšie sexuálny život či zlepšiť stav a zdravie intímne sféry. To je dôvod, prečo na trhu nie je tak dávno Virgin Star gélu. Jeho jedinečná prírodné zloženie na báze rastlinných surovín, zameraný na zníženie vaginálnych svalov a zbavenie rôznych ženských chorôb. Hovoriť o funkciách použití, jeho výhodách a možných vedľajších účinkov. Dôrazne odporúčame prečítať návod na použitie zázračného krémového gélu.

Výrobca gélu maziva Virgin Star hlási, že výrobok nielen hydratuje a má antibakteriálne účinky, je jedinečný v tom to robí intímne svaly zmluvy, čím sa ich výcvik bez akéhokoľvek

vybavenia. Prečo je “kľúč” pre intímne potešenie,

že nemôžete kúpiť v lekárni, koľko je len prostriedok, aký je jeho použitie? Okrem toho, odporúčame vám dôkladne si prečítať skutočné hodnotenie lekárov o novom produkte a názory žien, ktoré účinnosť bylinný krém, Virgin Star.

V niektorých prípadoch môžete

Sľuby výrobcov, použitie Virgin Star má pozitívny účinok:

 • Ženy po pôrode (po narodení dieťaťa na ženu nemôže pochváliť úzke a flexibilné pošvy, a tak chcete byť nielen skvelým mamička, ale tiež tešiť na intímny život s milovaným);
 • V období tehotenstva. Mnohí odborníci odporúčajú používať Virgin Star až do týždňa 35 vrátane. To umožňuje, aby sa zabránilo roztrhnutiu počas pôrodu a zníženie bolesti.
 • na kvalitu života tých žien, ktorí zabudli, čo orgazmus je, alebo to nikdy necítil. Tiež znamená, že Virgin Star bude užitočná pre ženy, ktorí chcú dodávať ich muži nezabudnuteľný zážitok a dať živšie a silný koniec.
 • Ženy trpia silnými bolesťami v kritických dňoch.
 • Ak je výhrez svalov panvového dna a pre prevenciu týchto javov. Prvý poplašné zvony – inkontinencia moču pri smiechu

.

by ste mali tiež začať posilňovať svaly panvového dna, ak:

 • Môžete bez problémov môže vstúpiť tri prsty do pošvy.
 • majú ťažkosti zaťal ukazovák do vagíny.
 • Môžete je ťažké (alebo dokonca vôbec) orgazmus.
 • Cítite sa veľmi slabé zníženie intímnych svalov počas orgazmu, alebo veľmi silným budením v procese intímnej láskanie.

Výrobcovia Virgin Star záruka, že pri pravidelnom užívaní gélu dostanete nasledujúci vplyv:

 • zúženie vaginálnej steny;
 • posilňovanie pošvových svalov;
 • zvýšená citlivosť intímnej oblasti;
 • koža svietenie;
 • eliminácia sucha a pálenie;
 • zlepšuje tón pleti;
 • zlepšenie kvality sexuálneho života.

Ako zvýšiť účinok gél

Čo je zahrnuté v zozname zložiek pomocou také významné sľuby? V skutočnosti, výrobca neklamal, pretože gél Virgin Star sa skladá len z prírodných zložiek. Ponúkame Vám, aby ste sa zoznámili s nimi

 • Hlavnou účinnou zložkou je extrakt z rastlinného pôvodu Ximenia americkej (Ximenia americana). Obyvatelia trópoch už dlho vedomí účinnosti elektrární zúžiť vagínu a posilnenie svalov v tajnosti. V skutočnosti, že má silný spevňujúci účinok, antibakteriálny a protizápalový.
 • Pravdepodobne je na zemi nie

  je človek, ktorý by nepoznal o zázračných vlastností harmančeka. Použitie harmančeka silice vo vzorci umožňuje ženám platiť Virgin Star nielen k zlepšeniu sexuálneho života, ale aj boj s takými ťažkosťami ako :. Zápal močového mechúra, kvasinkovú infekciu a pyelonefritídu

 • levanduľový olej a olej pačuli poskytuje liečivý účinok, bojuje infekcie a huby. Účinnosť preukazujú v boji proti Candida húb.
 • Použiť extrakt (alebo silice), ylang-ylang podporuje libido. Koniec koncov, je to kvitnúca rastlina je silný afrodiziakum.
 • Calendula olej napína vaginálnej steny, takže sú pružné a obnovenie ich tón. Vďaka nemu sa zlepšuje citlivosť žien k intímnym náklonnosti a kvalitu sexu. Tiež je to skvelý nástroj, ktorý v kombinácii s Ximenia americana, vedie k tónu a zlepšiť elasticitu svalov pohlavných orgánov.
 • Rose olej má antibakteriálne vlastnosti, predchádza podráždeniu. Je to jeden z lídrov v eliminácii sucha, pálenie a nepríjemné pocity v priebehu a po milovaní.
 • malé množstvo kofeínu a zmierňujúcich hydratuje a udržuje svalový tonus.

Návod na používanie Virgin Star

Pre návrat k intímnu

svaly tón, je nutné dodržiavať odporúčania výrobcu na použitie Virgin Star:

 1. Pred nanesením gélu, je nutné si umyť ruky mydlom a vodou. Je tiež žiaduce, aby sa osprchovať.
 2. Použiť veľmi malé množstvo krému (hrachu) na povrch vonkajších genitálií.
 3. Gél netreba trieť alebo plákanie.
 4. OL>

  Mimochodom, niektoré hodnotenia zákazníkov sa neodporúčajú používať Virgin Star, ísť do práce. Vzhľadom k tomu, celý deň si môžete myslieť len o svojho partnera, a o tom, čo robiť, späť domov.

  Kontraindikácie

  Hoci výrobca naznačuje, že výrobok je úplne bezpečná, tak by som neponáhľajte veriť sľubom. Je nutné najprv otestovať produkt (aspoň v ohybe v lakti). A v tomto prípade je test nebude vykazovať spoľahlivú reakciu. Vzhľadom k tomu, sliznice pohlavných orgánov šetrnejšie.

