Zelená káva – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, chudnutie

[Total: 0    Average: 0/5]

Zelená káva Pokračujte v užívaní citát z článku z webových stránkach American Society of chemikov: A zároveň výpisu z Wikipédie: Čo hovoria lekári o zelenej kávy Výsledky podľa požadovaných účinkov? Záver:

zelená káva podvod?

 • spaľovanie tukov účinky
 • proti celulitíde efekt
 • Absolútne bezpečné pre zdravie
 • Bez diéty a hladovky
 • Bez náročnom fyzickom výkone
 • Doma
 • Zobrazuje telo toxínov
 • viditeľných výsledkov v čo najkratšom čase

To sú titulky, ktoré postihli stránky predávajúce zelenej kávy (aka Green Coffe ). Všetky vyššie uvedené mnohé z nich dokonca zaručiť a sľubujú vrátenie peňazí, ak nie ste spokojní s účinkom v rámci jedného mesiaca. Kto by sa však potom našiel niekoho žalovať u nevyrovnaných záväzkov, ale to je iná otázka. Pravým liekom na chudnutie a zlepšenie zdravia, a dokonca aj celulitídy budú odstránené, bez ohľadu na to, či ste žena alebo muž.

Povedzme si na rovinu, že je neopodstatnená, ak sú všetky tieto sľuby a kde sa zelenej kávy na naše hlavy. Budete mať informácie z miest distribútorov tohto magického elixíru a skontrolovať oficiálnych zdrojov. Aby nedošlo, aby sa nebudú špecifikované tieto stránky reklamné zdroje, ale ak chcete, môžete Google citát vidieť pôvodné vlastné oči.

Táto štúdia bola skutočne vykonaná na University of Scranton, tu je video, ktoré hovorí Dr. Joe Vinson: Broadcast živé vysielanie videa na Ustream

rt b hped boon1 Zelená káva  názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, chudnutie Pred začatím demontáže objavy Dr. Vinson, chcem poznamenať, že sponzoroval štúdiu, Applied Food Sciences, Inc. , ktorý je jedným z najväčších výrobcov a predajcov zelenej kávy v USA. Takže, len poznámka, bez akéhokoľvek náznaku korupcie výskumu, myslím, že títo obchodníci sú muži cti a za to, čo nie je preč.

Tak poďme citát z článku na webových stránkach American Society of chemikov:

“chlorogenové kyseliny sú látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v jablká, čerešne, slivky, sušené slivky a ostatné druhy ovocia a zeleniny. Vinson, spolu s University of Scranton v Pensylvánii, poukázal na to, že káva kvôli jeho popularite v prevádzke , je jedným z hlavných zdrojov týchto látok. “

A tiež úryvok z Wikipédie:

Vzhľadom k tomu, na tento prvok v prospech chudnutie, dôrazu od predajcov zelenej kávy, s rovnakým úspechom môžete predávať výťažky z slnečnice, čučoriedka, topoľ, Apple, slivka, a tak ďalej.

READ  Bioxelan - cena, názory, kde nakupovať, originálne, prečo by ste mali kúpiť

A ešte lepšie piť čakanku, ktorá obsahuje kofeín, ale má tiež čiastočne už poznáme kyseliny. A mimochodom, teplota topenia chlorogenové kyseliny 206-210, to znamená, že nie všetky druhy praženej kávy je zničená. Najmä, keď prakticky nie je zničená hnedá (195), a nová Anglicko pečienka (205 ° C), takže môžeme bezpečne piť kávu tieto Amarok dúfať, že zhodiť tých kíl.

, ale tento objav nebude stačiť, aby zelená káva získala takú veľkú publicitu a očakávania verejného záujmu. Mal byť zatlačením na televíziu, a to bolo robené v slávnom americkom televíznom programe “Dr Oz”.

rt bur bow1 Zelená káva  názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, chudnutie

Vzali 100 dobrovoľníkov, polovica dostali zelenú kávové zrno extrakt kapsle, druhá polovica placebo, teda figuríny, ale nikto nevedel, skutočný liek, alebo nie. Nemuseli zmeniť svoj životný štýl a stravu v priebehu experimentu a dokumentovať, čo jedia.

Po 2 týždňoch americkej lievance hodil 55 kg na 100 ľudí. Podiel tých, ktorí pili skutočný extrakt mal 37 kg, a tí, ktorí pili figuríny hodil 18 kg, resp. Čistota experimentu, samozrejme, je viac než pochybné, hoci, pretože strava pred experimentom nie je stanovená v experimentálnej, a teda povedať, že zelená káva ovplyvnila viac než neochota mať navyše fotoaparát, viac než v bezpečí a nie objektívne.

No, že aj tí, ktorí nemali piť kávu zázrak, schudol už naznačuje, že americkí dámy s nadváhou sa snažili jesť menej a môžu zdôrazniť, o tom.

No samozrejme, že nie, to všetko kvôli vedeckú pravdu, to je hlavnou prioritou každej populárnej televíznej show.

Čo hovoria lekári o zelenej kávy?

