Vitaelife Pharma Omega 3 – cena, kde nakupovať, kapsule

[Total:    Average: /5]

Jedným z diskutovaných posledných problémov v medicíne, je význam omega-3 polynenasýtených mastných kyselín. Moderné odborníci na výživu, gerontologists, odborníci v odbore potravinových doplnkov a otázky starnutia, dal Nutraceuticals v prvých radoch na účinnosť a užitočnosť doplnenie.

Čo je to?

Omega-3 patrí do triedy polynenasýtených mastných kyselín, a spolu s ďalšími lipidmi omega by pravidelne urobiť z mimo ľudské telo. Hlavné omega-3 kyseliny sú dokozagexaenova (DHA), eikosapentaenová (EPA) a alfa-linolénovej (ALA). DHA a EPA v malých množstvách, môže byť syntetizovaná v tele z ALA, ale syntéza je tak malé, že nemá 5% potreby tela. V súvislosti s touto skutočnosťou, všetky tri kyseliny môžu byť považované za nevyhnutné pre telo, a nutne robiť s jedlom, alebo v podobe doplnenie .

Pomer

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčom k dokonalej zdravie je pomer v telových omega-6 a omega-3 mastných kyselín. Skutočnosť, že omega-6s majú zápalový účinok, spôsobujúce a spôsobuje rôzne druhy zápalu a opuchu. Omega-3, naopak zmierniť zápalovú reakciu. Optimálny pomer omega-6 k omega-3, podľa rôznych zdrojov, je od jedného do troch na jednej do piatich. V Európe je väčšina populácie tento pomer dosahuje 1: 100, ktorá vyvoláva iný druh systémového zápalu a chorôb a urýchľuje proces starnutia. V tomto ohľade je kľúčovým bodom korekčného silu populácie je obohatenie stravy s omega-3 kyselín, na pozadí obmedzenie omega-6, ktoré sú hojne obsiahnuté v rôznych rastlinných olejov, takže milovaný väčšina Europens.

Priaznivé vlastnosti omega-3 mastných kyselín

thete brbe bodybuider1 1 Vitaelife Pharma Omega 3   cena, kde nakupovať, kapsule Okrem protizápalové pôsobenie tejto triedy látok, má rad špecifických vlastností. Omega-3 mastné kyseliny zahŕňajú membrány všetkých bunkách tela. Zvlášť veľký je ich úloha v tvorbe vnútorných stien krvných ciev. Bez dostatočného množstvo týchto lipidov v krvi, endotel plavidlá, ktoré si vyžaduje neustále regeneráciu, tvorí defektné štruktúru, ktorá sa podrobí konštantný zápalu a tvorbe aterosklerotických plátov. Vzhľadom na značný vplyv na tvorbu zdravej cievy, omega-3 v súčasnosti považovaná za kľúčový doplnku pre prevenciu a liečenie kardiovaskulárnych ochorení.

READ  WEEX na chudnutie - skutočné názory, ako na to - prísady

Rovnako dôležité tieto lipidy a pre zaistenie tvorby a normálne fungovanie centrálnej nervovej sústavy. Takže v šedej hmote kyseliny mozgu dokozagexaenova je viac ako 3% a má priamy vplyv na úroveň inteligencie, stres, kognitívnych schopností. Zvlášť veľký potreba DHA v vyvíjajúci sa mozog dieťaťa. Ak sa v období intenzívneho rastu nezabezpečí dostupnosť dostatočného množstvo omega-3 a aktívne sa zaradiť do stravy potraviny bohaté na trans-tukov (sušienky, koláče, atď), nemali by ste byť prekvapení, potom že mozog dieťaťa bude postavený margarínu a mužík bude preukázať zodpovedajúce duševné schopnosti.

Moderný vedecký výskum ukázal, niekoľko ďalších vlastností omega-3 polynenasýtených mastných kyselín. Medzi nimi irarenai vplyv na normalizáciu funkcie imunitného systému. Lipidy pôsobí na všetkých úrovniach, čo zaisťuje normálne maturáciu imunitných buniek. To je do značnej miery spôsobené protinádorový účinok. Vyvinutý imunitný systém pozorne chráni telo v boji proti rakovinové bunky.