  V priebehu používania, ženy môže dôjsť k vyrážka na mieste aplikácie gélu. Napriek skutočnosti, že má prirodzenú skladbu – by nemal vylúčiť jednotlivé odpovede. Je tiež možné, pálenie a svrbenie. Ak máte nejaké takéto pocity -. Starostlivo umyť prirodzenie, môže vaginálne klystír, a samozrejme, zdržať sa akéhokoľvek ďalšieho užívania Virgin Star

  buduje povedať, že Virgin Star – intímny gél, ktorý hodnotenia sú väčšinou pozitívne, nie je možné zakúpiť v obchodoch krásy dodávok a lekárňach.

  A nie je to nízke kvalitné náradie. Stačí si prečítať krém-gél lekáreň sieť by viedli k posilneniu doplnok zázrak.

  K dnešnému dňu, Virgin Star na predaj len na internete. Odporúčam kúpiť gél iba na oficiálnych stránkach výrobcu. Tým sa ušetrí od nákupu neštandardných nástrojov, alebo dokonca falzifikáty.

  Ako odlíšiť falzifikát

  Vzhľadom k vysokej účinnosti a popularita gélu, to nie je prekvapujúce, že na trhu sa objavil falzifikát. Ak chcete chrániť seba, mali by ste si kúpiť Virgin Star iba na oficiálnych stránkach. V opačnom prípade budete dostávať po splatnosti alebo krém, alebo falšovania. Všimnite si, že na falošné krabici s gélom nie je kvalita tlače, zloženie a ukončenie platnosti dátum, registračnej tabuľky.

  Či sú analógy

  Napriek tomu, že americkí špecialisti vyvinuli rad zaujímavých doplnkov, ktorého účinok je zameraný na zlepšenie sexuálneho života, ale určite stratiť na Virgin Star. Aplikácia krajnom prípade je stále vynikajúce prevenciou chorôb močový systém, výhrez svalov panvového dna.

  Okrem toho môže byť považovaný za záchrancu pre ženy po pôrode. Takže jediným riešením je doteraz neexistuje žiadne analógy gélu.

  Čo hovoria odborníci: Poloha gynekológovia

  Okrem hodnotenia štúdie zákazníkov o výrobku, nezabudnite si prečítať, čo píšete o niektorých odborníkov doplnkov. Napríklad sme zistili, doktorom, ktoré určite pomôžu pochopiť, čo sa Virgin Star rozvodu alebo pravdu.

  Výsledky vyšetrenia

  nie je nič povedané o účinnosti prostriedkov Virgin Star, ako holé obrázkoch. Ponúkame Vám možnosť vidieť výsledky, založený na skutočných hodnotenie od kupujúcich:

 • V 46% prípadov ženy sa podarilo vyhnúť výhrez svalov panvového dna.
 • V 54% žien vyrovnať sa s nepríjemnými príznaky spôsobené menopauzou.
 • 98% zvýšenie sexuálnej túžby a zvýšenie libida.
 • 80% smotany Virgin Star dodaných dámy od nepríjemných pocitov počas a po milovaní :. Pálenie a svrbenie uslintaný zvuky a tak ďalej
 • 90% žien sa podarilo dosiahnuť viac živý orgazmus a podnietiť sexuálnu túžbu u partnera (kvôli tesnosti vagíny). Avšak, mnoho žien si všimol, že tuk začal vyrábať vo väčšom množstve, ktoré významne zlepšili kvalitu sexuálneho života. Asi 20% žien prestal používať svoj obvyklý mazivo.

reálny zákazník

Teraz viete, čo je liek na vagína uťahovanie – gélové mazivo s názvom hviezda Virgin. Znovu pripomenúť, že pre maximálnou účinnosťou od liečby, je potrebné vykonávať a trénovať intímne svaly Kegel techniky. Nie je nutné použiť všetko vybavenie. Aj s malým úsilím čoskoro všimnete výsledok.

Virgin Star gél: negatívne recenzie a real

Každá žena chce byť krásna a sebaistá. Na rozdiel od väčšiny dám však také intímne problémy, ako je postavenie svalov panvového dna, to nie je obvyklé, aby diskutovali pod šírym nebom. Ale povedať to je nutnosťou. Navyše, tam je nástroj, ktorý je schopný riešiť problém voľné pošvy je Virgin gél hviezda. Podľa hodnotenia zákazníkov, tento doplnok pomáha nielen k posilneniu intímne svaly ženy, ale tiež k úľave od stresovej inkontinencie, zabrániť výhrez maternice a steny vagíny, rovnako ako k návratu sexuálny život Paint.

gynekologické ochorenia, operácie, tehotenstvo a pôrod, prírodné vek – súvisiace ZMĚNY- všetky tieto faktory môžu nakoniec viesť k nepohodlie pri pohlavnom styku. V závažných prípadoch, problém je umocnený vznikom ťahanie bolesti v oblasti brucha, dolnej časti chrbta. Dôvodom nepríjemné javy je zmena polohy panvových orgánov a oslabenie svalového tkaniva. V počiatočnej fáze odchýlok pomôcť sa môže žena s konzervatívnymi metódami (použitie špeciálnych prípravkov, gymnastika pre intímne svaly). Ak môže k významným zmenám vyžadovať chirurgický zákrok. Čím skôr bude zodpovedajúcim spôsobom aplikovaná, tým viac žien šanca na úplné uzdravenie a návrat z tónu vaginálnych svalov.

Indikácie pre použitie “virgin Old”

Hlavný prostriedky použité na prevenciu a liečbu, sú krémy, gély, rôzne druhy lubrikanty a stimuláciu svalov. Dnes, obzvlášť populárne prírodné prípravky. Medzi nimi gél Virgin Star. Negatívne recenzií tohto nástroja, tam je málo, pretože nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

“Stará panna” stimuluje nielen intímne svaly, ale tiež pomáha zvýšiť ženské libido. Použitie mazivo odporúča:

 • keď výhrez panvových orgánov;
 • po pôrode a ťažkom tehotenstva;
 • na pozadí rôznych sexuálne poruchy a zníženie ženského libida;
 • časté zápalové procesy urinogenital sféry.