Pepper jasné, že odkaz na týchto laboratórnych testov popoludnie s ohňom nie je k nájdeniu. Ak je to považované za laboratórne experiment s televíznej show …

Jo, nesporným faktom! Avšak odkaz na skutočných vedeckých údajov nájsť nefunguje, a preto nič spochybniť. Logika železo: v prípade, že fakt nie je, nemôže byť spochybnené, a ak to nie je možné spochybniť, že táto okolnosť je nepopierateľný. Palec hore, ako sa hovorí. A samozrejme, odkazy na mnoho štúdií v rôznych krajinách sa pozrieť na mnohých internetových stránkach v mnohých vyhľadávačoch …

READ  Arthro Lab - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

No, presnejšie povedané, že tuky sa do krvného nemusí byť len odštiepi, a preto je kyselina chlorogenová zrýchľuje metabolizmus tukov, a neberie tuky z tela, výrobu potravinárskeho nízkotučnú. To vie každý človek, ktorý je oboznámený so základmi metabolizmu v ľudskom tele. A aký to má zmysel sa pokazí tukov v črevách, keď všetky vrstvy tuku je podkožný tuk, ktorý je táto kyselina nemôže dostať?

rt bck bow1 Zelená káva  názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, chudnutie Premýšľajme nad textom z webu, ktorý predáva so zázvorom zelenej kávy. Uvádzajú, že veľa zeleného čaju bráni absorpciu kyseliny listovej, ktorá je nevyhnutná pre rast buniek a udržanie imunity a bráni vstrebávaniu železa, ktorý je zásadný pre tvorbu krvi. Z uvedeného vyplýva, že stále radí vypiť 7 šálky denne. Samozrejme na tomto mieste dobrí ľudia nechcú …

All kecy, prečo utláčať svalovú hmotu, kedy je možné rozvíjať a posilňovať? Všeobecne platí, že štandardné manipulácia verejnej mienky nepodložených obvinení.

Ďalšie nábor slogan, ktorý pozýva všetkých, ktorí majú stále pochybnosti len minimálne vyskúšať pre rôzne kávy, ako by ste mali čo stratiť … no, s výnimkou finančných prostriedkov vynaložených na tejto kávy.

Keď už hovoríme o peniazoch, cena pol kilogramu obilia alebo mletá káva sa pohybuje od 500 do 2000 …. porovnateľnú cenu s rôznymi druhmi praženej kávy, iba s tým rozdielom, že zelená káva produkt, ktorý je získaný na plantážach a pražená káva produkt, ktorý sa zhromaždia na plantáži, pečené a potom predal. Tj zelená káva lacnejšie na výrobu, a je často drahšie. Marketingové triky zo všetkých strán jednoducho nemajú dôveru vo výrobku.

Výsledky uvedených účinkov:

 • spaľovanie tukov účinky, je lož, nie je spaľovanie tukov a podporuje odbúravanie (čítaj asimilačnú).
 • proti celulitíde akcie – to všetko úplný nezmysel, pretože celulitída je podkožný tuk, a kyselina chlorogenová pokazí tukov v čreve. Niektorí ľudia odporúčajú potrieť zelenej kávy v koži na kňaza proti celulitíde, radíme im v reakcii trieť hlavu, môže prispieť k rozvoju.
 • Absolútne bezpečné pre zdravie – lož, akýkoľvek výrobok nebezpečná pre zdravie, v závislosti na dávke, a to aj vodu môžete piť seba na smrť, a to iba nápoj s veľkým množstvom rôznych účinných látok a kyselín, môže byť veľmi škodlivé pre zdravie. Stále si myslím o tom, že bráni vstrebávaniu železa a kyseliny listovej.
 • Bez diéty a hladovanie sa schudnúť a jesť koláče, to je naozaj sen akéhokoľvek tuku, ale aj focus group na teleperadach jedli menej, aj keď nie kvôli priamym vedením a emočné tlak.
 • Bez nudné cvičenia, bez nich si môžete schudnúť, jesť len v prípade menej.
 • Doma – ďakujem, nie je potrebné ju piť v určených oblastiach, hoci by bolo vhodnejšie, aby vidieť niekoho, kto kupuje, aby okamžite predávať Herbalife a akcií MMM
 • .

 • Odstraňuje z tela toxíny – žiadne skutočné údaje o ňom nie je uvedený …
 • Viditeľné výsledky v krátkodobom horizonte, Áno, peniaze sú zjavne menej, výsledok je celkom nápadný.
READ  Chocolate Slim - cena, kde kúpiť, ako to funguje

Záver:

Hlavným argumentom – kyselina chlorogenová, ktorý štiepi tuky v čreve. Bolo by pekné, keby ľudia by tuk len na tuky, ale oveľa viac nadváhu ľudia získavajú z nadbytku rýchlych sacharidov (sladkosti, múku a ďalšie potraviny s vysokým glykemickým indexom), v ktorom kyselina nemá žiadny vplyv. Takže ak budete aj naďalej jesť mnoho z týchto produktov a piť zelený kávu, budete priberať, budete nezastaví určite.

K dispozícii sú lacnejšie a užitočným zdrojom dostať medializované profesionálny kyseliny chlorogenové je čakanka, a nemá to žiadny kofeín a skúša to na desiatky rokov v sovietskom a post-sovietskom priestore. Má rovnakú odpornú chuť, ale používajú viac.

Existuje len jeden spôsob, ako sa zbaviť prebytočného tuku, bez toho aby došlo k poškodeniu zdravia s vyváženú stravu a vzdelávanie v ich telesnej výchovy. Iné metódy, ako je dlhý pôst, liposukcia, doplnky tlkotu srdca a metabolizmus bude skôr či neskôr vplyv na vaše zdravie a viesť vás do ordinácie.

Neexperimentujte na seba ľavú zázračné pilulky a rovnátka seba, zdvihnite zadok z pohovky, viac sa pohybovať a jesť menej nezdravé jedlo. Účinok je zaručená a osvedčené milióny jedincov po celom svete po celú dobu.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 252 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.