Zverejnenie partnerov

Pozrite si na┼íe ├║pln├ę zverejnenie pridru┼żen├Żch spolo─Źnost├ş o kompenz├íci├ích a umiestnen├ş reklamy na generovanie v├Żnosov.

Budeme tie┼ż ma┼ą na┼íe aktualizovan├ę vydavate─żsk├ę, reklamn├ę a sponzorsk├ę pravidl├í z roku 2018, ktor├ę tu m├┤┼żete vidie┼ą.

S n├ídejou, ┼że budeme v s├║lade s usmerneniami WHO, chceme, aby ste si boli dobre vedom├ş a aby ste sa na t├Żchto str├ínkach venovali nasleduj├║cim inform├íci├ím o reklam├ích a odkazoch na odkazy na produkty:

Ktor├ęko─żvek / v┼íetky odkazy na str├ínkach (v├Ą─Ź┼íina na┼íich odkazov je intern├í pre pridanie hodnoty vyh─żad├ívania k dan├ęmu produktu / prospechu) s├║ pridru┼żen├ę odkazy, ktor├ę m├┤┼żeme z├şska┼ą mal├║ prov├şziu z predaja ur─Źit├Żch polo┼żiek (cena zostane rovnak├í pre v├ís ).

Spustenie str├ínky m├í s├║visiace n├íklady a po┼żiadavky na hos┼ąovanie, aby sa udr┼żali tieto reklamy a partnersk├ę odkazy s├║ sp├┤sob, ako kompenzova┼ą tieto n├íklady.

V pr├şpade v┼íetk├Żch partnersk├Żch odkazov na produkt (priamo nepon├║kame ┼żiadne produkty) je to nie─Źo, ─Źo sme pou┼ż├şvali alebo sk├║mali a podporovali alebo odpor├║─Źali aj bez kompenz├ície.
Zist├şte, ┼że ve─ża z n├í┼ího obsahu je zameran├ę na celkov├ę zdravie a wellness, ale ponechajte ostr├Ż poh─żad na v┼íetko, ─Źo vyzer├í, ┼że by mohlo zlep┼íi┼ą alebo zv├Żrazni┼ą rie┼íenie pre lep┼í├ş ┼żivot a kvalitu bytia.

Pre ├║pln├║ transparentnos┼ą m├íme reklamy na vrchu, bo─Źnom paneli, obsahu a spodnej ─Źasti ─Źl├ínkov. Sna┼ż├şme sa najlep┼íie da┼ą ka┼żd├ęmu z na┼íich ocenen├Żch virtu├ílnych n├ív┼ítevn├şkov lep┼íiu odpove─Ć ako pred n├ív┼ítevou. Kvalita bola v┼żdy na┼íou prioritou, preto chceme optim├ílne fungova┼ą s ├║plnou transparentnos┼ąou oh─żadom n├í┼ího modelu inzercie a pr├şjmov.
Obr├í┼ąte sa na n├ís a dajte n├ím vedie┼ą, ako sa zlep┼íi┼ą. Sme tu, aby sme v├ím pomohli sl├║┼żi┼ą (a ochra┼łova┼ą) va┼íe zdravie a wellness poskytovan├şm sp├┤sobu, ako si ─żudia m├┤┼żu vymie┼ła┼ą sk├║senosti alebo kl├ís┼ą ot├ízky o ┼íirokom spektre praktick├Żch produktov a rie┼íeniach zlep┼íuj├║cich ┼żivot