Princíp gélu Virgin Star, podľa lekárov, je jednoduchý: nástroj, ako sa na slizniciach, spôsobí okamžité kontrakciu pošvových svalov, ktoré pri pravidelnom používaní napomáha k ich posilneniu a vytiahnutím. Okrem zrejmých výhod maziva je jeho prirodzenosť – v “Staré panny” iba prírodných zložiek, ktoré nespôsobujú závislosť. Výsledkom je, že potom, čo samozrejme využitie pre intímnu hygienu sú spokojní nielen s nežné pohlavie, ale ich polovice

To je zaujímavé :. Furosemid alebo furosemid – čo je lepšie si vybrať? Inštrukcie a recenzie

Výsledky nanášania maziva

Tí, ktorí používajú nástroj veľmi zriedka opustiť negatívne recenzie. Gél Virgin Star väčšina dievčat podarilo skutočne dosiahnuť dobré výsledky. Dámy rôznych vekových skupín Poznámka:

 • zníženie bolesti v bruchu;
 • schopnosť kontrolovať prácu intímnych svalov;
 • včasná prevencia ochorenia malej panvy orgánov;
 • posilnenie sexuálna príťažlivosť k partnerovi;
 • ochrana pred infekciou močových ciest.

Okrem toho, po behu aplikácie gélu k ženám ponúka možnosť zažiť počas pohlavného styku, väčšie sexuálne potešenie. S týmto mazivá budú môcť zabudnúť na podráždenie, ktorý prináša dámy toľko nepohodlie. Doplnok je veľmi viskózna, môžete sa starať o to, čo bude okamžite vynorí po aplikácii. Doslova po prvých týždňoch liečby, sa gynekológovia uviesť zmeny v jeho pacientov: steny vagíny postupne obnoviť pevnosť a pružnosť.

Existuje iný pohľad. Niektoré dievčatá a nechcú počuť o tomto nástroji, sa domnieva, že všetky pozitívne recenzie, rozvod, a gél Virgin Star je údajne reklama. Prečo ženy nadobudol dojem, že pomôcka nie je ľahká odpoveď. Ale je možné, že zákazníci nie sú šťastie a oni stáli falzifikát, nie originálny výrobok. Použitie kovaného maziva môže viesť k nežiadúcim dôsledkom, tak kúpna gél “virgin starý” treba brať vážne.

Kde predávajú a koľko to stálo

Je zaujímavé, že v lekárňach a kozmetických obchodov, ktoré majú byť nájdené. Buy mazadlo len na internete. Napriek mnohým predajní, s radom Virgin Star, uvádzanie najlepšie od oficiálneho výrobcu. To je jediný spôsob, ako sa chrániť pred míňanie peňazí za falzifikát. Okrem nákupu výrobkov priamo od výrobcu ušetrí financie – nie je nutné platiť za sprostredkovateľské obchodné služby

.

Spôsob nanášania maziva na intímnu svaly

Základnou metódou za použitia gélu je terapeutický postup nielen užitočné, ale aj príjemné. Ako už bolo spomenuté, návykové doplnok je. V prevažujúci množstvo prípadov, prírodné zložky mazivá nevyvolávajú alergické reakcie. Hodnotenie zákazníkov na gél Virgin Star naznačujú, že po aplikácii neboli starosti bez svrbenia, žiadne horiace, bez vyrážky. Naopak, boli prvé výsledky po niekoľkých ošetrení viditeľná a podnecovať ženy k ďalšiemu využitiu.

“Staré panenský” je aplikovaný iba na vonkajšie labia a vaginálnej sliznice. Nie je potrebné zmyť krém alebo opláchnite telo po ňom. Ak by sme sa obrátiť na recenzie a návod na použitie gélu, Virgin Star, ktorý popisuje presný sled činností, sa môžeme dozvedieť o jednoduchý okruh použitia:

 1. Po postupov sprchové a hygienické používať trochu krému na externých orgánov a sliznice pošvy.
 2. Nie je potrebné trieť gél sa rýchlo a efektívne absorbované v tkanive, vstupuje do krvného riečišťa a začne pracovať okamžite.
 3. pravidelne Opakujte, bez toho by chýbať ani jediný deň. Takže môžete dosiahnuť maximálnych výsledkov. Ak to nie je možné, aby pravidelne gél aplikovať, interval medzi aplikáciami by nemala presiahnuť 4 dni.
 4. Minimálny prietok aplikácii gélu je 30 dní.

, ktorý používa krém-gél

Dĺžka liečby stimulujúce maziva je do značnej miery závislá na niekoľkých faktoroch, najmä:

 • vek ženy;
 • stupeň previsnutiu vaginálne svaly;
 • počet narodených detí a závažnosti ich výskytu;
 • infekčné zápalové ochorenia urogenitálny.

nezdravé poloha vnútorných ženských orgánov – tento jav je pomerne bežná dámy. S vypätím vôle na kontrolu intímnych svalov nie je tak ľahké, ale opustiť stáť bez akejkoľvek pozornosti vôbec.

Mimochodom, môžete použiť mazivo ako mladé dámy a dospelé stredného veku ženy – neexistujú obmedzenia. Podľa lekárov, gél Virgin Star 2017 produkcia môže byť použitá aj pre dospievajúce dievčatá. Údajne, mazivo sa nanáša len na vonkajšej časti telesa, a to je dostatočné, aby sa znížil nepríjemný pocit na prvej menštruácie.

Ak si myslíte, recenzie o gélové mazivo Virgin Star, nie všetci to sa používa na stimuláciu intímnych svaly. Niektoré dievčatá pomocou nástroja ako stimulačný mazivá. Hovorí sa, že zloženie im naozaj robí násilnej túžby a pomáha dodávať veľa príjemných pocitov partnerovi, ako aj predĺženie doby styku.

Po prvej aplikácii, mnohé ženy začnú cítiť oveľa lepšie. Postupom času, bude vaginálnej steny stáť, a zvýši citlivosť pohlavných orgánov, ktoré vám umožnia získať silnejšie potešenie počas intimity. Použite “panenské staré” a slobodné ženy. Dokonca aj keď nie je konštantná sexuálny partner, neznamená to, že to môže zanedbávať svoje vlastné zdravie!