Osvedčené omega-3 na potieranie rôznych ochorení kĺbov. Artritída prospech majú schopnosť lipidov k zníženiu zápalovej odpovede a normalizovať imunitné funkcie, a telo zbaví pretože vplyvu na metabolizmus a krvný obeh. Schopnosť omega-3 mastných kyselín spomaľujú proces starnutia , prevencii rozvoja zmien súvisiacich so starnutím. Gerontologists uznať ako jeden z najdôležitejších zložiek zdravej výživy pre staršie osoby, spolu s vitamínmi a antioxidantmi. pozitívny vplyv suplementácia kyseliny a kože a vlasov.

zdrojom omega-3

Kde môžeme získať omega-3? Za normálnych okolností sú hlavné zdroje, v skutočnosti iba dve. Tento mastné ryby zvýšený v divokých severných moriach a ľanový olej . Bohužiaľ, táto ryba v strave obyvateľstva vo všeobecnosti je takmer chýba, a ľanový olej nemôže slúžiť ako kompletný a jediný zdroj týchto lipidov, v súvislosti s existenciu iba jednej kyseliny alfa-linolénovej, v neprítomnosti dokosahexaenovej a eicosapentaenoic kyseliny. Na druhej strane, väčšina prospešné účinky omega-3, pretože len DHA a EPA, ktorý slúži len rybí tuk. Pre vyriešenie tohto problému ďalších omega-3 doplnky. Existujú dve formy takýchto prísad. Je to koncentrát omega-3 v kvapalnej forme, ako antioxidant a konzervačné činidlo, ktoré sa často pridáva vitamín E a formu kapsule omega-3, v ktorom sú lipidy chránené vzduchotesné želatínové kapsule. Typicky je kvapalná forma je cenovo dostupné, a zapuzdrené lepšie chránené pred škodlivými faktormi životného prostredia.

READ  Normalit Activ s vysokým krvným tlakom - ako to funguje? Aké sú názory

Ako si vybrať?

thete bicyce bicycit1 Vitaelife Pharma Omega 3   cena, kde nakupovať, kapsule Omega-3 sú v ponuke na predaj v širokej škále. Ako si vybrať doplnok, ktorý vám najlepšie vyhovuje?

Začnime s vegánov. Ak ste vegan či vegetarián, a chcú, aby sa omega-3 kyseliny rastlinného pôvodu, je vaša voľba -. Vegan omega-3

Zvyšok by ste mali poznať rozdiel medzi rybí tuk a rybí tuk. Prvý z nich je vyrobená z rybej pečene, pričom toto teleso sa hromadia škodlivé kovy a toxické látky. V prípade, že hotový výrobok je zle liečená, môže zostať škodlivé látky. Ryby tiež tuk získaný z rybieho svalu, a teda lepšie dať prednosť jemu.

Treba tiež venovať pozornosť množstvo obsahu v aditívu dvoch najviac prospešné mastné kyseliny :. eikosapentaénovej kyselina (EPA) a dokozahexaénovej (DHA)

Podľa odporúčania American Heart Association – American Heart Association – v deň by malo 250-500 mg EPA a DHA. Preto je pri výbere porovnávať obsah týchto kyselín v jednej dávke. Brať do úvahy výživovej hodnoty potravín, ktoré konzumujú športovú aktivitu (pre športovcov odporúčaná dávka pri hornej hranici), a vzhľadom na to, že odporúčané dávky, vybrať najvhodnejší doplnok. Antarktického krilu olej, napríklad v jednej kapsule obsahuje 60 g EPA a 28 g DHA a naše Omega-3 Plus Elite obsahuje nárazovú dávku EPA – 530 mg. Na našich webových stránkach výber suplementácia omega-3: tu nájdete vždy to, čo potrebujete.

Ako sa?

Dávka sa môže meniť v závislosti od účelu. Pre zaistenie základných potrieb pre metabolické procesy, postačí použiť až 500 mg lieku za deň. Znižujúce krvnú zrážanlivosť a prevencii kardiovaskulárnych ochorení dávka nezvýši moc. Denná dávka môže byť použitý iba raz počas jedla, a môže byť rozdelená do niekoľkých metód. Uvedomte si, že , keď sa vezme nadmerné množstvo omega-3 môže vyvinúť nežiaduce reakcie je v podobe porúch tráviaceho traktu, nižší krvný tlak, zvýšené krvácanie. Ak máte tieto príznaky, musíte prestať užívať liek a poraďte sa s lekárom.

READ  Bliss Hair - názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

ďalší príjem omega-3, je kľúčom k dobrému zdraviu a aktívnu dlhovekosti. Avšak, pred použitím poraďte sa s odborníkom.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 318 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.