Hodnotenie zákazníkov

Mnohí hovoria, že po prvom týždni pravidelných aplikácií lubrikantu, koža pyskov ohanbia sa stáva ľahšie a mäkšie. O túto výhodu gélu väčšina žien zistiť náhodou. “Panenský Staré” zvyšuje elasticitu tkanív, ale je vaginálne svaly pevný ako kameň.

V ich spätnú väzbu o gél Virgin Star skutoční zákazníci zdieľať svoje osobné skúsenosti a dojmy. Pozitívna spätná väzba by mala byť ľahká konzistencia a jemné vône nenápadné. Na rozdiel od mnohých mazív, tento produkt nezanecháva olejové škvrny na oblečení a bielizeň. Spotrebovanej “panenský Staré” striedmo :. Pre jedno použitie, je zvyčajne dostačujúca časť gélu o veľkosti malého hrášku

Po použití kurzu maziva niektoré ženy šťastné priznať, že nakoniec rozhodol problém, ktorý oni boli schopní získať skutočné potešenie zo sexu – vaginálnu suchosť a nedostatok mazanie pri excitáciu. Väčšina lekární mazív a liečiv určených na boj proti nemu, písať negatívne hodnotenie. Gél Virgin Star, na rozdiel od rýchlo obnoví normálny mikroflóru a hydratuje vaginálnej sliznici.

Preto toto mazivo môže skutočne byť považovaný za účinný prostriedok na prevenciu chorôb vnútorných pohlavných orgánov u žien. Vplyv doplnku takmer okamžite: všetci, ktorí používali krém, cítil účinok počas prvých desiatich minút po aplikácii.

Aká časť: tajomstvo účinnosti

Tento vzorec je založený na zložkách, ktoré môžu znížiť a posilnenie svalov. Vo väčšej miere požadovaného účinku je dosiahnuté vďaka prítomnosti v Ximenia American. Natívne extrakt tejto rastliny rastúce na území tropického pásu, má kyslosti a zvieravý akciu, ktorá je zvlášť užitočná pre kontrakčné vaginálnej tkaniva a svalov. Na bielenie vlastnosti Ximenia vyjadrovať a skutočné hodnotenie. Gél Virgin Star naozaj zosvetľuje pokožku v oblasti slabín, obnovuje tonus a zlepšuje prietok krvi do pohlavných orgánov.

Okrem Ximenia, v kompozícii mazivá “panenský Staré” našla svoje miesto kofeínu a zmäkčenie tekutina, ktorá zaisťuje, že normálne úroveň vlhkosti pošvy a pomáha udržiavať svaly v ťahu. Kofeín tiež zvyšuje krvný obeh v panvových orgánov.

Je možné dosiahnuť efekt bez špeciálnych cvičení

Na prvý pohľad sa zdá, absolútne nemožné a nereálne, že nejaký druh krému gélu pomáha obnoviť tón intímne svalov. Mnoho žien spočiatku myslí, že gél Virgin Star rozvod, a spätná väzba je len marketingový trik. Uistite sa, že zvrátiť im spôsobuje efekt, ktorý sa dosiahne v priebehu niekoľkých aplikácií.

Ale tu by mala byť zmenená. Na základe spätnej väzby od lekárov a spotrebiteľov o gélu Virgin Star na báze, žiadne skutočné zmeny v tele ženy neoslavuje to, ak nechcete venovať dostatočnú pozornosť komplexné vypracovanie svalov vagíny. Ak chcete očakávať, že mimoriadne výsledky, nie dávať najmenšie úsilie, ale len pravidelne používať tuk, za to nestojí. Je pravdepodobné, že dievčatá, ktoré zasvätený Panne gél é negatívne recenzie, spoliehajú na plnenie zázrakov. Mazivo “virgin Old” nie je rozprávka, ale veľmi účinný a jednoduchý spôsob, ako upevniť účinok získaný z tréningu vaginálne svaly.

V tejto súvislosti je potrebné venovať pár slov techniky pre posilnenie pošvových svalov. Mnohí zrejme usúdil, že hovoríme o kegels. Princíp tohto jednoduchého gymnastiky scvrkáva na cyklické “kompresie-relaxácie” intímne svaly. Ak chcete zistiť a cíti vaginálne svaly, môže každá žena, a to vďaka jej dámy riadi proces močenie. Výsledky použitia tejto techniky je pomerne vysoká, ale majte na pamäti, že Kegel cvičenia pomoc nie je pre každého.

Riadne školení intímnych svalov Virgin Star

Mimoriadne dôležitý bod: neplatné denné a predĺžené cvičenie vaginálnych svalov. O päť minút každý deň bude stačiť. Ak máte dodržiavať odporúčania pre cvičenie, bude dobrý tón pošvy môcť dosiahnuť po niekoľkých mesiacoch. Vedľa najpopulárnejšie verzií výcviku intímnych svalov, ktoré sú založené na technike Kegel:

 1. Kompresia a uvoľnenie pošvy. Ak chcete získať kontrolu nad požadovanú svalové skupiny, a to prvýkrát, môžete sa pokúsiť vykonať cvičenie v procese uspokojovanie prirodzených potrieb. Je nutné prerušiť močenie a všeobecný opis, zameranie na svoje vlastné pocity. Je dôležité cítiť, čo svaly sú používané pre toto. Spočiatku vykonať tri sady 10 kontrakcií.
 2. Uistite sa, že tón alebo, naopak, laxnosť intímnych svalov, prst zavádza do pošvy. Cvičenie môže byť v akejkoľvek pohodlnej polohe. Mali by ste sa pokúsiť sprísniť svaly a udržať ich v tejto pozícii po dobu 10-15 sekúnd. Medzi každým stlačenie by mala byť 10 sekúnd relaxácie.

, ktorí nechcú používať “starý panenský”

Doklad o neškodnosti a univerzálnosti prostriedkov je ručný od výrobcu a mnoho zákazníkov názory na gélu Virgin Star. s fotkou v originálnom balení je uspokojiť každú ženu, ktorí by chceli kúpiť skutočný lubrikant, a nie vyhadzovať peniaze pre falšovaných výrobkov. Použitie neštandardné alebo falšované časti môžu mať nepriaznivý vplyv na zdravie ženského urogenitálneho systému. Základom tohto gélu je “Stará panna” je patentovaná formula, ktorá umožňuje aplikovať liek bez odporúčania lekára.

Ak je podráždenie na prirodzení ženy alebo partnera, nemožno použiť krém, gél Virgin Star. Podľa názorov môže zhoršiť stav kože. Upustiť od používania doplnku a dobu menštruácie.

Výrobcovia upozornil kupujúcich k možnosti negatívnych dôsledkov po nanesení maziva v prípade individuálnej neznášanlivosti. Ale v prípade, že telo normálne reaguje na zložky doplnku a po prvom použití, nič strašného sa stalo, že je bezpečné pokračovať v takej príjemnej ošetrení. Pri pravidelnom užívaní gélu panvových orgánov u žien brať normálnej polohe, vaginálne svaly prichádzajú v tóne. Použitie Virgin Star je tiež povolené pre preventívnu účely.

Cream Virgin Star

Myslím, že to je nemožné, aby utiahnuť svaly pošvy bez použitia tohto procesu úsilie? Inovatívny krém-gel pre ženy Virgin Star popiera to! S ním zníženie intímnych svalov stane sama o sebe, bez nepohodlie a vedľajších účinkov. Hlavnou výhodou krému – prírodné zloženie na báze rastlinných extraktov.
Základné vlastnosti: Virgin Star

 • stimuluje kontrakcie pošvy, posilňuje a zužuje jeho múry;
 • spôsobuje vaginálna svalového tonusu;
 • protizápalový účinok a normalizuje mikroflóru intímnych zón.
 • zvyšuje orgazmu pocity pri sexe;
 • eliminuje sucha z vaginálnej sliznice, môže byť použitý ako lubrikant.

Zaregistrujte sa a zanechať komentár.
trvá menej než 1 minútu.

Virgin Star použití ihneď v 2-smeroch:
1. maľovať pred sexom ako mazivo pre zlepšenie sklzu a hydratujú intímny priestor. Gél vyrovnáva s touto úlohou. Si všimol, že vzrušenie sexu, používať to silnejšie, ľahšie dosiahnuť orgazmus. Partnerom efekt, taky.
2. aplikovať každý deň priamo na stenách pošvy s cieľom zlepšiť elasticitu svalov. Výsledok je viditeľný. Je nutné použiť aspoň po dobu niekoľkých týždňov. Pre výsledok stabilné, by aplikačná dávka mala byť pravidelne opakovať. Je vhodné kombinovať použitie produktu s konkrétnou cvičenia.
Podotýkam, že inštrukcie hovoria aplikovať prípravok na 1 vždy po niekoľkých dňoch, ale toto použitie dal veľmi zlé výsledky, tak som musel nastaviť frekvenciu aplikácie. Žiadne negatívne reakcie s týmto liekom nespôsobí. Tiež si všimol, že gél má vplyv na zosvetlenie kože v mieste aplikácie. Vojde ženy s hyperpigmentácie, ktoré vznikli po pôrode. Trezoru produkt. Môžete použiť bez obáv z možného poškodenia.

Po narodila moje druhé dieťa, môj manžel skoro odmietol piť mať sex so mnou. Sex sa stal nudný rituál raz za mesiac. Musím priznať, že pre mňa, blízkosť prestalo byť príjemné: vaginálnu suchosť, nedostatok príjemných pocitov, Nehovorím o orgazmu.
Cream Virgin Star objednal tajne od jej manžela, sa opýtať, či sa bude cítiť rozdiel. Hoci inštrukcie radia používať každých pár dní, urobil som to raz denne. No pobochek Bol som prvýkrát bál ju používať, ale po stretnutí s krémom, upokojí: existuje veľa prírodných a veľmi užitočných prvkov.
Po niekoľkých dňoch som mal pocit, že intímne svaly začali vracať do tónu a majú túžbu mať vyschlo.
Obľúbený radosť. Ale nielen on! Prvýkrát za posledný rok som sa cítil neskutočný pôžitok zo sexu. Mimochodom, všimnite si rozdiel ani môj gynekológ, ona tiež poznamenať, že vaginálne steny stále hladká, bez zápalu.
odporučiť! Virgin Star mi dal späť šťastie jej orgazmu.

som začal používať krém po 7 mesiacoch po pôrode. Účinok gélu nie je rýchly, ale skutočná. Krém som použil 1 krát za 3 dni. Takže cena je, že je veľmi ekonomický a trvá niekoľko mesiacov. Sám uviesť skutočné tónovanie a posilňovanie svalov vagíny. Navyše krém zosvetľuje pokožku pyskov a sucha. Výsledok potešil nielen mňa, ale i môjho manžela. Všimol si, že účinok gélu počas intimity.

Navrhnúť použiť krém v kombinácii s posilňovňou, potom bude efekt rýchlejší.
som bol schopný obnoviť svalový tonus v čase kratšom ako jeden mesiac, robili cvičenia a cez deň používa gél. To nedáva žiadne nepohodlie, sliznica nie je zima, nemá žihadlo, je absorbovaná v priebehu niekoľkých minút, vôňa nemal. Môžete bez obáv pred začatím prác platiť.
Takmer okamžite som sa cítil, ako by sa napätie svalov pošvy, ale potom to ide preč. Ak použijete dva týždne v rade svaly pružnejšie a silné, že vagína sa zužuje, je ľahké rozpoznať, či mať sex.

nadšenie dať 4 body z 5. zníženej skóre pre neprístupnosť.
Po pôrode začala sexuálny život po 1,5 mesiacoch, bol som veľký strach z toho, čo je vnútri teraz “vedierko.” Preto tento doplnok objednal kým ešte tehotná.
viem, že podobné akcie má palice, ale tlačiť nechcel som, vzal to v podobe glej od dôveryhodného predajcu.
Gél je dobré, pretože môže byť použitý ako mazivo, z ktorých ani jeden som sa vysuší, naopak, je množstvo lubrikantu zvýšil.
Je to smiešne (prostriedky pre zúženie pošvy, stále pre bielenie funkcie konečníka vynašiel), ale zariadenie spĺňa uvedených parametrov. Všetko funguje.

kúpil sám PEEN po pôrode. Teraz ešte viac, než bolo plánované. Okrem toho, čo cíti ako vnútorné veci ešte veľa už všimli pozitívne zmeny v riešení hyperpigmentácie v intímnej oblasti. Spočiatku tento sľub užívateľské hodnoty, ktoré nie sú uvedené, ale krém na sebe nie je ušetrený a oblasť pyskov nie je zabudnutá. Tehotenstvo a pôrod ma viedli k domnienke, že je to všetko veľmi tmavá. S Virgina som mal len niekoľko mesiacov získať normálnej pleti. Problém zo bez krému, najmä bez zápachu, nespôsobí nepohodlie. Budem pravidelne používať, aby sa v dobrej kondícii.

Aj, ako je gél, na rozdiel od tampónov, gél nepotrebuje konštantným smeru použitie. Natoľko, že 3-4 krát týždenne, a ak budete mať šťastie a častejšie aplikovať na sliznice a malý tlak zvnútra.
Použitie gél priamo pred blízkosti, je vplyv na úzky kontakt silnejšie. Zvláštne nepohodlie nie, keď som prvýkrát pocítil mierne napätie, ako keď som zámerne zovrieť svoje vaginálne svaly. Ste sa na to zvyknúť.
Gél je pomerne silný, ale ľahko aplikovať, s málo vľavo na koži. Myslím, že je absorbovaný až do konca. Pracuje ako mazivo a mazadlá v rovnakom čase.
vône ako taká, gél nie je. Podobne ako všetky gély vonia mierne silikón, latex, niečo chemikálie, ale ostrosti a pretrvávanie v chuti.
začína pôsobiť po iba 20 minútach. Takže, keď to príde na to, že gél je získavať jeho maximálnu účinnosť. Osobne som sa konečne začal re-skúsenosti orgazmu a že vaginálne po pôrode boli s vážnymi problémami, ktoré ovplyvnili vzťah s manželom. Manžel je tiež šťastná, cíti sa ako obrie. Úprimne povedané, dievčatá, niekedy aj bolestivé, ale je to v pohode!

V priebehu používania krém mi pomohol obnoviť normálnu pružnosť vaginálne svaly. Problémy nastali po operácii.
Krém som použil 1 krát za deň v mesiaci. 1 tuba je práve dostatočne pre toto obdobie.
Pri aplikácii, nástroj nespôsobuje žiadne ťažkosti a nespôsobuje sucha. Naopak, som si všimol, že krém podporuje normálnu intímne “vlhkosť”.
Použiť pokyny potrebnosti. Uistite sa, že na vykonanie hygienickej postupy.
Prípravok je gél a hustá, ale je distribuovaný normálne. Pri nanášaní trochu zima, ale tento pocit rýchlo zmizne.
Jeho úlohy v produkte vyrovnať.

Konštantná nemá žiadny účinok, takže po 2 mesiacoch opäť vrátila sa k nemu. Prvý kurz sa konal počas 3 týždňov, bol použitý veľkoryso na koži po večernej sprche. Jej doteraz dobre vysuší.
Nikdy predtým nemal používať také nástroje, ale teraz chcú niečo zvláštne, čaj nie je dievča už. Domnievam sa, že gél jednoducho vymyslel, nie pre dievčatá.
Bolo pre mňa dôležité obnoviť vášeň v sexe, a to nielen muž bol v pohode, ale ja áno. S vekom sa pokožka stratila pružnosť všade tam taky, takže gél je ideálny pre vás.
Zloženie prírodné, bez chemikálií a trestnej činnosti, takže môžete bez obáv použiť aj pre tých, ktorí trpia s citlivou pokožkou alebo ste v poslednom čase navoskované.
Mimochodom, pokúsil nasadiť len profilirovannye kože, žiadna reakcia, to znamená žiadne hrbole, neobjavil svrbenie. To je veľké plus.
Gél lak na čistý tampón a vložiť ju do pošvy, potom sa pokúsiť veľmi pomaly otáčať v kruhu, takže sa gél dostane do vaginálnej steny a na dne, čo je dôležité.
Výsledok nie je okamžite prísť. Ale na konci týždňa cítil znateľné napätie v excitáciu, ktorá tam predtým nebol. Penis sa cíti dobre, tesný. Tak šťastná!

Môj manžel a ja sme spokojní s nákupom. Spočiatku som bol naštvaný, že môj manžel priniesol tento gél e-mail, ale rozhodol sa skúsiť to a to nebolí. Všeobecne platí, že konkrétne problémy z hľadiska tesnosti vchodu, som si nevšimol. Ako sa ukázalo len mňa, ale môj manžel chcel “ako predtým”, teda pred 10 rokmi. Bolo to nepríjemné.
Nakoniec, ona bola radosť. Most interesting is that when applying the gel is not felt no heat, no burning, just like a gel lubricated, so a light chill, and after he passed. So my husband said, complete garbage.
But once started sex, it became clear that the gel works with the muscles and the vaginal walls. On the external surface of its effectiveness does not apply.
Especially narrow was the entrance, even the first frictions were seriously hampered. With each subsequent application of the effect became, in the end, after 3 weeks, the tube ended. Used like 10 times. Now it’s been 2 weeks and I began to feel that sensation subside, probably the effect lasts until the active substance remains in the muscles of the vagina.
I plan on ordering more this gel, now itself. Nothing offended at her husband, back to my sensitivity and bright orgasms. Put five.

Gel bought on the stock, first for pampering, my husband wanted to surprise you, but I found that the gel begins to act immediately.
That I was at first disappointed, for greater efficiency it was necessary to apply the gel for two to three weeks, at least 3 times a week. Decided to follow the instructions, do not throw away!
The gel is quite nasty, it smells like a gel with aloe and cucumber, not a supporter of herbal care, so personally, I like this smell on intimate place seemed strange. I honestly would not mind if the manufacturer has departed from the rule of absolute naturalness and added a drop of strawberry or chocolate flavoring. And so it turns out as something not very nice.
Gel much skin, even the labia, if they fall a drop of the skin inside the muscles are compressed slightly during application of the gel. It is then, after about 2-3 hours the fun begins. The feeling that you really want to pee and have to endure.
First quality sex on the background of the use occurred 2 weeks after starting use. Had to use a lubrication, as the entrance was very narrow, to the pain. Cool, of course, put five.

All natural and safe. My husband and I are very happy, but the more I, as before, and sex is not wanted due to the fact that almost nothing felt. And all generations. Plus the hormones acted up. And gel perfectly tightens the vagina.
I think he has a slightly stimulating effect, as long as the gel is put not sickly so excited, but this is quite natural, as massage when applying must be active.
In order to apply the gel on all the walls of the vagina have to use a special stick of plastic that was left in me after the treatment of thrush. Fingers to do it is not very convenient, and dangerous. Since I wear long nails and the damage can not calculate the force and scratch the delicate mucous membrane.
Most importantly, the gel is very neutral in terms of PH, it does not dry the vaginal walls, so no change in terms of slip not noticed. The smell of the gel specific, not very pleasant, but negative I noticed.
Of the minuses: the gel comes in a tube with twist-off lid. When gel is not enough to Unscrew the lid with one hand, which is not very convenient. In the rest of the gel satisfied, began to experience vivid sensations, as before, to carp especially there is nothing.

A year ago I was laughing at those who buys sticks from aliexpress for instant narrowing of the vagina.
Now the very buy the gel, but it is not gel, it is wonderful, see below.
Important! I do not advise to close my opinion and escape to Ali for cheap substitutes, they can burn the delicate mucus membrane of “your girls”.
Old virgin (Virgin Star) is presented in an elegant, beautiful package of pearl color, with a handy lid latch.
The manufacturer claims that it can be used as a lubricant before making love..
This means the effect on the pelvic floor muscles making them stronger and stronger.
A discreet idea to buy this kind of money pushed me when I give birth. I thought after giving birth the woman, of course I’m sorry for the expression, there will be a “bucket”, but the reality is almost the same, but the muscle was badly damaged.
In order to regain erogenous sensitivity was acquired such that the gel Virgin Star.
The price of a humane, consumption minimal.
I ordered directly from the supplier, as I have said above in order not to run the burns of the mucous membranes.
I liked that the manufacturer recommends this product together with exercises, I’m always scared mountains of gold, like, lie on the couch and lose weight, it does not happen!
Feel free to put 9 points out of 10, took a star off for the fact that I do not like to cooperate with online shops, I find it easier came — saw — bought.

This is interesting:Candles Voltaren: effectiveness for prostatitis, instructions for use, the composition

After the birth I felt that the vaginal muscles are too stretched. My husband also noticed, sex has ceased to be fun, I did gymnastics, but the effect was minimal.
Another thing Virgin Star. With no need of effort, no need to take the time to exercise, and it helps significantly during the month.
Use it two times a week, the cream is not too thick, so it takes a little time, I managed to stretch one tube for almost a month.
Apply the cream after a shower to dried skin, inside and out. Another good idea to stretch the internal muscles to speed up the process, but not necessarily.
No discomfort from the cream was not, it does not sting, does not give Allergy. And it absorbs quickly, so don’t feel on the body. The course of treatment — a month, I got 25 days, but by this time the muscle came in the norm, become elastic as before. That is, I didn’t check, but the feeling has returned to the state before the birth. My husband said that I feel like I didn’t give birth)
It turns out that for 2 months of gym I have been less than 25 days with cream and absolutely did not make any effort in this. An additional advantage is that the herbs in the cream protect from fungus and inflammation.

Sign up to leave a review.
It takes less than 1 minute.

Cream Virgin Star for the contraction of the muscles of the vagina

Gel Virgin Star — a means of providing a regenerating, toning, rejuvenating effect on the muscles of the vagina. High efficacy confirmed by numerous reviews of users and doctors. On the official website of the manufacturer can be read reliable information — the divorce or not. To buy a vehicle through the Internet is easier and cheaper than in the pharmacy.

Virgin Star — a means of returning women’s health

Cream Virgin Star is a means of stimulating the reduction of intimate muscles. Thanks to the natural active substances in the gel composition of virgin Old manages to regain the natural muscle tone of the vaginal walls, increasing their elasticity. In the result of regular use, you can narrow the lumen of the vagina, strengthen, and prolong women’s health.

Go to provider website

Customer reviews about Virgin Star

On various Internet resources that one can read a lot of both positive and negative feedback about the gel Virgin Star. The lack of results from the use of, as a rule, due to failure to comply with recommendations for use. About these and other intricacies in detail write on the discussion forums. Real customer reviews are available on the official website of the manufacturer.

I have two children. With age noticed changes in the sensitivity of intimate muscles. From a friend heard about a treatment that restores tone, increases sensations during sexual intercourse. Decided to try it. Ordered cream Virgin Star on the official website with a nice discount and prompt delivery. Satisfied. After 2 weeks felt a decrease in the volume of the vagina by reducing the intrinsic muscles. Intimate life with her husband began to play with new colors. Be sure to complete the full course.

Nina, 37 years old, Omsk.

After the first birth, the restoration of the intimacy occurred after 2 months. After the second — the quality of sex has changed for the worse. I was doing special exercises to strengthen the muscles of the vagina, and then found out about the supplement’s Virgin Star. Try surprised quick results. The walls of the vagina become as before the birth. Improved sensitivity and a fully recovered tone. Sexual feelings become much stronger. It’s not a divorce! I’m happy and my husband too! Try it and you will not regret!

Daria, 27 years old Saint-Petersburg.

On the miracle supplement learned from a gynecologist. She suggested to me where to buy the cream. Ordered on the official website, as in conventional pharmacies not find. After a month of regular use I was surprised with the result. Almost fully recovered tone, I feel like a young girl. Virgin Old helped to fully enjoy sex. Recommend to all women! The more the price does not exceed the cost of high-quality cosmetic jars cream.

Galina, 42 years old, Moscow.

Reviews of gynecologists about virgin Old

The effectiveness of virgin Old can be judged by actual doctors who explain the principle of operation of the gel from a scientific point of view. The secret lies in intelligently chosen, a unique composition, which helps to activate the body’s own resources.

Cream virgin Old — a great alternative to conservative treatment of insolvency of the vaginal walls. Prescribed to women in the recovery period after gynecological surgery, pregnant women in the later stages (at the absolute absence of contraindications) for the normalization of tone of vaginal muscles after childbirth and in other clinical cases. The composition has antibacterial, antifungal effect. Before using consult the gynecologist and after a medical examination, feel free to use the gel!

Anna Golikova, a gynecologist. Experience – 10 years.

Star Virgin gel is an effective and safe tool that helps you to achieve real results in the restoration of elasticity of the vaginal walls and reduction of their lumen. When applying the composition does not enter the bloodstream, does not supply the body with hormones for the uterine contractions. Active ingredients act gently on the muscles, improving muscle fibers, hydrate the mucosal surface, restore its integrity. I treat patients who read reviews Malysheva and other professionals in various forums devoted to women’s health. I confirm that the supplement really works and is safe composition.

Alena Ipatova, specialist in vaginoplasty. Experience – 15 years.

Virgin Star — truth or not

Gel Virgin Star many believe in divorce, so different online resources, dissatisfied with the quality of the product users write negative reviews. The fact that the negative impression of the product occurs when the inadequacy of the claimed effect. This is only possible in the case of acquisition fakes. In order to avoid misunderstandings should purchase products on the official website.

The cream acts in two directions:

 • moisturizes, has antibacterial, antifungal effect, has a protective function externally;
 • being absorbed through the skin and mucous membranes, stimulates the contraction of the muscles of the perineum, pelvic floor, contributes to increase their elasticity, elasticity.

Virgin Old — unique agent on a natural basis, which gives a real result. The effectiveness is confirmed not only by the feelings of the women who used the supplement, but the findings after pelvic exams. As confirmed by numerous reviews, a noticeable improvement is felt after a few applications or after completing a full course (in the presence of pathological changes in the vagina).

Price and where to buy Virgin Star

Gel Virgin Star is not for sale in retail outlets and pharmacies, a reliable option to purchase the original — order on the official website. Only genuine products meet all quality standards, is certified and is completely safe for the health of the female body. In the follow-up period the buyer offers a special price — ….

Cream virgin Old, in addition to the official website of the manufacturer, you can buy in specialized online shop. However, one should be very careful and place your order only through the official representatives of the manufacturer who have the appropriate permission to distribute.

Gel Old virgin unique in its composition and pharmacological properties. Among analogs having similar therapeutic effects, there are pharmaceuticals, such as:

Some of them can be purchased in retail pharmacies. Virgin Old different complex effects, absolute security, as it has a natural composition and contains no hormonal substances.

Instructions for use of virgin Old

Gel virgin Older without prescription, but requires compliance with the instructions for use for maximum effect.

Before applying you must take a shower, carefully washing the external genitals with running water without the use of harsh products. A small amount of cream-gel Virgin Star (a drop the size of a pea) should squeeze out of the tube. According to the instructions for use, using a special applicator rubbing movements, the gel should be applied to small, large labia and around the entrance to the vagina.

To achieve quick results, it is recommended after treatment to perform several contractions of the perineal region. Charging for intimate muscles accelerates the process of recovery of tone by improving blood circulation in this zone.

You can use the tool not more than 1 time in 3-4 days. Kurz trvá jeden mesiac. There is another way of using the cream as lubricant — lubricant. In this case, to apply the composition it is necessary a quarter of an hour before intercourse. As confirmed by numerous reviews — it really works!

Kontraindikácie

Cream to restore the elasticity of intimate muscles Virgin Star has a unique formula composition. It can be used to return the volume of the vagina, getting rid of unpleasant sensations and sounds during intercourse. The tool differs in the absence of contraindications, however, there is the risk of individual intolerance of some components.

The composition and action of the virgin Old

The uniqueness of the supplement is its complex effects on the female genital organs. Gel virgin Old consists of the following components of plant origin:

 1. Essential oil of chamomile is a natural disinfectant, relieves irritation, promotes tissue regeneration, moisturizes and prevents dryness;
 2. Extract American ximenia — has a decongestant, antifungal activity, has a tightening effect on the vaginal walls;
 3. Oil marigold flowers — improves the elasticity and contraction of muscles, improves skin tone, allows you to get maximum pleasure from physical contact, natural lubricants;
 4. Ylang – ylang — helps to restore the integrity of the skin, accelerates the healing process;
 5. Rose oil is a natural antiseptic, eliminates the discomfort (burning, pain, vaginal dryness);
 6. Patchouli, lavender — anti-inflammatory agent, is effective for the prevention of vaginal candidiasis.

a supplement for women and safe works on the muscles of the pelvic floor, perineum, contributing to their reduction. The cream does not contain hormonal substances, leading to uterine contractions. According to reviews, many women use the facility before the birth and after, which helps to reduce rehabilitation period.

The application of the gel lubricant the whole course guarantee the achievement of a tangible and stable result.

Other methods of recovery of the vaginal muscles

With prolapse of the vaginal walls, prolapse of the pelvic floor muscles associated with past clans and injuries shown in the main surgery. Common procedures are:

 • vaginoplasty;
 • plastic sex (large, small) lips;
 • plastic clitoris.

Virgin Old — a worthy alternative to surgical procedures. Advantages compared to other methods:

 1. Ease of use;
 2. No need in preliminary preparation, the introduction of anesthesia (mandatory operation);
 3. The ability to use them without prescription, as the prevention of gynecological disorders (normalization of the vaginal flora).

Lubricant eliminates painful sensations during sexual intercourse-related dryness, eliminates laxity of the vaginal walls.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...